Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„SKM–VitirON KIDS“ mėnesio geriausieji: kurie žaidėjai susilaukė trenerių komplimentų?

2019 11 08 SKM.LT

Nuotr. autorius: Lukas Bartkus/SKM.LT

Prabėgo pirmasis „SKM–VitirON KIDS“ čempionato mėnuo. Įvairiose Vilniaus arenose Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) auklėtiniai jau pasileido į pergalių medžioklę, savo žaidimu šeimos nariams suteikdami nepakartojamų emocijų.

Čempionato kovos jau vyksta 7 amžiaus grupėse, o 2011 ir 2012 m. gimusių moksleivių komandos savo žaidimą vis dar gludina treniruotėse. Būtent jose išliejamas prakaitas ir pastangos lemia, kas bus stipresnis rungtynių metu. „SKM–VitirON KIDS“ pirmenybių organizatoriai, rinkdami spalio mėnesio nominacijų laureatus, į kandidatų sąrašą nusprendė įtraukti absoliučiai viskas amžiaus grupes ir tai darys viso sezono metu.

Kviečiame susipažinti su šio mėnesio nominacijomis ir laureatais. Visiems laimėtojams atitenka vitaminizuotų guminukų pakuotė „VitirON KIDS Basketball“. Prizą per 2 savaites galite atsiimti SKM biure (Kalvarijų 129, II aukštas) arba tiesiog atėję į treniruotę. Paros norma – du guminukai.

„SKM-VitirON KIDS“ spalio mėnesio laureatai

KOMANDOS GYNYBOS SPECIALISTAS – MENARDAS DAUNORAVIČIUS: „Menardas jau nuo pirmos klasės išsiskyrė savos sugebėjimais gintis. Tai žaidėjas, kuris gali apsiginti prieš vyresnius ir aukštesnius varžovus, puikiai supranta, kaip išlaikyti atstumą, kaip apsunkinti varžovui gyvenimą puolime bei sustabdyti varžovų lyderius“, – sako krepšininko treneris „Grifukų'10“ (2/0) ir „Grifukų'11“ (0/0) komandose Deividas Zoruba.

KOMANDOS JUODADARBIS – AIRIDAS ZORUBA: „Airidas pasižymi žaidimo skaitymu puolime ir gynyboje. Nuolatos gaudamas užduotis stabdyti varžovų aukštaūgis ir eiti į pagalbą savo komandos draugams ginantis, taip pat yra vienas iš tokių žaidėjų, kuris rungtyniauja visose pozicijose, žino visų pozicijų derinius. Jis padaro daug juodo darbo kalbėdamas gynyboje, taip pat palengvindamas užduotis savo komandos draugams puolime statant užtvaras ir skirstant perdavimus“, – sako „Grifų-06“ (2/0) treneris D. Zoruba.

KOMANDOS DRIBLINGO KARALIUS – ALEKSANDRAS KONOVALOVAS: „Aleksandras yra žaidėjas kuris mėgsta atlikinėti triukus su kamuoliu. Puikiai valdydamas kamuolį ir savo kūną, klaidinančiais judesiais ne kartą ir ne du išmaudęs savo oponentus“, – auklėtinio stiprybes pabrėžia „Grifų'10“ (2/0) treneris D. Zoruba.

KOMANDOS DARBŠTUOLIAI – EDVINAS JARAŠŪNAS ir ROMUALD GRUDINSKIJ: „Nors „SKM–VitirON KIDS” „GameON 7“ amžiaus grupės čempionatas prasidės tik po didžiųjų švenčių, esu labai patenkintas visų „Smauglių'11“ pastangomis pasiruošimo laikotarpiu. Visgi Edvinas ir Romuald išssikiria savo požiūriu ir nevaikišku susikaupimu. Toks atsidavimas treniruotėse yra milžiniška nauda jiems, fantastiškas pavyzdys ir motyvacija komandos draugams bei džiaugsmas treneriui. Ačiū!, – pagarbą „Smauglių-11“ duetui išreiškė jų treneris Paulius Kamarauskas.

2019 11 08

KOMANDOS HUMORISTAS – MAKSIMAS ŠMARO: „Maksimas yra žaidėjas, kuris nestokoja geros nuotaikos bei pralinksmina visą komandą, o ypač tada, kai jai to reikia”, – auklėtinį giria Aivaras Girčys, „Šernų“ (0/1) treneris „GameON 2“ amžiaus grupėje.

KOMANDOS LYDERIS AIKŠTĖJE – TITAS NARBUTAS: „Titas puikiai skaito žaidimą, gerai mato komandos draugus bei drąsiai prisiima atsakomybė kai to reikia. Tokie žaidėjai yra tikri lyderiai”, – įsitikinęs treneris A. Girčys.

KOMANDOS TRITAŠKIŲ SPECIALISTAS – DAREK DIVAK: „Žaidėjas, kuris per pastaruosius metus taip patobulino savo metimą iš tolimos distancijos, kad net man, kaip treneriui, tai sukėlė nuostabą. Labai džiaugiuosi turėdamas šį metiką”, – atsiskleidusio snaiperio sugebėjimais dalijosi treneris A. Girčys.

KOMANDOS BAUDOS AIKŠTELĖS KARALIUS – AUGUSTINAS ŽALALIS: „Žaidėjas –monstras, paliekantis aikštelėje visas jėgas. Nesvarbu, rungtynės ar treniruotė, jo pastangos visada yra maksimalios,o tvirtas jo kūnas yra tikras išbandymas baudos aikštelėje visiems”, – apie naująjį Shaqą užsiminė treneris A. Girčys.

KOMANDOS BLOKŲ KARALIUS – MYKOLAS VILKELIS: „Šis vaikis tarsi tik ir laukia, kada galės savo oponentą apdovanoti bloku. Per kiekvieną treniruotę bei rungtynes jis pasižymi įspūdingais blokais”, – įspūdžio neslėpė „stogdengio“ treneris A. Girčys.

Tarp nugalėtojų sąrašo neradote savo pavardės? Neskubėkite nusiminti, nes nominacijų skaičius ir tematika – neribota. Nominacijas visuomet pritaikome prie individualių žaidėjo krepšinio sugebėjimų ir žmogiškųjų savybių. Kaip tapti nugalėtoju? Aikštėje ir už jos ribų būkite atkaklūs, aktyvūs, bendruomeniški, palaikykite vieni kitus. laukite savo trenerio rekomendacijos ir jau gruodžio mėnesį nugalėtojų sąraše ieškokite savo pavardės.

Tai jau trečiasis sezonas iš eilės, kuomet vidinis Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) čempionatas vyksta bendradarbiaujant kartu su vitaminizuotų guminukų lyderiais Baltijos šalyse „VitirON KIDS“.
Šį sezoną organizatoriai toliau nuosekliai didina čempionato matomumą ir prestižą. Patyrusių ir profesionalių SKM fotografų dėmesio sulauks visos 83 čempionato komandos, didės interviu ir apžvalgų skaičius. Informacija ir fotogalerijų ieškokite SPECIALIOJE ČEMPIONATO RUBRIKOJE, SKM FACEBOOK ir INSTAGRAM paskyrose.

#VitirONGameON!

kv krepsinio cempionatas logo

Naujienų sąrašas