Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„VitirON KIDS“ čempionatas: garbinga nominacija ir lapkričio geriausieji!

2018 12 03 SKM.LT
„GameON 6 I“ amžiaus grupės kovų akimirka
Nuotr. autorius: Gratas Barauskas/SKM.LT

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) vidiniame „VitirON KIDS“ čempionate – garbingiausių žaidėjų apdovanojimai. Pirmenybių organizatoriai praėjusiame sezone rinko geriausius gynybos specialistus, šeštuosius žaidėjus, labiausiai sezono metu patobulėjusius ir naudingiausius krepšininkus, o dabar atėjo metas apdovanoti garbingiausius SKM auklėtinius.

Šis apdovanojimas populiarus tiek Lietuvoje, tiek Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV). Jis teikiamas krepšininkams, kurie savo kasdieniu elgesiu aikštėje ir už jos ribų skatina esminius sporto ir gyvenimo principus. Tai – sąžiningas konkuravimas, pagarba varžovui, ištiesta pagalbos ranka bendravimas, įsitraukimas į įvairius socialinius projektus ir kita aktyvi veikla bendruomenės labui. 

NBA čempionate šis apdovanojimas taip pat teikiamas kasmet, o jį yra pelnę tokie žymūs krepšininkai kaip Stephenas Curry, Kemba Walkeris, Kyle‘as Korveris, Mike‘as Conley, Ray‘us Allenas, Davidas Robinsonas, Grantas Hillas ir kitos pasaulinio lygio žvaigždės.

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) už džentelmeniškumą sporte ir gyvenime apdovanoti krepšininkai Mindaugas Lukauskis, Robertas Javtokas, treneris Antanas Sireika, legendinis Lietuvos rinktinės ir Vilniaus „Ryto“ masažuotojas Juozas Petkevičius.

„Nors šie SKM krepšininkai dar tik pradeda savo kelią, jie jau dabar turi lygiuotis į geriausius žaidėjus, mokytis iš jų ne tik krepšinio subtilybių, bet ir žmogiškųjų vertybių principų. Pagarba, mandagumas, padrąsinimas ar vandens gurkšnis nekainuoja nieko, o reiškia labai daug. Neįtikėtina, kiek daug galime nuveikti, kai padedame vieni kitiems“, – apie nominacijos reikšmę kalbėjo SKM komunikacijos atstovas Balys Šmigelskas.

Visi savo amžiaus grupėje garbingiausio žaidėjo titulą pelnę krepšininkai bus apdovanoti vitaminizuotų krepšinio guminukų pakuotėmis „VitirON KIDS Basketball“.

Gruodžio mėnesį čempionato organizatoriai visose amžiaus grupėse rinks geriausiai besiginančius krepšininkus.

47505327 2267907350158875 7899084781701300224 n

GARBINGIAUSI SKM-VITIRON KIDS ČEMPIONATO KREPŠININKAI

„GameON 1“ amžiaus grupės nugalėtojas: DEIVIDAS MARKAUSKAS, Nemenčinės „Vanagai-1“  (3/0). „Deividas aikštėje yra tikras kovotojas ir pasirengęs dėl pergalės padaryti viską. Rūbinėje ir rungtynių metu jis moka paraginti komandos draugus ir juos užvesti bei nukreipti tinkama linkme. Kita vertus, už aikštės ribų Deividas yra santūrus ir tarsi tampa kitu žmogumi. Jis visuomet pagelbės, bus draugiškas ir visada besišypsantis. Mokykloje, manau, jis yra labai pavyzdingas moksleivis, lankantis visas pamokas, įsitraukiantis į įvairias veiklas bei rodantis pavyzdį, kad reikia mylėti krepšinį, bet nepamiršti krimsti ir mokslų“, – auklėtinį apibūdina treneris Povilas Kirdeika.  

„GameON 2“ amžiaus grupės nugalėtojas: DŽIUGAS SVILAINIS, „Panteros‘04“ (2/0). „Džiugas visada bando motyvuoti komandos draugus, kai jiems nesiseka treniruotėse ar rungtynėse. Jis visada pirmas padės palydėti žaidėja link suolo, kuris patyrė traumą. Manau, Džiugas yra atlikęs daug garbingų darbų ir ne treniruočių metu – namie, mokykloje, gatvėje ar kieme“, – gerų žodžių auklėtiniui negailėjo Artūras Leščinskas.

„Game ON 3“ amžiaus grupės nugalėtojas: MANTAS TAMOŠIŪNAS, „Širšės-1“ (1/1). „Mantas atsakingai treniruojasi nepamiršdamas ir kitų komandos draugų. Jis tolerantiškas ir nė vienam neabejingas, todėl įprasta matyti, kaip jis padrąsina ir pataria, o neretai ir į komandą pasikviečia žaidėjus, kuriems sekasi prasčiau. Aikštelėje Mantas pirmiausiai galvoja ne apie asmeninę naudą ar pergalę, o apie tarpusavio santykius su kitais vaikais, taigi jis neabejotinai vertas būti išrinktu garbingiausiu žaidėju“, – sako treneris Laimonas Velička.

„GameON 4“ amžiaus grupės nugalėtojas: EMILIS TAMULEVIČIUS, „Meškos-1“ (2/0). „Krepšininkas visada dirba ir elgiasi sąžiningai, aikštelėje padeda komandos draugams“, auklėtinį apibūdino Žilvinas Grušas.

„GameON 5 I“ amžiaus grupės nugalėtojas: NOJUS ŠATAS, „Vilkiukai‘09“ (2/0). „Tai – komandinio tipo žaidėjas. Gerai mokosi, nepraleidžia treniruočių. Jeigu į komandą ateina naujokas, jis iš karto, kaip ir su visais, randa bendrą kalbą. Tikras komandos narys, kuris noriai įsitraukia į įvairius projektus ir veiklas“, – kalbėjo treneris Algirdas Budėnas.  

„GameON 5 II“ amžiaus grupės nugalėtojas: JOKŪBAS ZULONAS, „Mustangai‘09“ (2/2). „Jis treniruotėse ir rungtynėse atiduoda visas jėgas, išlieka santūrus. Gera darbo etika, puikūs santykiai su komandos draugais. Visi nori laimėti, bet jis daro viską labai sąžiningai“, – apie auklėtinį kalba Gintautas Vileita.  

„GameON 6 I“ amžiaus grupės nugalėtojas: DOMINYK PETROVSKI, „Aligatoriai'09-II (0/2). „Niekuomet nepraleidžia treniruočių, lanko ne tik savo bendraamžių grupę, bet ir sportuoja su vyresniais žaidėjais. Dominyk yra pavyzdys kitiems savo elgesiu ir darbštumu. Pamoko ir padeda jaunesniems, asistuoja ir treneriui. Turi mažesni brolį, pasižiūri ar pasiteirauja kaip jam sekasi, pamoko, jei reikia, sudrausmina“, – kalbėjo treneris Gediminas Bražionis.

„GameON 6 II“ amžiaus grupės nugalėtojas: RAPOLAS ŽILINSKAS, „Lūšys‘09‘10“ (4/0). „Jis skatina savo draugus varžytis sąžiningai, sugeba pasakyti gerą žodį komandos draugams, juos paskatinti. Nenuvertina varžovo, stengiasi palaikyti draugišką atmosferą varžymosi metu. Treniruotėse yra atsakingas, geba pagarbiai spręsti iškilusius klausimus tiek su treneriu, tiek su komandos draugais“, – teigė Rapolo treneris Deividas Kibildis.

 

 47340012 2231082873800468 4346516940890570752 n

 

Naujienų sąrašas