Lyderių pergalės, skaudžių pralaimėjimų virtinė bei pirmoji pergalė

2014 04 24 Lina Skersytė, SKM.lt
A diviziono I grupėje rungtyniaujantys „SKM OPK“ užima 2 vietą A pogrupyje.
Nuotr. autorius: S. Čirbos

Praėjusią savaitę „Haribo“ moksleivių čempionate buvo sužaista trylika rungtynių.

Pagrindiniai susitikimai vyko A divizione, kur lyderiai įtikinamai parodė savo pranašumą, vidutiniokai įtvirtino savo pozicijas lentelėse, o „SKM Zanussi“ iškovojo pirmąją pergalę.

Intriga neužfiksuota. Trečiąją ir gana lengvą pergalę iškovojo A diviziono I grupės A pogrupyje rungtyniaujantys „SKM OPK“. Pauliaus Budėno auklėtiniai rezultatu 98:49 nepasigailėjo trenerio Gintaro Šerkšno treniruojamų „SKM-LEOVIRA“.

Rungtynės nebuvo intriguojančios, nes savo pranašumą nugalėtojai įtvirtino jau pirmoje rungtynių pusėje. Po dviejų kėlinių „SKM OPK“ buvo susikrovę jau daugiau nei 40 taškų pranašumą – 65:21. Šioje grupėje „SKM OPK“ yra įsitvirtinę antroje vietoje (3/1), o „SKM LEOVIRA“ užima paskutinę, šeštąją vietą bei dar nėra patyrę pergalės skonio (0/5).

Lyderiai ir toliau žengia sėkmingai. A diviziono II grupėje praėjusią savaitę įvyko du susitikimai, kuriuose abi pergales iškovojo „SKM-Eurocash1“ ekipa. Pirmajame susitikime Algirdo Budėno auklėtiniai rezultatu 72:51 įveikė Arūno Umbraso auklėtinius „SKM-VAPC.LT“. Rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kai antrąjį ketvirtį rezultatu 26:12 laimėję „SKM-Eurocash1“ susikrovė įtikinamą pranašumą. Po šio mačo „SKM-VAPC.LT“ taip ir liko lentelės antroje vietoje (5/2) priešais save į priekį praleidę tik grupės lyderius.

[foto_2]
„SKM-Eurocash1“ išlieka A div. II grupės lyderiais.
Nuotr. S. Čirbos

O grupės lyderiais „SKM-Eurocash1“ išliko ir po antrojo savaitės susitikimo, kur rezultatu 77:50 nugalėjo Algirdo Milono auklėtinius „SKM-99-1“.

Nors pirmieji du kėliniai klostėsi apylygiai, tačiau trečiasis ketvirtis buvo itin sėkmingas nugalėtojams.

Per jį „SKM-Eurocash1“ varžovams įmetė 25, o parodę geležinę gynybą į savo krepšį praleido tik 9 taškus. Po šio pralaimėjimo „SKM-99-1“ savo grupėje užima trečiąją vietą (3/4).

Pasiekė pirmąją pergalę. Ši savaitė buvo įsimintina A diviziono III grupėje rungtyniaujančiai „SKM Zanussi“ komandai, kuri iškovojo pirmąją pergalę. Tiesa, antrajame savaitės susitikime jiems teko patirti ir pralaimėjimo kartėlį. „SKM Zanussi“ pergalę rezultatu 53:46 iškovojo prieš Roko Kasparavičiaus auklėtinius „SKM-01-2“ komandą.

Susitikimas buvo įtemptas ir klostėsi sėkmingiau tai vienai, tai kitai ekipai, o ketvirtas kėlinys buvo sužaistas lygiosiomis. Tiesa, Gintaro Razučio komandai „SKM Zanussi“ užteko susikrauto pranašumo. Po pralaimėjimo „SKM 01-2“ savo grupėje užima paskutinę, ketvirtąją vietą, nes kol kas dar nėra iškovoję pergalių (0/3).

Antrajame savaitės mače „SKM-Zanussi“ sekėsi ne taip sėkmingai ir teko pripažinti „SKM-FrosTec” pranašumą bei patirti triuškinantį pralaimėjimą rezultatu 42:79.

Pauliaus Budėno auklėtiniai jau pirmajame kėlinyje parodė, kad yra visa galva aukštesni už varžovus ir kėlinį laimėjo net 21 taško skirtumu – 24:4.

Per likusį mačo laiką jie taip pat neatsipalaidavo ir laimėjo labiau nei įtikinamu rezultatu. Po šio susitikimo „SKM-FrosTec” savo grupėje įsitvirtinę antroje vietoje, o „SKM-Zanussi“ po permainingos savaitės žengia treti (1/1).

[foto_3]
„SKM-Zanussi“ pradėjo savo pasirodymą „Haribo“ čempionate.

Startą pažymėjo dviem pergalėmis ir pralaimėjimu. A diviziono IV grupėje įvyko keturi susitikimai, iš kurių net tris žaidė bei startavo šiame čempionate G. Razučio treniruojami „SKM-Eurosportas.lt“. Pirmajame susitikime jie rezultatu 80:44 įveikė „SKM-AVIVA“ komandą. Mindaugo Noreikos auklėtiniai šiame mače nugalėti neturėjo jokių vilčių, nes jau po pirmos rungtynių dalies turėjo 23 taškų deficitą – 42:19. Po šio pralaimėjimo „SKM-AVIVA“ savo grupėje užima penktąją vietą (1/1).

Po triuškinančio laimėjimo bei sėkmingo starto „SKM-Eurosportas.lt“ turėjo pripažinti ir „SKM-02-3“ pranašumą. Šis susitikimas baigėsi rezultatu 39:28. Po šios pergalės Eligijaus Redecko auklėtiniai ir toliau tvirtai žengia savo grupėje bei užima pirmąją vietą (4/1).

Visgi po pralaimėtos kovos „SKM-Eurosportas.lt“ sukaupė savo jėgas ir trečiajame tos savaitės susitikime iškovojo antrąją pergalę nugalėdami „SKM-02-4“, kuriuos treniruoja A. Umbrasas. Nors šios rungtynės buvo gana įtemptos, susikrovę 7 taškų pranašumą jas rezultatu 48:41 laimėjo „SKM-Eurosportas.lt“. Po šio mačo „SKM-Eurosportas.lt“ savo grupėje užima trečiąją vietą (2/1), o „SKM-02-4“ žengia antri (3/2).

[foto_4]
A. Umbraso „SKM-02-4“ įveikė A. Budėno „SKM-03-1“.

Ketvirtajame šios grupės mače jau minėti trenerio A. Umbraso „SKM-02-4“ įveikė A. Budėno „SKM-03-1“ rezultatu 52:49. Šių rungtynių ketvirtasis kėlinys buvo itin intriguojantis, kurį rezultatu 13:20 laimėję „SKM-03-1“ turėjo galimybę laimėti ir rungtynes, tačiau laimė nusišypsojo varžovams. Šiuo metu „SKM-03-1“ savo grupėje užima ketvirtąją vietą (2/2).

„Vilkiukai“ įrodė savo pranašumą. A diviziono VI grupėje didesnės intrigos pamatyti nepavyko. T. Urbelionio mažieji „Vilkiukai“ rezultatu 55:23 nepasigailėjo Antano Glioželio „Grizliukų“.

„Vilkiukai“ šiame susitikime pademonstravo geležinės gynybos gniaužtus ir per du paskutiniuosius kėlinius varžovams teleido įmesti vos po 4 taškus. Po šio mačo „Vilkiukai“ nusileidžia tik grupės lyderiams ir užima antrąją vietą (5/1), tuo tarpu „Grizliukai“, iškovoję vos vieną pergalę, žengia ketvirti (1/7).

„Meškoms 03/04“ savaitė buvo nesėkminga. B diviziono IV grupėje Mindaugo Grabio treniruojamoms „Meškoms 03/04“ ši savaitė nebuvo sėkminga. Per vykusius tris susitikimus pergalės iškovoti taip ir nepavyko. Pirmajame susitikime už „Meškas 03/04“ buvo pranašesni grupės lyderiai. Pauliaus Šermukšnio treniruojamos „Panteros 03/04“ rungtynes laimėjo rezultatu 32:23 ir toliau išlieka pirmoje grupės vietoje (13/2).

Antrosiose rungtynėse sėkmė ir vėl nenusišypsojo „Meškoms 03/04“. Jas įveikė ir grupės lentelėje vieta žemiau esantys „Grizliai 03/04“, kurie rungtynes laimėjo dviženkliu skirtumu – 27:8. A. Gliožerio „Grizliai 03/04“ savo grupėje yra septinti (3/6).

Trečiajame mače „Meškoms 03/04“ „įkando“ ir „Šunys 03/04“, kurie „įkando“ ir gana skaudžiai – net 40:20. Tad po šių susitikimų Oto Majerio „Šunys 03/04“ lentelėje žengia treti (7/4), o po nesėkmingos savaitės „Meškos 03/04“ nepakilo aukščiau šeštosios vietos (4/10).