Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„VitirON KIDS“ pirmenybės: išrinkti geriausiai besiginantys krepšininkai

2018 01 08 SKM.lt

Nuotr. autorius: Saulius Čirba

Puolimas laimi rungtynes, o gynyba čempionatus. Ši nerašyta taisyklė dažnai pasitvirtina tiek moksleivių, tiek profesionalų ar mėgėjų krepšinyje. Ar toks principas gajus ir „VitirON KIDS“ pirmenybėse?

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) organizuojamame čempionate rungiasi 83 komandos ir beveik 1000 žaidėjų. Kas iš jų gruodžio mėnesį savo gynybos sugebėjimais siuntė varžovus į neviltį labiausiai?

SKM.lt šįkart siūlo susitelkti ties šiuo krepšinio komponentu ir panagrinėti, ką „VitirON KIDS“ komandų strategai mano apie gynybos reikšmę ir ją cementuojančius sportininkus?

Gynyba 5

Mykolas Sveikata perima daug kamuolių, blokuoja varžovų metimus bei saugo baudos aikštelę kaip savo namus“, – apie HOGS (5/1) gynybos asą kalba šernų treneris Paulius Kamarauskas.

Anri Artiomovas gerai dirba ne tik rungtynėse, bet ir treniruočių metu. Tai – fiziškai stiprus vaikinas“, – savo auklėtinį apibūdino „Gepardų‘02“ treneris Gintaras Razutis.

„Žmogus – gynybos smegenys. Visada ateis į pagalbą gynyboje, suvadovaus ir padės draugams“, – komplimentus „Panterų‘04“ (3/1) atstovui Matui Udrėnui žarstė Artūras Leščinskas.

„Jis tarsi tigras. Persekioja varžovą aikštėje lyg jo paties šešėlis ir puola jį pačiu tinkamiausiu metu“, – vaizdingai Andriaus Charašausko gynybą apipbūdino „Tigriukų‘06“ (6/1) treneris Arvydas Menkevičius. 

Kristupas Rakauskas gerai seka žaidimą, žino, kaip taisyklingai užsiimti padėtį tiek neleidžiant varžovui priimti kamuolio, tiek įsibėgėjant puolėjui“, – kalba „Lūšys-1“ (3/1) treneris Deividas Kibildis.

„Tai yra ne vien gynybos specialistas. Tai – kovotojas, kuris sunkiai dirba ir gynyboje, ir puolime“, – gerų žodžių „Širšių‘06“ (4/0) žvaigždei Deividui Vainiui negailėjo Šarūnas Ciparis.

Deimis Viskauskas yra žaidėjas, kuris turi sportinio pykčio ir niekada nenusileidžia. O tai man labai patinka! Jis gynyboje ne tik suspėja paskui savo žaidėją, bet ir komandos draugui dar sugeba padėti“, – kalba „Skorpionų‘07‘08“ (2/0) vadovas Otas Majeras.

Edvinas Daunaravičius – puikių savybių žaidėjas, nuostabiai suprantantis, ko iš jo nori treneris. Tai –  puikios darbo etikos žaidėjas, kuriam gynyba yra krepšinio pagrindas. Treniruoti tokius krepšininkus kaip Edvinas yra vienas malonumas“, – kalbėjo „Pumų‘08“ (2/0) strategas Rytis Anskaitis.

Visų amžiaus grupių nugaėtojai bus apdovanoti visoje Europoje analogo neturinčiais vitaminais–guminukais „VitirON KIDS Basketball“. Jų galima įsigyti daugumoje Lietuvos vaistinių. Paros norma – du guminukai.

Kitą mėnesį čempionato organizatoriai rinks efektyviausiai nuo suolelio kylančius krepšininkus.

Čempionato tvarkaraštį, rezultatus ir naujienas galite sekti ČIA.

Gynyba 4

Geriausiai besiginantys krepšininkai „VitirON KIDS“ čempionate

„Game ON 1“: Mykolas Sveikata, HOGS (5/1), treneris Paulius Kamarauskas

„Game ON 2“: Antri Artiomovas, „Gepardai“ (3/0), treneris Gintaras Razutis

„Game ON 3“: Matas Udrėnas, „Panteros“ (3/1), treneris Artūras Leščinskas

„Game ON 4“ (A): Andrius Charašauskas, „Tigriukai‘06“ (6/1), treneris Arvydas Menkevičius 

„Game ON 4“ (B): Kristupas Rakauskas, „Lūšys-1“ (3/1), treneris Deividas Kibildis

„Game ON 4“ (C): Deividas Vainius, „Širšės‘06“ (4/0), treneris Šarūnas Ciparis

„Game ON 5“: Deimis Viskauskas, „Skorpionai’07-’08“ (2/0), treneris Otas Majeras

„Game ON 6“: Edvinas Daunaravičius, „Pumos‘08“ (2/0), treneris Rytis Anskaitis

Gynyba 3

SKM socialiniuose tinkluose

FACEBOOKINSTAGRAMYOUTUBETWITTER 

Naujienų sąrašas