Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Pristatytas „VitirON KIDS“ čempionato logotipas, išrinkti mėnesio geriausieji

2017 11 29 SKM

Nuotr. autorius: Dmitrijus Radlinskas

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) „VitirON KIDS“ čempionato organizatoriai pristato naująjį pirmenybių logotipą.

Moderniais dizaino kanonais pasižyminčiame logotipe puikuojasi čempionato talismanas – žaismingasis Kamuoliukas.   

„Skriejantis krepšinio kamuolys simbolizuoja energiją, veržlumą, emocijas – visa tai, be ko neįsivaizduojamas krepšinis ir jį žaidžiantys vaikai. Vitaminai – sportuojančių vaikų energijos šaltinis“, – kalbėjo „VitirON KIDS“ atstovė Lietuvoje Jurgita Kuliešienė.

kv krepsinio cempionatas logo 1

SKM auklėtinių demonstruojama energija ir emocijos išties kaitina parketą. Praėjusį savaitgalį sužaistas rekordinis kiekis rugtynių – net 14 dėmesį prikaustančių mačų. Daugiausiai jų sužaista „Game ON 4“ grupėje,  kurioje varžosi 2006-2007 m. gimę krepšininkai. Penkių komandų A, B ir C pogrupiuose kovojama dėl dviejų pirmųjų vietų, kurios garantuos patekimą į ketvirtfinalį. Į jį taip pat pateks dvi geriausios trečiąsias vietas užėmusios ekipos.

FOTOGALERIJA

Be pralaimėjimų „Game ON 4 A“ grupės turnyre žengia  Tomo Urbeliono vadovaujami „Vilkai-1“, kurie čempionatą pradėjo 4 pergalėmis iš eilės. „Vilkams“ kol kas labiausiai pasipriešino Arvydo Menkevičiaus treniruojami „Tigriukai‘06“, kurie nusileido lyderiams tik 6 taškais ir užima antrąją vietą. Treti – Deivido Zorubos treniruojami „Grifai’07“ (1/3). Kol kas pergalės džiaugsmo nėra pajutę „Rykliai'06“ (treneris Gediminas Bražionis) ir „Grigiškių Bizonai'06-'07“ (treneris Marius Pavlovskis).

„Džiaugiamės, kad sezono startas taip gerai susiklostė. Vaikinai gerai ginasi, perima daug kamuolių, pelno lengvus taškus. Ši komanda yra labai motyvuota, sunkiai dirba ir nori būti stipriausia. Bet dabar tik sezono pradžia ir visos pagrindinės kovos dar priešaky. Taip pat „VitirON KIDS“ čempionatas yra puiki galimybė išbandyti savo jėgas vaikams, kurie nežaidžia Moksleivių krepšinio lygoje (MKL) ir čempionate gauna progą pasireikšti. Tai juos skatina tobulėti ir siekti užsibrėžtų tikslų“, – apie puikų „Vilkų-1“ startą SKM.lt svetainei kalbėjo treneris T. Urbelionis.

Mėnesio geriausiems – vertingi prizai

Savaitgaliais vykstantiems VitirON KID“ čempionato turams Maironio progimnazijoje (Čiobiškio g. 1) ir Simono Daukano progimnazijoje (Naugarduko g. 7) papildomų atspalvių suteikia pirmenybių talismano Kamuoliuko pasirodymai ir dovanos. O jau visai netrukus krepšininkus, jų tėvelius ir šeimos narius rungtynių pertraukėlių metu džiugins ir šokėjų pasirodymai.  

Na ir koks čempionatas be naudingiausių (MVP) žaidėjų? Lapkričio mėnesį kompetentinga trenerių ir čempionato organizatorių komisija įvairiose amžiaus grupėse išrinko 7 krepšininkus, kuriems atiteko „VitirON KIDS Basketball“ vitaminizuotų guminukų pakuotės.

Tai – unikalūs krepšinio vitaminai–guminukai, neturintys analogo visoje Europoje. Paros norma – du guminukai. Juos galima įsigyti daugumoje Lietuvos vaistinių.

Kitą mėnesį čempionato organizatoriai rinks geriausius „VitirON KIDS“ gynybos specialistus.

rsz dsc01258

Naudingiausi „VitirON KIDS“ čempionato lapkričio mėnesio žaidėjai

„Game ON 1“: Kazimieras Matijevskis („Buliai-1“ (3/0), trenerė Šarūnė Valinskaitė)

 „Game ON 2“: Konradas Tomkevičius („Geopardai“ (2/0), treneris Gintaras Razutis)

„Game ON 3“: Domas Savolevski („Barsukai’04-‘05“ (2/0), treneris Ignas Pagalys)

„Game ON 4 A“: Jegor Milovanov („Vilkai-1“ (4/0), treneris Tomas Urbelionis)

 „Game ON 4 B“: Kajus Tamašauskas („Lūšys-1“ (1/1), treneris Deividas Kibildis)

 „Game ON 5“: Mykolas Benetis  („Mustangai-1“ (2/0), treneris Gintautas Vileita)

 „Game ON 6“: Erikas Gumuliauskas („Panteriukai‘09“ (2/0), treneris Artūras Leščinskas)

rsz dsc01417

„VitirON Social“ – konkursas socialinių tinklų mėgėjams

Dovanomis džiaugsis ne tik aikštėse spindintys talentai, bet ir „VitirON Social“ konkurso dalyviai.

Visas čempionate dalyvaujančias 83 komandas kviečiame jau dabar pradėti organizuoti ekipos išpuolius socialiniuose tinkluose „Facebook“ ar „Instagram“. Asmenukės su komandos draugais, treneriu, bumerangai, vaizdo įrašai, įspūdingi metimai iš treniruočių, rungtynių, cirko elementai ir visa kita, kas glūdi jūsų fantazijoje. Ribų kūrybai nėra. Vieninteliai reikalavimai – pozityvumas ir #VitirONGameON žyma, pagal kurią ir rasime jūsų šedevrus. Pirmuosius du „VitirON Social“ konkurso laimėtojus paskelbsime dar prieš Naujuosius. Vieną nugalėtoją išrinks čempionato organizatoriai, o antrajam prizą pelnys daugiausiai „patinka“ spustelėjimų. 

 rsz dsc01528

Naujienų sąrašas