Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Tikimasi, kad „SKM–VitirON KIDS" sezonas bus pratęstas: čempionai turi paaiškėti aikštėse

2020 04 03 SKM.LT

 

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) su savo auklėtiniais dalinasi viltinga žinia. Vidinis mokyklos „SKM–VitirON KIDS“

čempionatas kol kas nėra galutinai nutraukiamas ir gali būti pratęstas. 

Jei gegužės viduryje šalyje situacija pagerės ir Lietuvos Respublikos (toliau – LR) Vyriausybė, LR Sveikatos apsaugos ministerija bei LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija nematys grėsmių, čempionatas bus pratęstas. Kitu atveju jis gali būti perkeltas į vasarą arba rudenį.

„Nutarėme pasekti MKL (Moksleivių krepšinio lygos, – aut. past.) pavyzdžiu ir palaukti gegužės vidurio. Daugeliui mūsų auklėtinių šis čempionatas yra labai svarbus, visi labai nori žaisti ir laukia rungtynių. Svarstome įvairius variantus, kaip ir kada būtų galima pratęsti varžybas. Niekas nežino, kokia situacija bus gegužę ar birželį, todėl dabar kažką konkrečiai nuspręsti ir pasakyti prilygtų būrimui iš kavos tirščių. Kol kas esame linkę palaukti iki gegužės vidurio ir tuomet priimti atitinkamus sprendimus. Nors nuo mūsų norų nelabai kas priklauso, tikimės, kad šio sezono čempionai paaiškės aikštėse", – sako SKM vyriausiasis treneris Algirdas Milonas.

Daugiau kaip 1000 „SKM–VitirON KIDS“ čempionato žaidėjų nuotoliniu būdu su savo treneriais sportuoja jau trečiąją savaitę. Jiems treniruotės vyksta 3 kartus per savaitę, treneris mato savo auklėtinius tiesiogiai ir gali patarti, pasidalinti savo įžvalgomis. Treniruotės orientuotos į fizinės formos, reakcijos ir įgūdžių išlaikymą.

Visus SKM auklėtinius kiekvieną savaitę pasiekia ir unikalios geriausių SKM trenerių treniruotės. Driblingo subtilybių juos moko Tomas Purlys, Karolis Čyžius, fizinį parengtumą ir reakciją padeda tobulinti Rūtenis Paulauskas ir Alanas Dzeranovas.

Visas čempionato komandas, rezultatus ir lenteles RASITE ČIA.

Naujienų sąrašas