Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„SKM–VitirON KIDS“ čempionate – nuotaikingų nominacijų dalybos

2019 03 12 Balys Šmigelskas/SKM.LT
SKM trenerio Pauliaus Kamarausko „Smaugliai'11“ pasižymi talentais ne tik krepšinio aikštėje
Nuotr. autorius: Elvis Žaldaris/SKM.LT

Krepšinio sezonas pasiekė paskutinį savo trečdalį, o Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) vidinis čempionatas „SKM-VitirON KIDS“ įgauna vis daugiau atspalvių. Šį kartą geriausi mėnesio krepšininkai buvo renkami įvairiose nuotaikingose nominacijose, atsižvelgiant į jų elgesį aikštėje ir už jos ribų bei trenerių komentarus.

Pateikiame pastarojo mėnesio laureatus. Kiekvienam iš jų atitenka „VitirON KIDS Basketball“ vitaminų–guminukų pakuotė. Prizą galite atsiimti atvykę į SKM biurą (Kalvarijų 129, II aukštas) arba tiesiog treniruotėje. Paros norma – du guminukai.

DAUGIAU „SKM-VitirON KIDS“ naujienų, tvarkaraštis ir turnyro lentelė

Taškų rinkėja – ADRIJA MASIULIONYTĖ. „Puiki taškų pelnytoja, tik greitose atakose galėtų dažniau pasidalinti kamuoliu“, – šypteli su „Mergaičių“ (1/5) komanda pirmąją pergalę iškovojusi trenerė Šarūnė Valinskaitė.  

Kamuolių vagilė – VAIDILĖ PEČIUKĖNAITĖ. „Ne vienas berniukas per rungtynes nesuprato, kur dingo kamuolys, o Vaidilė protingai juos keitė į perdavimus komandos draugėms“, – sako „Mergaičių“ trenerė Š. Valinskaitė.

rsz vikruoliu treniruote vilniuje 36

Jaunasis trenerio asistentas – EIMANTAS KRIŠČIŪNAS. „Nepaisant to, kad Eimantas yra pirmokas, po kiekvienų rungtynių jis savarankiškai jas apgalvoja ir atlieka individualią bei komandinę rungtynių analizę, apie kurią pasikalbame treniruotėje ir padarome išvadas. Be to, po kiekvienos treniruotės, kai vaikai bėga persirenginėti ar pakalbėti su jų laukiančiais tėveliais, Eimantas nepalieka krepšinio salės, kol visi kamuoliai nėra tvarkingai sudėti į tinklą. Labai džiaugiuosi turėdamas jaunąjį pagalbininką, trenerio asistentą“, – sako „Smauglių‘11“ (3/2) treneris Paulius Kamarauskas.

Komandos Vikipedija – DOMAS JAKELEVIČIUS. „Domas yra jaunasis krepšininkas, kuris visada turi ko paklausti. Toks Domo žingeidumas yra sveikintinas ir atskleidžia didelį potencialą visapusiškam tobulėjimui. Tiesa, Domas ne tik visada klausia, bet dažniausiai turi ir ką pridurti. Rodant ir aiškinant „Smauglių“ atliekamus pratimus treniruotėse, Domas visada žino dar bent vieną to pratimo variantą, kurį galime atlikti. Kartais gali atrodyti, kad Domas šiek tiek trukdo treniruotės vyksmui, tačiau negaliu slopinti jo žingeidumo ir kūrybiškumo vystymosi“, – teigia P. Kamarauskas.

SKM Celebrity – ŽYGIMANTAS ČERVINSKAS. „Žygimantas vasario mėnesį pasirodė kino teatrų ekranuose ir Raimundo Banionio režisuotoje istorinėje dramoje „Purpurinis rūkas“ atliko pagrindinį jaunojo aktoriaus vaidmenį, suvaidindamas Vladuką. Žiūrėjau filmą ir buvau labai maloniai nustebintas, kad būdamas toks mažas, Žygimantas taip profesionaliai atliko savo vaidmenį!“, – auklėtinį gyrė strategas P. Kamarauskas.

Komandos juodadarbis – ELDARAS KOKOŠKIN. „Nesu matęs taip gerai atšokusius kamuolius nuo lanko griebiančio aukštaūgio. Jis gimęs kovoti dėl kamuolių, turi neįtikėtiną uoslę jiems. Taip pat šis žaidėjas niekuomet nestokoja fizinio kontakto, o krepšinyje be šio elemento produktyviai žaisti tiesiog neįmanoma. Jis yra puikus pavyzdys komandos draugams, kaip reikia išlikti visas 40 minučių kovingu, agresyviu, žaisti fiziškai ir nebijoti pasistumdyti“, – auklėtinį apibūdino „Jaguarų’01‘02“ (5/3) treneris Ignas Pagalys.

Komandos lyderis – PIJUS KANAPECKAS. „Palaiko visus komandos draugus ragindamas ir drąsindamas. Net jeigu draugui juoda diena, visada duoda „penkis“, ploja po gero epizodo, ploja ir ragina po klaidos. Kitaip tariant, palaiko komandos draugus kiekviename žingsnyje. Taip pat perduoda mano informaciją, kai komandos draugai užmiršta. Stebi aikštę tiek žaisdamas, tiek nuo suoliuko ir pataria, ką ir kur komandos draugams reikia daryti“, – sako „Grizliukų‘10“ (4/2) treneris Antanas Gliožeris.

SKM Juodsiliai foto Elvis Zaldaris 28

Komandos juodadarbis – ŠARŪNAS BARANAUSKAS. „Treniruotėse atiduoda visas jėgas, stengiasi 100 procentų“, – trumpai ir aiškiai auklėtinio stipriąsias savybes išskiria „Šernų-2“ (2/4) treneris Aivaras Girčys.

Komandos pokštininkas – NAGLIS VAINICKIS. „Kiekvienoje treniruotėje Naglis būna paruošęs po netikėtą staigmeną“, – intriguoja A. Girčys.

Komandos siela – TITAS NARBUTAS. „Tai žmogus, kurio buvimas visiems prideda teigiamų emocijų ir papildomos motyvacijos. Titas – tikra komandos siela!”, – neabejoja „Šernų‘06“ (0/5) treneris A. Girčys.

Komandos juodadarbis – AUGUSTAS ŽALALIS. „Vaikinukas kiekvienoje treniruotėje įdeda daug darbo, kad tik galėtų labiau patobulėti bei padėti savo komandai. Kai tik yra galimybė, pasilieka papildomai ir dirba individualiai“, – Augustą apibūdina komandos treneris.

Komandos trenerio asistentas ir lyderis – JONAS ADŽGAUSKAS. „Jis tiesiog yra vertas šio prizo“, – trumpai ir aiškiai sako „Grifų‘08‘09“ (3/5) treneris Deividas Zoruba.

Komandos Vikipedija – ŽYGIMANTAS ZORUBA. „Turbūt žino daugiau nei kompiuteris. Jis nėra praleidęs nė vienos Lietuvos krepšinio lygos (LKL), Eurolygos, Ispanijos ir NBA transliacijos. Jam reiktų mažiau laiko leisti prie televizoriaus“, – šypsosi „Grifukų‘11“ treneris D. Zoruba.  

 IMG 1989

 

Naujienų sąrašas