Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Šventiniame „VitirON KIDS" ture – patriotiškumo pliūpsnis

2018 02 05 SKM

Nuotr. autorius: Saulius Čirba.

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) organizuojamame „VitirON KIDS“ čempionate – patriotiškumo pliūpsnis. Praėjusį savaitgalį jaunųjų krepšininkų kovos „GameON 4“ grupėje buvo pažymėtos Lietuvos Respublikos 100-mečio dvasia.

Lygiai prieš 100 metų, 1918 m. vasario 16 d., Lietuvos Taryba, vadovaujama dr. Jono Basanavičiaus, pasirašė Nepriklausomybės aktą ir paskelbė atkurianti Lietuvos valstybę.

SKM krepšininkai, jų tėveliai, šeimos nariai ir draugai į išskirtinį „VitirON KIDS“ turą Maironio progimnazijoje atvyko pasipuošę Lietuvos atributika ir išsidažę žandus Trispalve.

Iškilmingas renginys prasidėjo Tautiška giesme, kurią atliko Balio Dvariono muzikos mokyklos solistas Antanas Simonas Garuolis.  

Net keturias valandas trukusi fiesta pasižymėjo aistringomis „Grifų'06‘07“, „Bizonų'06‘07““, „Ryklių‘06“ ir „Vilkų-1“ komandų kovomis, „G-Stars“ šokėjų pasirodymais, o oficialūs „VitirON KIDS“ čempionato talismanai Kamuoliukas ir Braškytė žiūrovus bei krepšininkus apipylė gera nuotaika ir dovanomis.    

„Tokios šventės – labai reikalingos. Jos ne tik suvienija, bet ir šviečia mūsų vaikus, primena jiems, kad svarbu gerbti ir mylėti savo Tėvynę, jos istoriją. Himnas, istorine tematika papuošta salė, galimybė piešti čia ir dabar tikrai paliko įspūdį. Be to, vaikai labai greitai rado bendrą kalbą su čempionato talismanais ir šokėjomis. Dėkojame organizatoriams, kurie sukūrė šią šventę“, – kalbėjo „Vilkų“ komandos sirgaliai.

20 signatarų istorinį dokumentą pasirašė Lietuvos sostinės širdyje – Pilies g. 26. Iš Signatarų namų balkonėlio kasmet sakomos iškilmingos kalbos, sutraukiančios gausybę vilniečių ir miesto svečių.

 

Naujienų sąrašas