Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Treneriai apie „SKM–VitirON KIDS“ mėnesio žaidėjus: „Tai – varžovų siaubas“

2020 01 02 SKM.LT
„Grifukai'10“ ir jų treneris Deividas Zoruba/Eligijaus Kučiko nuotr.
Nuotr. autorius: Eligijus Kučikas/SKM.LT

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) 2020-uosius pradeda dar vienu geriausių „SKM–VitirON KIDS“ žaidėjų pagerbimu. Vidiniame mokyklos čempionate devyniose amžiaus grupėse varžosi daugiau kaip 1000 žaidėjų. Kviečiame susipažinti su SKM auklėtinių sugebėjimais.

Visiems laimėtojams atitenka vitaminizuotų guminukų pakuotė „VitirON KIDS Basketball“. Prizą per 2 savaites galite atsiimti SKM biure (Kalvarijų 129, II aukštas) arba tiesiog atėję į treniruotę ir jį atsiėmę iš trenerių rankų. Paros norma – du guminukai.

TRITAŠKIŲ KARALIUS – JORIS KULIEŠA: „2011 m. gimęs Joris – vieno iš „SKM-I Drakonų'05“ lyderio Nojaus Kuliešos jaunėlis broliukas. Joris jau nuo pat pirmos klasės pasižymėjo tuo, kad gebėjo pataikyti iš tolimesnių distancijų, o šiais metais jis prapliupo jau ir tolimomis tritaškėmis bombomis. Treniruotėse jau meta gana dažnai, rungtynėse tuo nepiktnaudžiauja, tačiau žaisdamas su metais vyresniais varžovais Joris paleido keletą taiklių bombų, kas džiugina visą komandą ir žiūrovus. Stebina tai, kad Joris meta labai taisyklingai“, – auklėtinio salvėmis džiaugiasi „Grifukų'11“ treneris Devidas Zoruba.

KOMANDOS LYDERIS – DANIELIUS VALATKA: „Tai tikras „Grifukų'10“ lyderis, siela, trenerio padėjėjas ir bene labiausiai atsidavęs žaidėjas komandoje. Danielius praktiškai nepraleidžia treniruočių, aikštelėje jis atiduoda visas jėgas, dvejuose turuose žaidė kęsdamas kojos skausmus ir tai jo nesustabdė. Jis savo energijos užtaisu užkrečia visą komandą, jo pozityvumas ir gera nuotaika visada užveda komandą. Danielius kaunasi dėl kiekvieno aikštelės centimetro negailėdamas savęs griūna ant kiekvieno riedančio kamuolio“, – sako treneris Deividas Zoruba.

LABIAUSIAI ATSISKLEIDĘS ŽAIDĖJAS – MYKOLAS ŽELNYS: „Mykolas iš pažiūros atrodo ramus, tylus ir santūrus vaikas. Tačiau Mykolas šiame sezone jau ne kartą įrodė, kad rezultatus reikia rodyti darbais, o ne kalbomis. Jis jau ne pirmose rungtynėse patyliukais susirenka taškus, perima kamuolius, apsigina. Tai tikras komandos pilkasis kardinolas, kuris niekur nesiskelbdamas dirba savo darbą“, – krepšininką apibūdino Deividas Zoruba.

JAUNASIS TRENERIO ASISTENTAS – ŽYGIMANTAS ZORUBA: „Nors Žygis yra jauniausias ir gimęs tik 2012 m., jis su savo žiniomis jau dabar galėtų vesti treniruotes, kadangi nepraleidžia nė vienos iš jų. Pratimų žinojimo kiekis ir jų atlikimo greitis maloniai stebina“, – sako treneris Deividas Zoruba.

AN8Z6004

Trenerio patarimai minutės pertraukėlės metu/Elvio Žaldario nuotr. 

GYNYBOS SPECIALISTAS – PIJUS BUTKUS: „Tai žaidėjas su charakteriu, kuris visada kovoja iki galo ir niekada nenuleidžia rankų. Jo gynyba priverčia neramiai jaustis net pačius galingiausius krepšininkus“, – sako „Šerniukų'09“ treneris Aivaras Girčys.

KOMANDOS VIKRUOLIS – EMILIS ŠALTIS: „Šis komandos narys yra vienas greičiausių aikštelėje. Jo sugebėjimai bėgti į greitas atakas komandai suteikia papildomos energijos“, – konstatuoja treneris Aivaras Girčys.

METIMO IR DRIBLINGO MEISTRAS – EDVINAS NARBUTAS: „Šis vaikis kasmet įrodinėja savo didžiulį potencialą, apie jį vis dažniau ima kalbėti net oponentai iš kitų komandų. Tai žaidėjas, galintis nulemti rungtynių baigtį ir pribaigti priešininkus šaltakraujiškais metimais“, – auklėtiniui komplimentų negailėjo Aivaras Girčys.

SEZONO NAUJOKAS – MARTYNAS POVILĖNAS: „Žmogus, kuris prie komandos prisijungė tik prieš kelis mėnesius, bet jau spėjo tapti tvirtu startinės sudėties žaidėju ir kiekvieną kartą įrodinėja, jog šioje komandoje jaučiais kaip žuvis vandenyje“, – apie Martyną vaizdingai kalbėjo treneris Aivaras Girčys.

PERIMTŲ KAMUOLIŲ SPECIALISTAS – KRISTUPAS MATIJOŠIUS: „Tai – varžovų siaubas. Kristupas visada užtinka juos nesusikaupusius bei nepasiruošusius, perima kamuolius ir verčia juos puikiais metimais“, – sako treneris Aivaras Girčys.

KOMANDOS JUODADARBIS – VILIUS STEPONAVIČIUS: „Žaidėjas visados atidirba 100 proc., atiduoda visas jėgas. Malonu turėti tokį žmogų, kuris niekada nepasiduoda bei dirba maksimaliai“, – kalba Viliaus treneris Aivaras Girčys.

Tarp nugalėtojų sąrašo neradote savo pavardės? Neskubėkite nusiminti, nes nominacijų skaičius ir tematika – neribota. Nominacijas visuomet pritaikome prie individualių žaidėjo krepšinio sugebėjimų ir žmogiškųjų savybių. Kaip tapti nugalėtoju? Aikštėje ir už jos ribų būkite atkaklūs, aktyvūs, bendruomeniški, palaikykite vieni kitus. laukite savo trenerio rekomendacijos ir jau vasario mėnesį nugalėtojų sąraše ieškokite savo pavardės.

Tai jau trečiasis sezonas iš eilės, kuomet vidinis SKM čempionatas vyksta bendradarbiaujant kartu su vitaminizuotų guminukų lyderiais Baltijos šalyse „VitirON KIDS“.

Šį sezoną organizatoriai toliau nuosekliai didina čempionato matomumą ir prestižą. Patyrusių ir profesionalių SKM fotografų dėmesio sulauks visos 83 čempionato komandos, didės interviu ir apžvalgų skaičius. Informacijos ir fotogalerijų ieškokite SPECIALIOJE ČEMPIONATO RUBRIKOJE, SKM FACEBOOK ir INSTAGRAM paskyrose.

 AN8Z5964

 „Šerniukai'09“ ir jų treneris Aivaras Girčys/Elvio Žaldario nuotr.  

 

Naujienų sąrašas