Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„SKM–VitirON KIDS“ Kalėdose – išskirtinės dovanos ir pirmi kartai

2018 12 17 SKM.LT
SKM treneris Mantas Mudėnas Kalėdas su savo auklėtiniais paminėjo aikštėje
Nuotr. autorius: Elvis Žaldaris/SKM.LT

Praėjusį savaitgalį penkiose Lietuvos sostinės mokyklų sporto salėse mažieji krepšininkai grumėsi šventiniame „SKM–VitirON KIDS“ ture.

FOTOGALERIJA

FOTOGALERIJA II

Tarp 85 komandų netrūko ir pirmokėlių, kuriems tai buvo pirmosios oficialios rungtynės. Visi Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) vidinio čempionato dalyviai buvo apdovanoti išskirtinio dizaino marškinėliiais. Juose organiškai į bendrą visumą susilieja svarbiausi inovatyviausios Lietuvos krepšinio mokyklos, veržliausio šalies miesto Vilniaus ir „VitirON KIDS“ čempionato akcentai.

Be to, „VitirON KIDS“ čempionato dalyviai  jau trečiadienį „Siemens“ arenoje nemokamai stebės Europos taurės rungtynes tarp Vilniaus „Ryto ir Baro „Mornar“. Daugiau informacijos jauniesiems krepšininkams suteiks treneriai. 

Šis savaitgalis buvo ypatingas ne tik dėl šventinės atmosferos, dovanų, „G–Stars“ šokėjų pasirodymų, bet ir SKM mergaičių debiuto.

Šarūnės Valinskaitės auklėtinių pirmaisiais varžovais tapo „Grifukų‘11“ ekipa (treneris Deividas Zoruba). SKM mergaitės debiutiniame savo mače kibo į atlapus grifukams ir gausiai Simono Daukanto progimnazijoje susirinkusiems žiūrovams pademonstravo didžiules pastangas, norą ir kovą iki pat finalinės sirenos.

Po šio istorinio susitikimo kalbinti SKM mergaičių tėveliai neslėpė džiaugsmo ir pasididžiavimo savo atžalomis.

„Labai džiugu, kad mergaitės treniruojasi ir supranta, kaip kartais sunku yra žaisti krepšinį. Pažanga nuo rudens tikrai matosi. Dėkojame trenerei Šarūnei, kad mergaitės jau moka ne tik varytis kamuolį, bet ir mesti į krepšį. Esame patenkinti, kad pagaliau atsirado mergaičių komanda, kurioje jos gali tarpusavyje žaisti, draugauti, juoktis“, – kalbėjo Gabijos Petručionytės tėtis.

„Įspūdžiai – labai šaunūs. Labai gerai, kad organizuojami tokie turnyrai. Džiugu dėl mergaičių, dėl jų patirties. Komanda lipdosi į vieną kumštį ir einama teisingu keliu“, – antrino Letos Adomaitytės tėtis.

„SKM-VitirON KIDS“ čempionato naujienas galite sekti ČIA.

ĮDOMŪS FAKTAI APIE „SKM-VITIRON KIDS“ KALĖDAS

Per 3 dienas 5 sostinės sporto salėse įvyko 45 rungtynės

Jėgas išbandė 85 komandos, daugiau nei 1000 žaidėjų

Pirmokams tai buvo pirmosios oficialios rungtynės istorijoje

Šventiniame ture į pirmąją savo kovą stojo ir SKM mergaičių komanda

Visi čempionato dalyviai buvo apdovanoti išskirtinio dizaino marškinėliais 

„VitirON KIDS“ čempionato dalyviai trečiadienį „Siemens“ arenoje nemokamai stebės Europos taurės rungtynes tarp Vilniaus „Ryto ir Baro „Mornar“

Naujienų sąrašas