Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„VitirON KIDS“ čempionatas: išrinkti labiausiai patobulėję krepšininkai

2018 03 27 Balys Šmigelskas, SKM.lt
„Game ON 5" grupės kovų akimirka
Nuotr. autorius: Saulius Čirba

NBA lyga labiausiai patobulėjusius krepšininkus renka jau nuo 1985–1986 m. sezono. Šis apdovanojimas atitenka didžiausią pažangą treniruotėse ir rungtynėse demonstravusiems žaidėjams ir yra neatsiejama stipriausios pasaulio krepšinio lygos įvykių karuselės dalis.  2016–2017 m. statulėle džiaugėsi Milvokio „Bucks“ klubo lyderis Giannis Antetokounmpo, o kiek anksčiau ji buvo įteikta tokioms žvaigždėms kaip Kevinas Love‘as, Paulas George‘as, Goranas Dragičius, Jimmy Butleris, C. J. McCollumas.

Įdomu tai, kad šis apdovanojimas puošia ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ gynėjo Beno Madgeno trofėjų lentyną. Sostinės klubo legionierius jį iškovojo žaisdamas savo gimtosios Australijos čempionate 2012–2013 m.

„VitirON KIDS“ čempionate taip pat netrūksta Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) trenerių gludinamų deimantų, kurie atsiskleidė ir gražiausiomis spalvomis pražydo būtent šiame sezone.

Aštuoniose skirtingose amžiaus grupėse šiuo metu vyksta atkaklios kovos dėl teisės rungtis atkrintamosiose varžybose, o komandose svarbų vaidmenį atlieka tie, kurie dar visai neseniai esminius rungtynių įvykius stebėdavo nuo atsarginių žaidėjų suolelio. Kas jie tokie?  

Labiausiai patobulėję „VitirON KIDS“ žaidėjai

„Game ON 1“ grupės nugalėtojas: LUKAS KAIRIS, „Jaguarai‘00“ (6/3). „Lukas labai stengiasi, tobulėja ir šį sezoną iš atsarginio krepšininko tapo startinio penketo žaidėju“, – krepšininko progresu džiaugiasi treneris Ignas Pagalys.  

„Game ON 2“ grupės nugalėtojas: IGNAS SELEVIČIUS, „Tigrai‘02“ (5/4). Ignas pradėjo įdėti daugiau pastangų, atsirado rimtas požiūris į treniruotes, jų lankomumą ir to rezultatai – akivaizdūs“, – auklėtinį apibūdina komandos treneris Arvydas Menkevičius.   

„Game ON 3“ grupės nugalėtojas: TADAS TAMAŠAUSKAS, „Grizliai‘04‘05“ (5/1). „Geras treniruočių lankymas, sportavimas individualiai ir protingi sprendimai. Tadas apdovanojimo vertas būtent dėl šių trijų dalykų“, – sako treneris Antanas Gliožeris.

„Game ON 4 A“ grupės nugalėtojas: GUSTAS GAIDAROVIČIUS, „Rykliai‘06“ (3/5). „Šis vaikinas tikrai vertas pagyrimo ir paskatinimo. Tikiuosi, tai bus jam motyvacija toliau tobulėti ir patekti į rinktinę“, – pozityviai kalbėjo strategas Gediminas Bražionis.

„Game ON 4 B“ grupės nugalėtojas: EDVINAS SLABASEVIČIUS, „Vilkai-2“ (4/0). „Edvinas visada atiduoda visas jėgas aikštelėje dėl komandos. Jis kaunasi dėl kiekvieno kamuolio, o pastaruoju metu demonstruoja gerą sportine formą“, – sako treneris Tomas Urbelionis.  

„Game ON 4 C“ grupės nugalėtojas: JOGAILA GEDVILAS, „Trakai“ (4/4). „Šis žaidėjas – labai motyvuotas. Jis yra įvaldęs daugybės NBA ir Eurolygos žvaigždžių propaguojamus judesius ir juos puikiai pritaiko aikštėje kartu su metais vyresniais žaidėjais. Jogaila ateityje gali tapti dar geresniu žaidėju.“

„Game ON 5“ grupės nugalėtojas: KAROLIS ŠEŠKUS, „Pelėdžiukai‘07‘08“ (6/3). „Šio krepšininko istorija – išskirtinė. Jis visuomet gerai dirbdavo per treniruotes, tačiau rungtynių metu tiesiog „dingdavo“. Kartą jis pelnė pirmuosius 6 komandos taškus ir nuo tos dienos įgavo nepalyginamai daugiau drąsos ir ryžto“, – auklėtinio tobulėjimu džiaugiasi treneris Arūnas Umbrasas.

„Game ON 6“ grupės nugalėtojas: ĄŽUOLAS KULBIS, „Aligatoriai‘08“ (3/5). „Jis žaidžia kartu su metais vyresniais krepšininkais, rodo gerą darbo etiką, sportuoja kiekvieną dieną ir siekia būti profesionaliu atletu“, – kalba treneris Gediminas Bražionis.   

„Game ON 7 A“ grupės nugalėtojas: NOJUS ŠATAS, „Vilkiukai‘09“ (4/0). Su Nojumi dirbti yra labai lengva, nes jis – krepšinio fanatikas. Puikus treniruočių lankymas ir užsispyrimas. Jis aikštėje daro praktiškai viską, todėl neišskirčiau vieno ar kito krepšinio elemento“, – komplimentus auklėtiniui žarsto treneris Algirdas Budėnas.  

„Game ON 7 B“ grupės nugalėtojas: KRISTIJONAS IVANAUSKAS, „Kobriukai“ (2/0). „Kristijonas į treniruotes ateina pirmas ir išeina paskutinis. Jis skatina eiti į priekį ir kitus. Malonu turėti tokį žaidėją savo komandoje“, – sako treneris Mantas Ambraška.

„Game ON 7 C“ grupės nugalėtojas: TUMAS ŽILINSKAS, „Orkiukai‘09“ (5/1). „Jis – labai darbštus, stengiasi niekam nenusileisti, nors rungtyniauja su metais už save vyresniais žaidėjais. Tikras kovotojas, kuris rodo pavyzdį kitiems ir komandą daro geresne“, – kalba treneris Dainius Jurgutis.

„Game ON 8“ grupės nugalėtojas: ELIJUS JUŠKA, „Tigrai‘10“ (8/0). „Elijus SKM dalis yra dar nuo tada, kai jam buvo 4 metukai ir jis dalyvavo Karklės stovyklose. Jis pasižymi puikia darbo etika, motyvacija, yra savarankiškas. Į treniruotę jis dažnai atvyksta iki jos dar likus valandai ar pusantros“, – auklėtinį apibūdina komandos strategas Algirdas Milonas.

Didžiausia krepšinio mokykla Lietuvoje – SKM – kiekvieną mėnesį renka geriausius „VitirON KIDS“ čempionato žaidėjus, kuriems atitenka unikalūs prizai – analogo visoje Europoje neturintys krepšinio tematikos vitaminai–guminukai „VitirON KIDS Basketball“.

Šį sezoną jais džiaugėsi naudingiausi mėnesio žaidėjai, kibiausiai besiginantys krepšininkai, ir geriausiai nuo suolelio kylantys sportininkai.  

MVP

GERIAUSIAI BESIGINANTYS KREPŠININKAI 

GERIAUSIAI NUO SUOLO KYLANTYS (ŠEŠTIEJI) ŽAIDĖJAI 

 rsz 1 38 copy

Naujienų sąrašas