Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„VitirON KIDS“ – dėmesį į esmines vertybes atkreipiantis čempionatas

2018 06 12 SKM.lt
„Sportinis rezultatas – visada svarbu, tačiau dar svarbiau – kokiu žmogumi užaugsi?
Nuotr. autorius: SKM.lt

Pirmą kartą su „VitirON KIDS“ organizuotas Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) vidinis čempionatas pateisino prieš sezoną keltus lūkesčius. 2017–2018 m. sezone „VitirON KIDS“ pirmenybėse dalyvavo 1000 jaunųjų Lietuvos sostinės krepšininkų, kurie varžėsi aštuoniose skirtingose amžiaus grupėse. 83 komandos ir 24 medalių komplektai, šimtai išdalintų vitaminizuotų guminukų „VitirON KIDS Basketball“ pakuočių. Už šių skaičių slypi šeimų laisvalaikis, sveika gyvensena ir noras būti geriausia savo paties versija. 

„Sportinis rezultatas – visada svarbu, tačiau dar svarbiau – kokiu žmogumi užaugsi? Šeimų sveikatinimas, jų laisvalaikis, pagarba varžovui, savo Tėvynei, tikslo siekimas – šios vertybės lydėjo praėjusį „VitirON KIDS“ čempionatą. Dėkoju tėveliams ir visiems jaunųjų krepšininkų šeimų nariams, kurie aistringai ir kultūringai palaikė savo mažuosius herojus. Taip pat dėkojame generaliniam čempionato rėmėjui „VitirON KIDS", su kuriuo įgyvendinome sėkmingų projektų ir juos tęsime kitą sezoną. Mes, organizatoriai, keliame sau tikslą, jog rudenį šios pirmenybės į sostinės krepšinio sales grįžtų su dar geresne organizacija, dar labiau akcentuotomis vertybėmis ir, žinoma, geresniais treneriais bei žaidėjais. Žinome, kur turime patobulėti labiausiai ir jau dirbame šiomis kryptimis“, – apibendrindamas „VitirON KIDS“ sezoną kalbėjo SKM direktorius Justas Jankauskas.

Viso sezono metu kiekvienoje amžiaus grupėje skirtingose nominacijose buvo renkami  geriausiai besiginantys, geriausiai nuo suolo kylantys, labiausiai patobulėję ir naudingiausi žaidėjai.

Jiems atiteko analogo visoje Europoje neturintys „VitirON KIDS“ guminukai.

 

Vasarį SKM bendruomenė „VitirON KIDS“ ture minėjo atkurtos Lietuvos valstybės 100-metįskambėjo „Tautiška giesmė“, žandus Trispalve pasipuošę moksleiviai su šeimomis milžiniškuose popieriaus lapuose piešė svarbiausius Lietuvos istorijos akcentus.

„VitirON KIDS“ turai pasižymėdavo ne tik krepšinio aistromis, bet ir „G–Stars“ šokėjų pasirodymais bei nuotaikingais čempionato simbolių Kamuoliuko ir Braškytės apsilankymais.

„VitirON KIDS“ – viena iš pasaulinės farmacijos korporacijos „Teva“ produktų linijų, galinti didžiuotis išskirtinai krepšinio tematikai sukurtu produktu – „VitirON KIDS Basketball“. Žaisminguosius kramtomuosius guminukus, praturtintus vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis, galima vartoti vaikams nuo 4 metų amžiaus. Paros norma – 2 guminukai.  

 

Naujienų sąrašas