Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Pirmajame „SKM–VitirON KIDS“ finale – „Lūšių'09-'10“ triumfas

2020 06 07 SKM.lt
Deivido Kibildžio auklėtiniai aukso medaliais pasipuošė antrąjį sezoną iš eilės
Nuotr. autorius: Salius Čirba/SKM.lt

 

Sostinės krepšinio mokykloje (SKM) prasidėjo „SKM–VitirON KIDS“ čempionato finaliniai ketvertai.

Pirmieji į kovą dėl išsvajotųjų medalių stojo 2009–2010 m. gimę krepšininkai. Pirmajame „GameON 5 II“ grupės pusfinalyje susitiko favoritais laikyti Balsių „Aligatoriai'09“ ir ketvirtąją vietoje reguliariajame sezone užėmę Salininkų „Šerniukai'09“.

FOTOGALERIJA

Iki sezono sustabdymo Gedimino Bražionio treniruojami „Aligatoriai“ buvo iškovoję 13 pergalių ir patyrę vos 1 nesėkmę. Vis tik pusfinalyje Aivaro Girčio vadovaujami „Šerniukai“ (7/7) kibo į atlapus reguliaraus sezono nugalėtojams ir pateikė nemenką sensaciją. 24:20 būtent tokiu rezultatu po įtemptos kovos „Šerniukai“ nugalėjo Balsių atstovus ir kiek nelauktai pateko į finalą.

„Mes atėjome žaisti, o priešininkai atėjo kovoti“, – konstatavo „Aligatorių“ vairininkas G. Bražionis.

Antrajame pusfinalyje intrigos buvo mažiau – „Lūšys'09-'10“ (12/2, treneris Deividas Kibildis) įtikinamai 38:26 nugalėjo „Grobuonis“ (7/7, treneris Mantas Mudėnas).

Bronziniame mače G. Bražionio auklėtiniai nutarė nejuokauti ir 39:27 įrodė pranašumą prieš ketvirtoje vietoje likusius „Grobuonis“.

Čempionų titulą lėmusiame didžiajame finale „Šerniukai“ intrigą sugebėjo išlaikyti iki didžiosios pertraukos. Pirmąją rungtynių pusę A. Girčio auklėtinis užbaigė tolimu šūviu, po kurio „Lūšių“ pranašumas pavojingai sumažėjo iki 4 taškų ribos.

Vis tik po didžiosios pertraukos reikliojo D. Kibildžio vadovaujamos „Lūšys“ pademonstravo brandų krepšinį, kuris antrąjį sezoną iš eilės leido džiaugtis čempionų titulu (27:18).

 

Artėjantį trečiadienį medalių komplektus išsidalins „GameON 5 I“ ir „GameON 4“ amžiaus grupių komandos. O birželio 15 d. į finalo ketverto kovas stos „GameON 6“ komandos.

Birželį iš viso įvyks 9 „SKM–VitirON KIDS“ finalo ketvertai. Visas rungtynes dėl bronzos ir aukso medalių „Facebook“ paskyroje transliuos SKM TV. Žiūrovai raginami likti namuose ir krepšinio spektakliu mėgautis nuotoliniu būdu.

Nuolat atnaujinamus REZULTATUS SEKITE ČIA

Nuolat atnaujinamą TVARKARAŠTĮ SEKITE ČIA

 

Naujienų sąrašas