Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„SKM–VitirON KIDS“ mėnesio geriausieji: kas spindėjo gražiausiai?

2020 03 20 SKM.lt

 

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) nepamiršta „VitirON KIDS“ čempionato ir tradiciškai pristato čempionato ryškiausiai spindinčius krepšininkus, kurie demonstravo puikų krepšinį vasario mėnesį.

Visiems laureatams atitenka vitaminizuotų guminukų pakuotė „VitirON KIDS Basketball“.

Prizą bus galima atsiimti SKM biure (Kalvarijų 129, II aukštas), kuomet baigsis karantinas. Paros norma – du guminukai.

KOMANDOS KREPŠINIO IQ – EIMANTAS KRIŠČIŪNAS: „Nors „VitirON KIDS“ G7 čempionate žaidimas ryškiausiai vis dar yra paremtas individualiais krepšinio įgūdžiais ir fizinėmis savybėmis, kurios dažnai nulemia vaikų sėkmę rungtynėse, greitas mąstymas ir situacijų vertinimas nuo to neatsiejamas. Eimantas nusipelnė mėnesio MVP apdovanojimo savo šaltu protu ir gebėjimu įvertinti, kada rungtynių tempą reikia pagreitinti, o kada pristabdyti ir priimti komandai naudingus sprendimus. Džiaugiuosi nors ir vis dar labai vaikišku, bet jau išsiskiriančiu žaidimo supratimu, kurį demonstruoja ir tobulina Eimantas. Kas ten žino, gal auga krepšinio genijus“, – apie Eimantą atsiliepia „Smauglių-1“ treneris Paulius Kamarauskas.

KOMANDOS LYDERIS – HARIS GRINKEVIČIUS: „Kiekvieno trenerio svajonė yra turėti žaidėją, kuris nepriklausomai nuo rezultato, visą laiką stengiasi ir kovoja už komandą 100 proc. Haris yra žaidėjas, kuris kiekvieną žaidimo sekundę save išnaudoja 100 proc., bėga greičiau nei gali, gina ne tik savo, bet ir žaidėjus, kurie per klaidą lieka laisvi, griūna ant kiekvieno kamuolio, nebijo prasižengti ir svarbiausia, nebijo klysti. Didžiuojuosi Hario pastangomis, pasiryžimu ir puikiu pavyzdžių komandos draugams!“, – „Smauglių-2“ ekipos auklėtinį gyrė jo treneris P. Kamarauskas.

KOMANDOS SNAIPERIS – BERNARDAS VAŠKYS: „Bernardas puikiai atakuoja iš toli per treniruotes, džiaugiuosi, kad pavyko tai realizuoti ir per rungtynes“, – pasakojo vyriausioji „Zebrų 09-10“ galva Lukas Virozerovas.

LABIAUSIAI ATSISKLEIDĘS KOMANDOS ŽAIDĖJAS – KRISTUPAS JUODKA: „Pradžioje jis buvo kiek nedrąsus ir per rungtynes retai kada parodydavo, ką iš tikrųjų sugeba, tačiau paskutiniuose turuose labai pralaisvėjo, įsidrąsino ir tapo vienu komandos lyderiu“, – džiūgavo „Zebrų 09-10“ treneris L. Virozerovas.

KOMANDOS LYDERIS AIKŠTĖJE – GUSTAS KAJENAS: „Lipa per galvas, nepasydamas nieko – ar du, ar trys žaidėjai šalia jo. Užveda komandą savo aštriais prasiveržimais“, – taip savo komandos lyderį apibudino „Vanagų“ treneris Vidas Svetikas.

KOMANDOS TAŠKŲ MAŠINA – RAIGARDAS FALKAS:  „Jeigu jo diena – gali įmesti bet kokio sudėtingumo metimus. Varo varžovų gynybą iš proto, nes niekas nežino kaip jį dengti“, – apie savo auklėtinį pasakojo V. Svetikas.

KOMANDOS JUODADARBIS – IGNAS PALEKAS: „Nepraleidžia nei vienos treniruotės. Rodo visiems pavyzdį, kaip reikia dirbti treniruotės metu. Rungtynių metu baudos aikštelėje kovoja prieš visą galvą aukštesnius už save – ūgis jam nėra rodiklis. Jis šoka, lipa per galvas ir ima kamuolius“, – „Vanagų“ ekipos juodadarbį apibūdino V. Svetikas.

KOMANDOS HUMORISTAS – TADAS TAMAŠAUSKAS: „Kai jam nesiseka, jis leidžia tai suprasti visai komandai, visai salei. Tokių dienų nebūna daug. Paprastai pasižymintis dar ir snaiperio sugebėjimais“, – apie „Vanagų“ humoristą kalbėjo V. Svetikas.

KOMANDOS TRITAŠKIŲ KARALIUS – MANTAS BERNOTAS: „Keletas klaidinančių judesių – gali ramiai įmesti tritaškį per rankas. Dažnai įmeta daugiau tritaškių negu baudų“, – Manto snaiperio savybes išskyrė jo treneris V. Svetikas.

BAUDOS AIKŠTELĖS KARALIUS – TAUTVYDAS BRIDIKIS: „Kaunasi prieš visa galva aukštesnius centrus. Pats yra aukštas, bet kiek liesesnio sudėjimo, tačiau tai jam netrukdo lipti per galvas ir imti kamuolius. Kovoja, meta. Puolime kartais per vieną ataką atkovoja net keturis kamuolius“, – apie skraidantį Tautvydą papasakojo V. Svetikas.

IMG 1278

Naujienų sąrašas