Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Praūžė pirmasis pirmokų „3x3“ čempionatas

2015 01 26 Daumantė Ereminaitė, SKM.lt
Pergalėmis džiaugėsi T. Urbelionio auklėtiniai.
Nuotr. autorius: skm.lt

Sausio 25 dieną Lietuvos edukologijos universiteto sporto komplekse vyko pirmokų U-8 Vilniaus krepšinio čempionatas „3x3“. Sostinės krepšinio mokykla pristatė naujovę, nes tai unikalus ir pirmasis Lietuvoje tokio pobūdžio čempionatas.

Numatytas įprastas „Haribo“ čempionato kovas nuspręsta sužaisti komandoms susirinkus į vieną vietą bei aikštelėje kovojant 3x3, kad jaunieji krepšininkai galėtų tobulinti savo individualų meistriškumą. Šis vilniečiams skirtas renginys pritraukė daugelio vaikų, tėvelių bei senelių dėmesį, tad užpildė visą LEU sporto kompleksą.

3x3 pirmokų kovos vyko į du krepšius, žaidėjai žaidė 6 kėlinius po 5 minutes nestabdant laiko. LEU sporto komplekse vykusioje krepšinio šventėje iš viso dalyvavo 7 komandos – Mindaugo Noreikos „Mustangiukai“, Karolio Griškaus „Rykliukai“, Roko Kasparavičiaus „Liūtukai“, Tomo Urbelionio „Vilkiukai 1“, „Vilkiukai 2“ ir „Vilkiukai 3“ bei Žilvino Grušo „Erniukai“.

[foto_2]
Pirmokai žaisdami 3x3 gali lavinti savo individualų meistriškumą.
Nuotr. skm.lt

 

Čempionate lyderiais tapo Tomo Urbeliono „Vilkiukų“ komandų krepšininkai svariu rezultatu nugalėję priešininkus.

„Vilkiukai 2“ nurungė „Mustangiukus“, „Liūtukus“ ir „Rykliukus“. Likusios dvi komandos – „Vilkiukai 1“ ,ir „Vilkiukai 3“ nugalėjo Ž. Grušo auklėtinius „Erniukus“. Tačiau į kovą stojus „Vilkiukams 1“ ir „Vilkiukams 3“ pergalę šventė pirmoji T. Urbelionio komanda.

„Vilkiukų 2“ komandos sąskaitoje – 3 pergalės, o „Vilkiukų 1“ ir „Vilkiukų 3“po dvi.

K. Griškaus „Rykliukai“ nugalėję „Mustangiukus“ ir „Liūtukus“ taip pat pasirodė neblogai, jų sąskaitoje – 2 pergalės ir 1 pralaimėjimas. M. Noreikos „Mustangiukų“ ekipa laimėjo tik prieš „Liūtukus“ ir turi 1 pergalę. R. Kasparavičiaus „Liūtukų“ ir Ž. Grušo „Erniukų“ komandų sąskaitoje po tris pralaimėjimus.

Tą pačią dieną kitoje krepšinio aikštelėje taip pat rungėsi dar trys komandos – Pauliaus Budėno „Meškiukai“, Gedimino Bražionio „Aligatoriukai“ ir Audriaus Vilkevičiaus „Grifukai“. Šiose kovose lyderiavo „Aligatoriukai“ iškovoję 2 pergales ir nugalėję „Meškiukus“ bei „Grifukus“. Pastarosioms komandoms aikštelėje stojus į kovą tarpusavyje pergalę šventė P. Budėno auklėtiniai „Meškiukai“. 
 
Šventės koordinatorius ir treneris Tomas Urbelionis apie čempionatą sakė: „Man ši idėja kilo pamačius, kaip vyko 2005 gim. krepšininkų 3x3 čempionatas, idėja pasirodė labai vykusi, tad pabandėme ją pritaikyti. Pirmokams, kol yra maži, daug naudingiau žaisti 3 prieš 3, nei 5 prieš 5. Žinoma, buvo visokių nesklandumų, bet renginys pavyko. Sukėlė nemažą susidomėjimą ne tik vaikų, bet ir tėvelių. Vaikams visai patiko, visi turėjo laiko išbėgti į aikštelę pažaisti, toks ir buvo tikslas“.

Sužaistų rungtynių turnyrinė lentelė.

Komanda

Pergalės/ pralaimėjimai

„Vilkiukai 07-2“(T. Urbelionis)

3/0

„Vilkiukai 07-1“(T. Urbelionis)

2/0

„Aligatoriukai 07“(G. Bražionis)

 

2/0

„Vilkiukai 07-3“(T. Urbelionis)

2/1

„Rykliukai 07“(K. Griškus)

2/1

„Meškiukai 07“(P. Budėnas)

 

1/1

„Mustangiukai 07/08“(M. Noreika)

1/2

„Grifukai 07-2“(A. Vilkevičius)

 

0/2

„Liūtukai 07“ (R. Kasparavičius)

0/3

„Erniukai 07“(Ž. Grušas)

0/3


Naujienų sąrašas