Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

SKM čempionatas turi naują generalinį rėmėją!

2017 11 20 SKM

Nuotr. autorius: Saulius Čirba

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) vidinis čempionatas turi naująjį generalinį rėmėją. Nuo šiol pirmenybės vadinsis mokyklos partnerio „VitirON KIDS“ vardu.

„Visada džiaugiamės galėdami dalyvauti sveikesnei Lietuvos vaikų gyvensenai bei aktyviam laisvalaikiui palaikyti skirtuose projektuose“, – pasirašydama bendradarbiavimo sutartį sakė įmonės „Sicor Biotech"atstovė Jurgita Kuliešienė.

SKM komercijos vadovas Tomas Urbelionis ir direktorius Justas Jankauskas teigė, kad šį sezoną „VitirON KIDS“ čempionatas pasižymės ne tik kasmet augančiu konkurencingumu, bet ir įvairiais konkursais be inovatyviais sprendimai.

„Džiaugiuosi, kad  „VitirON“ sutiko bendradarbiauti su Sostinės krepšinio mokykla ir prisidės prie jaunųjų krepšininkų rengimo bei globos SKM vidinį čempionatą. „VitirON KIDS“ guminukai–vitaminai yra ne tik skanūs, bet ir leis mūsų krepšininkams tapti dar sveikesniais, o žaismingos vitaminų pakuotės papuoštos krepšinio tematika turėtų nepalikti abejingų jaunųjų krepšinio mėgėjų“, – kalbėjo T. Urbelionis.

„VitirON“ ir SKM vadovaujasi tomis pačiomis vertybėmis – propaguojame sveiką gyvenimo būdą ir tikime, kad tai yra viena iš esminių sėkmingo ir laimingo žmogaus gyvenimo sudedamųjų dalių. SKM čempionatas kasmet įgauna vis didesnę vertę, o šiemet ją dar labiau sustiprinsime kartu su „VitirON“ rengiamais inovatyviais projektais“, – pristatymas sezono planus sakė SKM direktorius.

23804408 10212370864205514 529571124 n

2017–2018 m. sezoną lydės oficialus čempionato šūkis #VitirONGameON. Šia grotažyme bus žymimi visi tekstai, nuotraukos, vaizdo įrašai ir kita informacija socialiniuose tinkluose.

Septintajame didžiausios Lietuvoje krepšinio mokyklos čempionate varžysis 83 komandos – trimis daugiau nei pernai.

„VitirON KIDS“ čempionate beveik 1 000 SKM auklėtinių rungtyniaus aštuoniuose skirtinguose amžiaus grupių turnyruose.

2001–2008 m. gimusių krepšininkų kovos jau startavo, o po Naujųjų į batalijas pasiners ir 2009–2011 m. gimę žaidėjai.

Čempionato nuostatai yra tvirtinami atsižvelgiant į Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) tendencijas, jog „VitirON KIDS“ dalyviai ir žiūrovai galėtų mėgautis kuo profesionalesniu žaidimu.

„Game ON 1", „Game ON 2" ir „Game ON 5" amžiaus grupėse čempionatas vyks dviejų ratų sistema, o keturios pajėgiausios grupių ekipos pateks į išsvajotąjį finalinį ketvertą.  

Tuo metu „Game ON 3" dešimties komandų turnyre  bus sužaistas vienas ratas, o po jo paaiškės 8 ketvirtfinalio dalyviai. 

Bene sudėtingiausiai atrodo „Game ON 4" turnyro sistema. Trijose grupėse po penkias komandas bus kovojama dėl dviejų pirmųjų vietų, kurios garantuos patekimą į ketvirtfinalį. Į jį taip pat pateks dvi geriausios trečiąsias vietas užėmusios ekipos. 

„Game ON 6" turnyre dalyvaus 9 komandos, o sužaidus vieną ratą keturios pajėgiausios pateks į finalinį ketvertą. 

Nuolat atnaujinamus rezultatus ir turnyro lenteles galite sekti ČIA.

„VitirON KIDS“ – viena iš pasaulinės farmacijos korporacijos „Teva“ produktų linijų, galinti didžiuotis išskirtinai krepšinio tematikai sukurtu produktu – „VitirON KIDS Basketball“. Žaisminguosius kramtomuosius guminukus, praturtintus vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis, galima vartoti vaikams nuo 4 metų amžiaus. 

Būkite su SKM ir socialiniuose tinkluose!

FACEBOOKINSTAGRAMYOUTUBE 

vitiron kids basketball guminukai vaikams 50vnt

 

Naujienų sąrašas