Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Savaitgalį vyks „Haribo“ čempionato H5, H6 ir H7 grupių turai

2016 04 13 SKM.lt
Šį savaitgalį išvysime „Haribo“ čempionato H5 A, H6 ir H7 grupių turus.



Nuotr. autorius: S. Čirbos
Balandžio 16-17 dienomis vyks trys „Haribo“ čempionato turai, kuriuose išvysime  H5 (2006-2007 m. gim.), H6 (2007-2008 m. gim.) ir H7 (2008-2009 m. gim.) grupių krepšininkus.

Šeštadienį, balandžio 16 dieną, į aikštelę išbėgs H5 grupės A pogrupio komandos, sekmadienį, balandžio 17 d., – H6 ir H7 pogrupiai.

H5 grupėje į aikštelę išbėgs A. Menkevičiaus Antakalnio „Tigriukai’06-2“, A.Gliožerio Lazdynų „Grizliukai’06-07, D. Zorubos Pilaitės „Grifukai’06-2“, G. Bražionio Balsių „Aligatoriukai‘06“ ir T. Urbelionio Fabijoniškių „Vilkiukai’07-1“.

H7 grupės varžybose išvysime D. Zorubos Pilaitės „Grifukus’08-1“ ir „Grifukus’08-2“, A. Leščinsko Antakalnio „Panteriukius‘08“ ir R. Kasparavičiaus Šeškinės „Liūtukus‘08“. H6 grupėje susikaus A. Umbraso Justiniškių „Pelėdžiukai’07-08“, O. Majero Riešės „Skorpioniukai-2“ ir M. Noreikos Žirmūnų „Mustangiukai’07-08“.
 
H5 A pogrupio ir H7 grupės turai vyks S. Daukanto progimnazijoje (Naugarduko g. 7), H6 grupės turas – Žygimanto Augusto pagrindinėje mokykloje (Šeškinės g. 25).
 
TVARKARAŠTIS

2016.04.16 šeštadienis H5 grupė A pogrupis

VIETA: S.Daukanto progimnazija (Naugarduko g. 7)

LAIKAS

Komanda A

Komanda B

13.00 val.

Tigriukai’06-2”
(A. Menkevičius)

Vilkiukai’07-1”
 (T. Urbelionis)

14.00 val.

Vilkiukai’07-1”
(T.Urbelionis)

„Grifukai’06-2”  
(D.Zoruba)

15.00 val.

„Grifukai’06-2”  
(D.Zoruba)

Grizliukai’06-07”  

(A. Gliožeris)

16.00 val.

Grizliukai’06-07”  
(A. Gliožeris)

Aligatoriukai’06”  
(G. Bražionis)

2016.04.17 sekmadienis H7 grupė

VIETA: S.Daukanto progimnazija (Naugarduko g. 7)

LAIKAS

Komanda A

Komanda B

10.00 val.

Grifukai’08-1”  
(D. Zoruba)

Liūtukai’08”
 (R. Kasparavičius)

11.00 val.

Grifukai’08-1”
(D. Zoruba)

Panteriukai’08”  
(A. Leščinskas)

12.00 val.

Grifukai’08-2”
(D. Zoruba)

Liūtukai’08”  
(R. Kasparavičius)

13.00 val.

Grifukai’08-2”
(D. Zoruba)

Panteriukai’08”  
(A. Leščinskas)

2016.04.17 sekmadienis H6 grupė

VIETA: Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla (Šeškinės g. 25)

LAIKAS

Komanda A

Komanda B

10.30 val.

Mustangiukai’07-08”
(M. Noreika)

Skorpioniukai-2”  
(O. Majeras)

11.15 val.

Pelėdžiukai’07-08”  
(A. Umbrasas)

Mustangiukai’07-08”
(M. Noreika)

12.00 val.

Pelėdžiukai’07-08”
(A. Umbrasas)

Skorpioniukai-2”
(O. Majeras)


Naujienų sąrašas