Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„VitirON Social“ konkursas: šokėjos meta iššūkį krepšininkams!

2017 12 07 SKM

Nuotr. autorius: Dmitrijus Radinskas

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) „VitirON KIDS“ čempionatas įgauna vis naujų atspalvių. Gausiai Simono Daukanto progimnazijoje susirinkusius žiūrovus džiugino ne tik intriguojantys „GameON“ grupių mačai, bet ir „G-Stars“ šokėjų pasirodymai.

„Sveikame kūne – sveika siela. Šokėjoms, kad ir kokio amžiaus jos bebūtų, visuomet svarbu palaikymas. Pačios merginos prieš pasirodymus visada jaudinasi ir nori pasirodyti kuo geriau. Kaip ir krepšininkams, taip ir šokėjoms kiekvienos rungtynės yra žingsnelis į priekį“, – sako „G-Stars“ šokėjų komandos vadovė Gražina Urbonienė.

Geriausius pirmojo čempionato mėnesio žaidėjus jau pasiekė analogo visoje Europoje neturinčios dovanos – krepšinio guminukai–vitaminai  „VitirON KIDS Basketball“. Krepšininkai skaniomis ir sveikomis dovanomis dalijosi su komandos draugais, o aktyviausieji davė puikų startą konkursui „VitirON Social“.

RUNGTYNIŲ FOTOGALERIJA

#vitirONKIDS#VitirONGameON#skm#skmvilnius

A post shared by Kaz (@kazysxd) on Dec 5, 2017 at 11:21am PST

#workhardplayhard #basketball #sostineskrepsiniomokykla #buliai #vitirONkids

A post shared by Šarūnė Valinskaitė (@sarunevalinskaite) on Nov 30, 2017 at 8:04am PST

Apsiginti ir imesti - tikslas nr. 1 :) #skmvilnius #vitironkids

A post shared by Dovile Sau (@dovilesau) on Nov 26, 2017 at 10:57pm PST

#vitirONgameON #sakalai #basketball #saturday #bebetterthanyesterday

A post shared by Šarūnė Valinskaitė (@sarunevalinskaite) on Dec 2, 2017 at 1:40am PST

Norint dalyvauti šiame konkurse nėra būtina tapti geriausiu žaidėju ar turėti vitaminų pakuotę. Visas čempionate dalyvaujančias 83 komandas kviečiame organizuoti ekipos išpuolius socialiniuose tinkluose „Facebook“ ar „Instagram“. Asmenukės su komandos draugais, treneriu, bumerangai, vaizdo įrašai, įspūdingi metimai iš treniruočių, rungtynių, cirko elementai ir visa kita, kas glūdi jūsų fantazijoje. Ribų kūrybai nėra. Vieninteliai reikalavimai – pozityvumas ir #VitirONGameON žyma, pagal kurią ir rasime jūsų šedevrus. Pirmuosius du „VitirON Social“ konkurso laimėtojus paskelbsime dar prieš Naujuosius. Vieną nugalėtoją išrinks čempionato organizatoriai, o antrajam prizą pelnys daugiausiai „patinka“ spustelėjimų.

Ar šiame konkurse ketina dalyvauti ir „G-Stars“ šokėjos?

„Mergaitės yra pasiilgusios būtent SKM krepšininkų ir šokių krepšinio arenose. Džiaugiamės galėdamos palaikyti SKM komandas spalvingame čempionate. Be jokios abejonės, nekantraujame nerti į „VitirON Social“ sūkurį ir sukelti berniukams sveiką konkurenciją!”, – kalbėjo G. Urbonienė.

IMG 0561

„Praėjusį kartą stebėjome „GameON 4 C“ grupės dvikovas tarp „Trakų“–„Barsukų‘06‘07“ bei –„Delfinukų‘06“–„Barsukų‘06‘07. Kadangi rungtynės buvo labai įtemptos, treneriai prašė labai daug minučių pertraukėlių, tad per dvi rungtynes surengėme net 12 pasirodymų“, – mintimis dalijosi „G-Stars“ vadovė.

Minutės pertraukėlių treneriai tikrai prašė ne veltui. Jeigu pirmose rungtynėse Mariaus Pavlovskio vadovaujami „Trakai" savo varžovus nugalėjo užtikrintai 31:9, tai antrajame mače žiūrovai išvydo tikrą dramą. Rungtynėse tarp  „Barsukų‘06‘07“ ir „Delfinukų‘06“ prireikė pratęsimo, o nugalėtoją lėmė vos vienas taškas – pergalę 25:24 šventė Laimono Veličkos treniruojami delfinukai (1/1), kuriems tai buvo pirmoji pergalė.

Šioje grupėje kol kas pirmauja Šarūno Cipario treniruojamos „Širšės‘06“ (2/0).

„VITIRON KIDS" ČEMPIONATO TURNYRINĖS LENTELĖS

„VITIRON KIDS" ČEMPIONATO TVARKARAŠTIS

Pirmųjų klasių moksleives ir studentes vienijančios šokėjų komandos vadovė atskleidė, kad darbiniai šokėjų ir krepšininkų santykiai kartais perauga ir į romantiškus santykius: „Nors rungtynių metu SKM vaikinai galbūt ir neturi laiko dairytis į šonus, manau, ir jiems smagiau, kai šalia yra šokėjų palaikymo komanda. Istorijoje jau turime kelis atvejus, kai šokėjos artimai susibendravo su krepšininkais ar sirgaliais. Viena draugystė netgi baigėsi vestuvėmis ir dvynukų gimimu (šypsosi).“

Prie draugiško „G-Stars“ kolektyvo kviečiamos prisijungti SKM krepšininkų sesės, draugės ir visos mergaitės, kurios nori šokti ir palaikyti savo mėgstamas komandas.

G-STARS PUSLAPIS FACEBOOK TINKLE 

G. Urbonienės el. paštas: ggracina@gmail.com

 19400516 717094658462529 2446482210656996856 o

Naujienų sąrašas