Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Vilkiukai’07-3 – Haribo H6 grupės čempionai

2017 05 27 SKM

Šeštadienį „Impusl“ sporto klubo krepšinio salėje paaiškėjo vidinio SKM čempionato H6 amžiaus grupės nugalėtojai.

Dvikovoje dėl aukso užtikrintą pergalę iškovojo Vilkiukai’07-3, rezultatu 57:23 įveikę Pelėdžiukus’07. Reguliariajame sezone šių komandų akistatos vyko kur kas atkakliau, tačiau tarptautinio krepšinio patirties įgavę Vilkiukai šį kartą žaidė užtikrintai, įpusėjus rungtynėms pataikė tolimą buzzerbeaterį ir varžovus nebesižvalgė.

„Džiaugiuosi, kad svarbiausiu sezono metu „Vilkiukų“ trečioji komanda sužaidė geriausias savo rungtynes. Į aikštę berniukai žengė susikaupę ir motyvuoti. Kada reikėjo – metėme į krepšį, kada reikėjo – atlikome perdavimus. Pataikėme tritaškius. Kiekvienas išėjęs į aikštę įnešė savo indėlį, todėl medaliai ant komandos krūtinių iškovoti pelnytai,“- po finalo rungtynių kalbėjo „Vilkiukų“ treneris Tomas Urbelionis.

Paklaustas, kuriam žaidėjui skirtų finalo MVP titulą, treneris išskyrė įžaidėją Nojų Paulauską, kuris ne tik pats rinko taškus, tačiau ir kūrė progas komandos draugams.

Tiesa, rezultatyviausi rungtynių žaidėjai buvo A. Alikonis (21 tšk.) ir J. Putna (8 tšk.). N. Paulauskas pasižymėjo 6 taškais. Pelėdžiukų komandoje išsiskyrė 11 taškų įmetęs M. Kormilavičius.

Dvikovą dėl trečios vietos laimėjo Grizliukai’07, mažajame finale 48:33 įveikę Skorpioniukus’07.

Rezultatyviausiai mažajame finale žaidė Grizliukus’07 į pergalę tempęs trio: M. Radžius pelnė 15, M. Žilėnas 13, E. Vasiliauskas 11 taškų. Skorpioniukų’07 ekipoje rezultatyviausias su 8 taškais buvo T. Kručkauskas.

Naujienų sąrašas