Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Paaiškėjo H4 A pogrupio stipriausios komandos

2016 04 02 Daumantė Ereminaitė, SKM.lt
„Haribo“ čempionate H4 A pogrupio ekipoms sužaidus visas rungtynes tarpusavyje paaiškėjo, kas pateko į ketvirtfinalį.
Nuotr. autorius: S.Čirbos
Šeštadienį, balandžio 2 dieną, vyko „Harbo“ čempionato turas, kuriame rungėsi ir antrojo rato kovas užbaigė H4 (2005-2006 m. gim.) grupės A pogrupio komandos.

Pasibaigus antrajam ratui paaiškėjo, kurios keturios pogrupio ekipos žengia toliau ir pateko į ketvirtfinalio kovas. Tai Vytauto Zapalskio Žirmūnų „Riteriai“, Deivido Zorubos Pilaitės „Grifai“, Šarūno Cipario Užupio „Orkos“ ir Arūno Umbraso Justiniškių „Pelėdos“.

Paskutiniame pogrupio ture pergales iškovojo būtent šis ketvertukas. Nė vieno laimėjimo pasiekti nepavyko Šarūnės Valinskaitės Karoliniškių „Sakalams“, pastarieji pogrupyje liko paskutiniai ir prarado galimybę žengti toliau.

S.Daukanto progimnazijos krepšinio aikštelėje pirmieji į kovą stojo D. Zorubos ir V. Zapalskio auklėtiniai. Rungtynėse grupės lyderiai „Riteriai“ nuo pirmųjų akimirkų išsiveržė į priekį ir įrodę savo pranašumą antrą kartą nurungė „Grifus“, šį kartą rezultatu 40:23 (13:5, 22:5, 8:7, 10:6). Vytauto Zapalskio komandai tai buvo jau aštuntoji pergalė šiame čempionate.

Kitose rungtynėse, kuriose susitiko Š. Valinskaitės „Sakalai“ ir A. Umbraso „Pelėdos“, žiūrovai galėjo išvysti intriguojančią kovą. Banguotai visus kėlinius žaidusios ekipos paskutinėmis akimirkomis rungtyniavo vyraujant apylygiam rezultatui, tačiau Š. Valinskaitės auklėtiniams prametus tolimą metimą sėkmė nusišypsojo „Pelėdoms“. A. Umbraso komanda pergalę išplėšė rezultatu 40:39 (14:7, 4:13, 17:6, 5:13).

Pralaimėjusių „Sakalų“ iškart laukė susitikimas su D. Zorubos „Grifais“. Šiame mače Š. Valinskaitės ekipai sėkmė taip pat nesišypsojo – komanda patyrė pralaimėjimą 10 taškų skirtumu 24:34 (8:6, 10:11, 4:10, 2:7).

 [foto_2]
„Sakalams“ sezonas jau baigėsi.
Nuotr: S.Čirbos

  „Pirmosios rungtynės buvo banguotos, bet labai minimaliu rezultatu. Varžovai tikrai buvo mūsų pajėgumo. Galėjome ir sezono pradžioje su „Pelėdomis“ ir „Orkomis“ sužaisti geriau. Tačiau šią komandą perėmiau iš kito trenerio, ją paliko kažkur devyni geriausi žaidėjai, todėl tokie rezultatai grupėje nestebina“, - po dviejų pralaimėtų rungtynių bei paskutinių sezono kovų kalbėjo trenerė Šarūnė Valinskaitė, kurios ekipa šiame sezone Užupio „Orkų“ ir Justiniškių „Pelėdų“ komandoms nusileido tik 1 taško skirtumu.
Trenerė taip pat neslėpė: „Sunku tiek vaikams, tiek tėveliams priprasti prie trenerių pasikeitimo. Verčiamės su tuo, ką turime ir kiek darbo įdedame per treniruotes. Stebuklų galima tikėtis, tačiau ne visus lydi sėkmė. Gaila, kad sezonas pasibaigė anksti“.

Paskutinėse turo rungtynėse susitiko 3-4 vietoje išsirikiavusios komandos. Tai  A. Umbraso „Pelėdos“ ir Š. Cipario „Orkos“. Šioje dvikovoje taip pat sekė apylygė kova. Taškas į tašką rungtyniavusios kariaunos nugalėtoją išsiaiškino tik paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis. Pergalę rezultatu 35:30 (13:13, 7:5, 8:8, 7:4) iškovojo Š. Cipario Užupio „Orkos“.

Sunkią pergalę iškovojusių ir trečią vietą pogrupyje užėmusių „Orkų“ treneris po pergalingo mačo sakė: „Iš tikrųjų, vaikų krepšinyje yra tokia specifika, kad pergalės ir pralaimėjimai greitai keičiasi. Todėl sakyti, kad mes šiandieną esame stipresni, nesinori. Žinote, vieną dieną vieni, kitą – kiti. Kamuolys yra apvalus. Kol kas man sunku kalbėti apie šio čempionato lygį, nes aš neseniai prisijungiau prie komandos ir po truputį pradedu pažinti ją bei priešininkus. Mano tikslas – užkrėsti vaikus krepšiniu“.

H4 (2005-2006 m. gim.) A pogrupio turnyrinė lentelė

Nr.

Komanda

Pergalės / pralaimėjimai

Įmesta / praleista

1.

Žirmūnų Riteriai'05” (V. Zapalskis)

8/0

383:133

2.

Pilaitės Grifai'05” (D. Zoruba)

6/2

273:197

3.

Užupio Orkos’05” (Š. Ciparis)

4/4

225:265

4.

Justiniškių Pelėdos'05-06” (A. Umbrasas)

2/6

191:300

5.

Karoliniškių Sakalai'05” (Š. Valinskaitė)

0/8

165:342


Naujienų sąrašas