„SKM–VitirON KIDS“ čempionato finiše išdalinta 15 medalių komplektų

2020 06 23 SKM.lt
Arvydo Menkevičiaus vadovaujami „Tigrai'11“ šventė titulą „GameON 7“ amžiaus grupėje
Nuotr. autorius: Saulius Čirba/SKM.lt

Pasibaigė vidinis Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) „VitirON KIDS“ čempionatas. Per pastarąją savaitę įvyko 5 amžiaus grupių finaliniai ketvertai, kuriuose medalių komplektus išsidalino 15 komandų.

„GameON 6“ amžiaus grupėje triumfavo Deivido Kibildžio treniruojamos „Lūšys“. 2010–2011 m. gimusių berniukų čempionato didžiajame finale „Lūšys“ 45:27 įveikė „Grifukus'10 (treneris Deividas Zoruba), kuriems atiteko sidabro medaliai.

Bronzos apdovanojimais pasipuošė Donato Sabaliausko vadovajami „Ereliai'11“, mažajame finale 37:29 įveikę „Skorpionus'10“ (treneris Otas Majeras).

„GameON 7“ grupėje čempionų taurę į viršų kėlė Arvydo Menkevičiaus „Tigrai'11“. Finale po įtemptos kovos „Tigrai“ 38:33 palaužė D. Zorubos „Grifukus'11“.

Bronzos medaliai atiteko Pauliaus Kamarausko muštruojamiems „Smaugliams'1“, kurie mažajame finale 41:12 įrodė pranašumą prieš Arūno Umbraso treniruojamus „Pelėdžiukus'11“.

„GameON 3“ grupėje pajėgiausia buvo „Širšių'06“ komanda. Laimono Veličkos krepšininkai finale 65:57 palaužė rimtą kovą davusius „Skorpionus'06“ (treneris Otas Majeras).

AN8Z4935

Bronza atiteko A. Umbraso „Pelėdoms'06“. Jos mažajame finale 63:39 įveikė „Aukštuosius Liūtus“ (treneris Deividas Aukštuolis).

„GameON 2“ grupėje aukso medaliais džiaugėsi Artūro Leščinsko vadovaujamos „Panteros'04“. Jos didžiajame finale 79:39 įveikė „Vanagus'04'05“ (treneris Vidas Svetikas).

Bronzos medaliai atiteko Donato Sabaliausko „Ereliams'05“, kurie 71:46 įveikė „Panteras'05“ (treneris A. Leščinskas).

Vyriausiųjų „GameON 1“ grupėje triumfavo Artūro Seržanto „Gervių'02“ kariauna. Daugkartiniai šių pirmenybių čempionai finale šįkart 87:80 įveikė „Žebenkštis“ (treneris Žilvinas Grušas).

Bronza atiteko A. Menkevičiaus „Tigrams'02“. Su krepšinio mokykla atsisveikinantys abiturientai paskutiniame savo moksleiviškame mače 62:25 įveikė „Vanagus'03'04“ (treneris Vidas Svetikas).

Visi nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti „SportCup.lt“ pagamintais medaliais, „VitirON KIDS“ vitaminizuotais gumiukais ir ekologiška AUGA produkcija.

2019–2020 m. „SKM–VitirON KIDS“ sezone iš viso varžėsi 83 komandos bei 1500 žaidėjų. Visos komandos buvo fotografuojamos profesionalių fotografų, o visos rungtynės dėl bronzos ir aukso medalių – transliuojamos gyvai.