Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„SKM-VitirON KIDS“ pirmenybės – čempioniškos mokyklos piramidės pagrindas

2019 10 22 SKM.LT

Nuotr. autorius: Lukas Bartkus/SKM.LT

9 „GameON“ amžiaus grupės, 83 komandos, daugiau kaip 1000 krepšininkų ir milijonai vilčių. Tokiais skaičiais prasidėjo 2019–2020 m. „SKM-VitirON KIDS“ čempionatas.

SPECIALI ČEMPIONATO RUBRIKA 

Tai jau trečiasis sezonas iš eilės, kuomet vidinis Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) čempionatas vyksta bendradarbiaujant kartu su vitaminizuotų guminukų lyderiais Baltijos šalyse „VitirON KIDS“.

Kaip ir kasmet, „SKM–VitirON KIDS“ čempionato organizatoriai įvairiose nominacijose visose amžiaus grupėse kiekvieną mėnesį apdovanos labiausiai įvairiose krepšinio srityse nusipelniusius žadėjus. Be to, 2019–2020 m. sezone kas mėnesį bus renkami ir geriausi komandų strategai.

„Labai džiaugiamės besitęsiančia draugyste su „VitirON KIDS“. Šis partneris prisideda prie mūsų čempionato organizavimo ir suteikia vaikams galimybę laimėti bei gauti vitaminų. Vidinis čempionatas, jau devintasis SKM istorijoje, yra labai svarbus ir aktualus, nes suteikia galimybę save realizuoti visiems mūsų auklėtiniams, – kalba SKM direktorius Justas Jankauskas. – Vienas iš mūsų pagrindinių kelių – įtraukti kuo daugiau jaunimo į sveiką gyvenseną. Tai neturi būti vien kažkoks rezultato siekimas. Šis čempionatas skirtas ir tiems, kurie nori užsiimti aktyvia veikla, gerai jaustis, būti komandos dalimi, siekti savo tikslų, nebūtinai profesionalių. Tikslas gali būti laimėti vienerias rungtynes, įmesti kažkiek taškų, atlikti rezultatyvių perdavimų, atkovoti kamuolių, o gal apsiginti ir perimti kamuolį? Norime, kad visi vaikai turėtų galimybę tobulėti, būtų sveiki ir augtų kaip asmenybės.“

AN8Z4379

Mokyklos sporto vadovas Algirdas Milonas apdovanoja „SKM–VitirON KIDS“ čempionato prizininkus ir nugalėtojus 

Geriausios Lietuvos krepšinio mokyklos vidinis čempionatas yra ypatingas dėl kelių priežasčių. Kaip taikliai pastebėjo direktorius J. Jankauskas, jame varžosi ir oficialių rungtynių atmosferą patiria absoliučiai visi SKM auklėtiniai. Tai reiškia, kad lankydamas krepšinio mokyklą mažasis sportininkas ne tik pluša treniruotėse, bet ir varžosi oficialiose rungtynėse viso sezono metu. Pozityvios emocijos visai šeimai palaikant jaunąjį krepšininką – garantuotos.

Antra, „SKM–VitirON KIDS“ čempionatas yra geriausios krepšinio mokyklos piramidės pagrindas. Tai tarsi tramplinas, nuo kurio atsispyrę krepšininkai kyla į aukštesnį lygį. Čempionato metu žaidėjai yra atidžiai sekami mokyklos trenerių, o labiausiai atsiskleidę krepšininkai kasmet sulaukia pasiūlymų savo talentus perkelti į Lietuvos Moksleivių krepšinio lygos („LIDL–MKL“) aikštes. MKL B divizione šį sezoną varžosi 15 SKM komandų, o elitiniame divizione geriausios krepšinio mokyklos vardą gina 12 komandų.

SKM ir „VitirON KIDS“ puikiai supranta, kad lietuviams krepšinis yra kur kas daugiau nei žaidimas. Tai – gyvenimo būdas. Šį sezoną savaitgalio čempionato turus paįvairins netikėti renginiai visai šeimai, o artėjančios „SKM-VitirON Kalėdos“ žada įspūdinga renginį, Kalėdų Senelio apsilankymą ir vertingas dovanas.

Čempionate jau antrąjį sezoną tęsis pernai itin daug dėmesio sulaukusios „SKM-VitirON karjeros dienos“. Jose lankysis žinomos sporto industrijos asmenybės, o pirmuoju šio sezono svečiu tapo buvęs krepšininkas, įvairių TV projektų ir laidų režisierius Rolandas Skaisgirys.

Šį sezoną organizatoriai turi išsikėlę ir dar vieną tikslą – toliau nuosekliai didinti čempionato matomumą ir prestižą. Dar daugiau nuotraukų, vaizdo įrašų, interviu ir apžvalgų – viso to gali tikėtis SKM.LT skaitytojai ir geriausios krepšinio mokyklos sekėjai socialiniuose tinkluose.

Sezono pabaigoje vyks visose amžiaus grupėse vyks finalo ketvertai, o prizininkėmis tapusios komandos bus apdovanotos čempionato partnerių įsteigtais prizais.

Čempionato vykdymo sistemą, naujienas, tvarkaraštį, rezultatus ir kitą informaciją visuomet galite sekti SPECIALIOJE ČEMPIONATO RUBRIKOJE.

2019 10 22

Čempionate savų tikslų siekia ir vyriausi mokyklos krepšininkai 

 

Naujienų sąrašas