Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

M. Blaževičius: „Stovyklose formuojami geri įpročiai“

2020 06 14 Erikas Petrikas/SKM.lt

Nuotr. autorius: S. Čirba/SKM.lt

 

Šeškinė Sostinės krepšinio mokyklai (SKM) yra simbolinė vieta, kuri sukelia daug šiltų ir smagių prisiminimų. Šeškinės vidurinėje (dabartinėje Maironio progimnazijoje) SKM pradėjo savo veiklą kaip krepšinio mokykla ir po truputį plėtėsi, kol tapo didžiausia ir sėkmingiausia krepšinio mokykla Lietuvoje.

Savo pirmuosius krepšininko žingsnius būtent minėtoje mokykloje pradėjo ir antrasis SKM Summer Camp’20 stovyklos svečias – buvęs SKM auklėtinis, o dabar Vilniaus „Rytui" atstovaujantis Marekas Blaževičius. Atvykęs pas jaunuosius stovyklautojus 207 cm ūgio vidurio puolėjas papasakojo daug įdomių istorijų, smagiai pabendravo su vaikais ir SKM treneriais. Pasidalinęs savo patirtimis ir sužaidęs „karavaną“, M. Blaževičius sutiko trumpai pasikalbėti su SKM.lt. Interviu metu jis pateikė savo įžvalgas apie praėjusį sezoną, apie „Ryto“ klubą papildžiusį Luką Ulecką ir pasakė palinkėjimą didelei SKM bendruomenei

1 41

SKM stovyklautojai kartu su M. Blaževič/Nuotr. aut. S. Čirba

– Ar pasiilgai krepšinio? – M. Blaževič paklausė SKM.lt.

– Iš tikrųjų, labai pasiilgau krepšinio. Tie trys mėnesiai be krepšinio ir sportuojant vien tik fiziniam pasirengimui davė savo. Bet grįžus į tą pačią mylimą NBA aikštelę Šeškinėje – jausmai krepšiniui sukyla vėl ir laukiu naujo sezono.

– Kokie įspūdžiai apie stovyklą?

– Vaikai yra tikrai faini, kažkas daugiau drąsesnis, kažkas mažiau, bet iš tikrųjų faina, kad su tokia didele grupe dirba ne vienas ir ne du treneriai. 

– Kokia didžiausia tokių stovyklų nauda?

– Vaikai kažką daro, o ne sėdi prie kompiuterio. Kaip sakoma, yra sudaromi „good habits“ (liet. geri įpročiai – aut. past.) ir tie patys tėvai yra patenkinti, kad jų vaikai nevalkatauja lauke, o dirba su patikimais žmonėmis.

– Pats šiame sezone pradėjai gauti daugiau žaidimo laiko, kokius dalykus pasiėmei iš praėjusio sezono?

– Reikia būtinai prižiūrėti savo kūną. Kiek tu išnaudoji energijos, tiek ir būtina jos susigrąžinti. Tiek maistas, tiek miegas, tiek visi kiti reikalai. Jei šiek tiek mažiau pamiegi, jau trūksta šiek tiek energijos aikštelėje.

– Pats ne kartą esi sakęs, kad nori patobulinti tolimą metimą. Kada išvysime tavo metamus tritaškius artėjančiame sezone?

– Pirmose rungtynėse (juokiasi).

– Rytą papildė Lukas Uleckas, ką manai apie šio žaidėjo prisijungimą prie Ryto? Ir ko jam palinkėtum prieš artėjantį sezoną?

– Luką pažįstu antrus ar trečius metus. Mes kartu su juo dirbame jau antrą vasarą iš eilės. Tai puikus pirkinys. Jis yra darbštus ir puikus žaidėjas. Manau, kad jis yra vertas šito šanso ir tai Vilniui tik į naudą.

– Ko palinkėtum SKM bendruomenei?

– Sėkmės. Kad SKM užaugintų rimtų žaidėjų ir Vilniaus klubui, ir Lietuvos rinktinei.

 

Naujienų sąrašas