„VitirON KIDS“ čempionatas finišavo dovanų audra

2019 05 28 SKM.LT

Nuotr. autorius: D. Radlinskas

Praėjusį savaitgalį finišavo 2018–2019 m. „SKM-VitirON KIDS” čempionatas. Apžvalgą pradedame nuo 2009–2010 m. gimusių berniukų medalių dalybų.

„GameON 6-I” amžiaus grupėje pirmąją vietą iškovojo „Skorpionukai’09”. Oto Majero auklėtiniai finale 43:37 palaužė „Tigrus’10” (treneris Algirdas Milonas), kuriems atiteko sidabriniai apdovanojimai. Bronza pasipuošė Antano Gliožerio „Grizliai’09”, mažajame finale 50:47 palaužę „Pelėdžiukus’09” (treneris Arūnas Umbrasas).

FOTOGALERIJA

IMG 4778

„SKM-VitirON KIDS“ pirmenybes čempionišku akordu užbaigė Arūno Umbraso treniruojami „Pelėdžiukai’05-06“! Jie „GameON 3“ amžiaus grupės finale finale vos taško skirtumu 58:57 įveikę „Panteras‘05“ (treneris Artūras Leščinskas). Bronza atiteko „Skorpionams’05-06“ ir jų treneriui Otui Majerui. Jie 66:48 palaužė „Jaguarus04-'05-II“ (treneris Ignas Pagalys).

IMG 3271

„GameON 2“ amžiaus grupės čempionais tapo Grigiškių „Bizonai‘02“. Mariaus Pavlovskio treniruojami krepšininkai rungtynėse dėl titulo 64:36 pranoko „Gorilas-2” (treneris Algirdas Milonas). Bronzą iškovojo  „Panteros'04”, kurios 52:40 palaužė „Žebenkšts-2” (Žilvinas Grušas).

Finalo ketverto dalyviai apdovanoti Sportcup prizais, „VitirON KIDS Basketball“ vitaminais–guminukais ir sveikuoliškais AUGA pieno kokteiliais.

IMG 3797

Vidiniame SKM čempionate šį sezoną dalyvavo rekordinis komandų skaičius (85). Vienuolikoje skirtingų amžiaus grupių savųjų tikslų siekė beveik 1000 krepšininkų.

Įvairiose čempionato nominacijose krepšininkams išdalinta šimtai prizų, organizuoti karjeros dienų susitikimai su sporto industrijoje įsitvirtinusiomis asmenybėmis – teisėjais, komentatoriais, žurnalistais, treneriais, sveikos gyvensenos atstovais ir kitais specialistais.

Šis projektas bu tęsiamas ir SKM Summer Camp metu.