Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„SKM-VitirON KIDS“ čempionato startas: pagrindinės intrigos ir naujovės

2018 11 12 Balys Šmigelskas/SKM.LT

Nuotr. autorius: Dmitrijus Radlinskas/SKM.LT

Startavo 2018–2019 m. „SKM-VitirON KIDS“ čempionatas. Šį sezoną vidinėse Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) pirmenybėse dėl nugalėtojų ir prizininkų vardų 8 amžiaus grupėse kovos 85 komandos (trimis daugiau nei pernai).

Aštuntajame didžiausios Lietuvoje krepšinio mokyklos čempionate oficialių rungtynių jaudulį ir atmosferą pajus 1000 SKM auklėtinių.

„Praėjusį sezoną pradėjome bendradarbiavimą su „VitirON KIDS“ prekiniu ženklu ir pirmuosius partnerystės metus vertiname kaip labai naudingą patirtį. Šį sezoną sieksime, kad „VitirON KIDS“ čempionato vardas būtų dar labiau girdimas ir siejamas su sveika gyvensena, šeimos laisvalaikiu, veržlumu ir pozityvumu. Rugsėjo pabaigoje išbandėme dar vieną naujovę ir „Litexpo“ rūmuose surengėme „SKM-VitirON KIDS“ Supertaurės rungtynes. Pirmojo sezono trofėjaus idėja tikrai pasiteisino, tačiau tai – tik viena iš daugelio naujovių, kurios bus šį sezoną, – intriguoja SKM direktorius Justas Jankauskas. – Norime, kad čempionato dalyviai ir jų šeimos nariai jaustų pirmenybių sukuriamą vertę. Mes, kaip ir jaunieji krepšininkai, nuolat tobulėjame ir šį sezoną būsime dar labiau aktyvūs socialiniuose tinkluose, kuriuose šiandien verda daugelio šeimų kasdienybė“, – kalbėjo SKM vadovas.

„Mes išties džiaugiamės ir didžiuojamės tęsdami bendradarbiavimą su SKM ir taip prisidėdami prie jaunų žaidėjų sveikatingumo bei sveiko gyvenimo būdo skatinimo“, – sako „VitirON KIDS“ ženklo atstovė Giedrė Gudauskaitė.

rsz f6o8461

Praėjusį sezoną „SKM-VitirON KIDS“ nuspalvino geriausiųjų mėnesio krepšininkų rinkimai. Įvairiose nominacijose ir kategorijose laurus susižėrė beveik 100 žaidėjų, kurie buvo apdovanoti krepšinio vitaminais– guminukais. Sezono pabaigoje visos geriausios komandos buvo apdovanotos medaliais, taurėmis ir stilingomis „VitirON KIDS“ gertuvėmis. Šį sezoną prizų pūga dar labiau sustiprės.

Pirmieji mėnesio geriausieji bus apdovanoti gruodį. Lapkritį čempionato organizatoriai ir treneriai rinks garbingiausius „SKM-VitirON KIDS“ žaidėjus.  

Šis sezonas ypatingas ir tuo, jog SKM vidiniame čempionate pirmą kartą istorijoje dalyvaus ir mergaičių komanda. Trenerė Šarūnė Valinskaitė pamatus šiai komandai kantriai klojo dar praėjusį sezoną, kuomet kvietė aktyvias mergaites prisijungti prie nemokamų treniruočių. Šiemet 2010–2011 m. gimusios mergaitės pradėjo sportuoti reguliariai ir dabar oranžinį kamuolį per savaitę pratinasi tris kartus. „Mergaičių“ komanda rungsis „GameON 7-I“ grupėje.

DAUGIAU APIE MERGAIČIŲ KREPŠINĮ

Šį sezoną tarp 85 pirmenybių komandų galima rasti tiek puikiai pažįstamų pavadinimų, tiek verčiančių aiktelti iš nuostabos.

Praėjusį sezoną „AISV-Iron Wolves“ buvo vienintelė ekipa pasirinkusi tarptautinį pavadinimą. Tuo metu naujajame sezone tarptautinei rinkai adaptuotus pavadinimus pasirinko kur kas daugiau komandų. „GameON 2“ grupėje Donato Sabaliausko vadovaujami ereliai rungsis po „Eagles‘05“ vėliava, „GameON 7-I“ grupėje Artūro Seržanto krepšininkai gins „Bears“ garbę. Pretenzijas į NBA klubo pavadinimą, kaip ir pernai, reiškia „Reptoriukai‘09“ („GameON 6-II“, treneris Mantas Ambraška) bei „Reptoriukai-2“ („GameON 8“, treneris Mantas Ambraška).

Akį traukia itin plėšrūs, agresyvūs ir iki šiol nesutikti komandų pavadinimai: „GameON 5-II“ ir „GameON 7-II“ grupėse varžovus atitinkamai gąsdins Manto Mudėno „Grobuonys‘08‘09“ ir „Grobuonys‘10‘11“. „GameON 6-II“ grupę Arvydo Menkevičiaus auklėtiniai bandys užkariauti pasitelkę „Monstrų“ pajėgas, o Pauliaus Kamarausko „Smaugliai‘11“ spęs spąstus oponentams „GameON 8“ grupėje.

„SKM-VitirON KIDS“ čempionato nuostatai yra tvirtinami atsižvelgiant į Lietuvos moksleivių krepšinio lygos („LIDL–MKL“) tendencijas, jog pirmenybių dalyviai ir žiūrovai galėtų mėgautis kuo profesionalesniu žaidimu.

Čempionato komandas viso sezono metu lankys iškilios sporto industrijos įžymybės, „SKM-VitirON KIDS karjeros dienose“ pristatys savo profesijas ir motyvuos jaunuosius krepšininkus.

SUSITIKIMAS SU VAIDU ČEPONIU  

Čempionato nuostatus, nuolat atnaujinamą čempionato tvarkaraštį, rezultatus, turnyrines lenteles ir naujienas SEKITE ČIA.

„VitirON KIDS“ – viena iš pasaulinės farmacijos korporacijos „Teva“ produktų linijų, galinti didžiuotis išskirtinai krepšinio tematikai sukurtu produktu – „VitirON KIDS Basketball“. Žaisminguosius kramtomuosius guminukus, praturtintus vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis, galima vartoti vaikams nuo 4 metų amžiaus.

Vienos paros norma – 1–2 guminukai.

IMG 6284

Naujienų sąrašas