Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

TRENIRUOČIŲ TVARKARAŠTIS

Jei norite prisijungti prie SKM, jums nebūtina treniruočių patirtis. Žemiau pateiktuose treniruočių tvarkaraščiuose išsirinkite savo amžiaus grupę. Pasirinkite jums patogiausią treniruočių vietą ir susisiekite su treneriu greta nurodytu telefonu.

Prie pagrindinių SKM komandų gali prisijungti tik pažengę krepšininkai*

* Geriausiai treniruotėse ir rungtynėse pasirodę žaidėjai turi galimybę prisijungti prie pagrindinių komandų, dalyvaujančių MKL čempionate.

Jei treniruočių tvarkaraštyje aptikote netikslumų, informuokite mus tel. +370 679 24 419 

Dėmesio! Dėl treniruočių tvarkaraščio darželinukams kreipkitės į SKM direktoriaus pavaduotoją, darželių koordinatorių Tomą Urbelionį: 8679 50023, t.urbelionis@skm.lt.

 

2002 m. gimusius vaikinus kviečiame treniruotis

Antakalnis (Arvydas Menkevičius)

Antakalnis VitirON

Vieta: Antakalnio gimnazija (Antakalnio g. 29)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 14:00 - 15:00 val.
Ketvirtadienis 14:00 - 15:00 val.
Šeštadienis 11:00 - 12:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:30 - 18:00 val.
Antradienis 18:55 - 18:55 val.
Ketvirtadienis 17:00 - 18:30 val.
Šeštadienis 10:30 - 12:00 val.

Treneris: Arvydas Menkevičius, 8 671 00683

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Justiniškės (Rokas Jankūnas)

Justiniškės MKL

Vieta: Jono Pauliaus progimnazija (Rygos g. 10)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:00 - 18:30 val.
Trečiadienis 20:00 - 21:30 val.
Penktadienis 20:00 - 21:30 val.
Šeštadienis 11:00 - 12:30 val.

Treneris: Rokas Jankūnas, 867 940 403

Kaina be NU: 54 € / su NU: 39 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Karoliniškės (Artūras Seržantas)

Karoliniškės MKL

Vieta: V. Kačialovo gimnazija (A.J. Povilaičio g. 1)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 17:00 - 18:30 val.
Ketvirtadienis 16:45 - 18:15 val.
Penktadienis 16:30 - 18:00 val. (S. Kovalevskajos vid. mokykla)
Šeštadienis 09:00 - 10:30 val.

Treneris: Artūras Seržantas, 860217724

Kaina be NU: 54 € / su NU: 39 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Nemenčinė (Povilas Kirdeika)

Nemenčinė VitirON

Vieta: Nemenčinės Gedimino gimnazija (Ežero g. 14)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:30 - 18:00 val.
Trečiadienis 16:30 - 18:00 val.
Penktadienis 16:30 - 18:00 val.

Treneris: Povilas Kirdeika, 8 618 39 444

Kaina be NU: 42 € / su NU: bus patikslinta po rugsėjo 15 d. €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Žirmūnai (Tomas Purlys)

Žirmūnai MKL

Vieta: Santaros gimnazija (A. Juozapavičiaus g. 12)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:30 - 19:00 val.
Antradienis 00:00 - 00:00 val. (fizinis rengimas) (MRU didžioji salė)
Trečiadienis 17:30 - 19:00 val.
Ketvirtadienis 00:00 - 00:00 val. (fizinis rengimas) (Ekinsta)
Penktadienis 17:30 - 19:00 val. (MRU didžioji salė)
Šeštadienis 10:00 - 12:00 val.

Treneris: Tomas Purlys, 8 699 06333

Kaina be NU: 65 € / su NU: 50 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

2003 m. gimusius vaikinus kviečiame treniruotis

Antakalnis (Arvydas Menkevičius)

Antakalnis VitirON

Vieta: Antakalnio gimnazija (Antakalnio g. 29)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 14:00 - 15:00 val.
Ketvirtadienis 14:00 - 15:00 val.
Šeštadienis 11:00 - 12:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:30 - 18:00 val.
Antradienis 18:55 - 18:55 val.
Ketvirtadienis 17:00 - 18:30 val.
Šeštadienis 10:30 - 12:00 val.

Treneris: Arvydas Menkevičius, 8 671 00683

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Lazdynai (Žilvinas Grušas)

Lazdynai MKL

Vieta: Lazdynų vid. mokykla (Žėručio g. 4)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 13:00 - 14:00 val.
Antradienis 13:00 - 14:00 val.
Ketvirtadienis 13:00 - 14:00 val.
Penktadienis 13:00 - 14:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:00 - 17:30 val.
Antradienis 17:30 - 19:00 val.
Trečiadienis 17:30 - 19:00 val.
Penktadienis 18:30 - 20:00 val.
Šeštadienis 11:00 - 12:30 val.

Treneris: Žilvinas Grušas, 8 605 68068

Kaina be NU: 60 € / su NU: 45 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Naujininkai (Mantas Mudėnas)

Naujininkai VitirON

Vieta: Juventos gimnazija (Kapsų g. 4)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:00 - 16:45 val.
Trečiadienis 16:00 - 16:45 val.
Penktadienis 16:00 - 16:45 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 18:00 - 19:30 val.
Ketvirtadienis 18:00 - 19:30 val.
Šeštadienis 08:30 - 10:00 val.

Treneris: Mantas Mudėnas, 8 674 29689

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Nemenčinė (Povilas Kirdeika)

Nemenčinė VitirON

Vieta: Nemenčinės Gedimino gimnazija (Ežero g. 14)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:30 - 18:00 val.
Trečiadienis 16:30 - 18:00 val.
Penktadienis 16:30 - 18:00 val.

Treneris: Povilas Kirdeika, 8 618 39 444

Kaina be NU: 42 € / su NU: bus patikslinta po rugsėjo 15 d. €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Žirmūnai (Ignas Pagalys)

Žirmūnai MKL

Vieta: Šv. Kristoforo gimnazija (Kazliškių g. 4)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:00 - 18:00 val. (fizinis rengimas) (Maironio progimnazija)
Antradienis 17:30 - 19:00 val.
Ketvirtadienis 17:30 - 19:00 val.
Penktadienis 18:30 - 20:00 val.
Šeštadienis 12:30 - 14:00 val.

Treneris: Ignas Pagalys, 8 677 80593

Kaina be NU: 60 € / su NU: 45 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Antakalnis (Mindaugas Noreika)

Antakalnis MKL

Vieta: VGTU Sporto centras (Saulėtekio g. 28)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 11:00 - 12:00 val. (fizinis rengimas) (Ekinsta)
Antradienis 11:00 - 12:00 val.
Ketvirtadienis 11:00 - 12:00 val. (Maironio progimnazija)
Penktadienis 11:00 - 12:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 19:00 - 20:00 val. (fizinis rengimas) (Ekinsta)
Antradienis 17:20 - 19:00 val.
Ketvirtadienis 16:30 - 18:00 val. (Maironio progimnazija)
Penktadienis 17:00 - 19:00 val.

Treneris: Mindaugas Noreika, 8 656 12377

Kaina be NU: 60 € / su NU: 45 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Grigiškės (Marius Pavlovskis)

I srautas - 14:00 - 15:00 II srautas 15:00 - 16:00

Grigiškės VitirON

Vieta: Vilniaus sav. Grigiškių gimnazija (Kovo 11-osios g. 21)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 14:00 - 16:00 val.
Trečiadienis 14:00 - 16:00 val.
Penktadienis 14:00 - 16:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:30 - 18:00 val.
Trečiadienis 16:30 - 18:00 val.
Penktadienis 16:30 - 18:00 val.

Treneris: Marius Pavlovskis, 8 677 47606

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

2004 m. gimusius vaikinus kviečiame treniruotis

Centras (Algirdas Milonas)

Centras MKL

Vieta: S. Daukanto progimnazija (Naugarduko g. 7)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:00 - 18:15 val. (fizinis rengimas) (Ekinsta)
Antradienis 17:00 - 18:15 val.
Ketvirtadienis 17:00 - 18:15 val.
Penktadienis 17:00 - 18:15 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:00 - 19:00 val. (fizinis rengimas) (Ekinsta)
Antradienis 18:00 - 20:00 val.
Trečiadienis 16:10 - 18:10 val. (VGTU Licėjus)
Ketvirtadienis 18:00 - 20:00 val.
Penktadienis 17:00 - 18:30 val.

Treneris: Algirdas Milonas, 8 698 88744

Kaina be NU: 65 € / su NU: 50 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Naujininkai (Mantas Mudėnas)

Naujininkai VitirON

Vieta: Juventos gimnazija (Kapsų g. 4)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:00 - 16:45 val.
Trečiadienis 16:00 - 16:45 val.
Penktadienis 16:00 - 16:45 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 18:00 - 19:30 val.
Ketvirtadienis 18:00 - 19:30 val.
Šeštadienis 08:30 - 10:00 val.

Treneris: Mantas Mudėnas, 8 674 29689

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Nemenčinė (Povilas Kirdeika)

Nemenčinė VitirON

Vieta: Nemenčinės Gedimino gimnazija (Ežero g. 14)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:30 - 18:00 val.
Trečiadienis 16:30 - 18:00 val.
Penktadienis 16:30 - 18:00 val.

Treneris: Povilas Kirdeika, 8 618 39 444

Kaina be NU: 42 € / su NU: bus patikslinta po rugsėjo 15 d. €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Šeškinė (Paulius Balčiūnas)

Šeškinė VitirON

Vieta: S. Kovalevskajos vid. mokykla (Dūkštų g. 30)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 16:30 - 17:45 val.
Ketvirtadienis 16:30 - 18:30 val.
Šeštadienis 10:30 - 12:00 val.

Treneris: Paulius Balčiūnas, +370 622 33374

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Šiaurės miestelis (Rokas Kasparavičius)

Šiaurės miestelis MKL

Vieta: Sigmos SC (Lukšio g. 2)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 10:30 - 11:30 val.
Antradienis 10:30 - 11:30 val. (fizinis rengimas)
Ketvirtadienis 10:30 - 11:30 val.
Penktadienis 10:30 - 11:30 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:30 - 18:00 val.
Antradienis 18:00 - 19:00 val. (fizinis rengimas)
Trečiadienis 17:00 - 18:30 val. (S. Daukanto progimnazija)
Penktadienis 16:00 - 17:30 val.
Šeštadienis 09:00 - 10:30 val.

Treneris: Rokas Kasparavičius, 8 683 41100

Kaina be NU: 65 € / su NU: 50 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Žvėrynas (Gediminas Bražionis)

Žvėrynas MKL

Vieta: VIKO mažoji sporto salė (Studentų g. 39)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:00 - 18:30 val.
Trečiadienis 17:00 - 18:30 val. (fizinis rengimas) (MRU didžioji salė)
Ketvirtadienis 17:00 - 18:30 val.
Penktadienis 17:00 - 18:30 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 17:00 - 18:30 val.
Trečiadienis 16:00 - 17:00 val. (fizinis rengimas) (MRU didžioji salė)
Ketvirtadienis 17:00 - 18:30 val.
Šeštadienis 13:00 - 14:30 val.

Treneris: Gediminas Bražionis, 8 655 53103

Kaina be NU: 60 € / su NU: 45 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Fabijoniškės (Vidas Svetikas)

Fabijoniškės VitirON

Vieta: Ateities vid. mokykla (S. Stanevičiaus g. 98)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 11:00 - 12:00 val. (Lietuvos aklųjų ir silpnaregių centras)
Penktadienis 11:00 - 12:00 val. (Lietuvos aklųjų ir silpnaregių centras)
Šeštadienis 11:00 - 12:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:00 - 18:30 val. (Lietuvos aklųjų ir silpnaregių centras)
Antradienis 18:45 - 20:15 val.
Ketvirtadienis 18:45 - 20:15 val.
Penktadienis 16:30 - 18:00 val. (Lietuvos aklųjų ir silpnaregių centras)

Treneris: Vidas Svetikas, 8 662 05360, 8 672 50600

Kaina be NU: 54 € / su NU: 39 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Antakalnis (Artūras Leščinskas)

Antakalnis VitirON

Vieta: VGTU Licėjus (Antakalnio g. 120)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:00 - 16:00 val.
Trečiadienis 15:00 - 16:00 val.
Penktadienis 15:00 - 16:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 18:30 - 20:00 val.
Ketvirtadienis 16:30 - 18:00 val.
Penktadienis 19:30 - 21:00 val.

Treneris: Artūras Leščinskas, 8 607 74456

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Salininkai (Aivaras Girčys)

Salininkai VitirON

Vieta: Vilniaus Salininkų gimnazija (Vaikų g. 16A)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 10:30 - 11:15 val.
Antradienis 10:30 - 11:15 val.
Ketvirtadienis 10:30 - 11:15 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 19:30 - 21:00 val.
Antradienis 19:30 - 21:00 val.
Ketvirtadienis 19:30 - 21:00 val.

Treneris: Aivaras Girčys, +370 6832 7265

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Grigiškės (Marius Pavlovskis)

I srautas - 14:00 - 15:00 II srautas 15:00 - 16:00

Grigiškės VitirON

Vieta: Vilniaus sav. Grigiškių gimnazija (Kovo 11-osios g. 21)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 14:00 - 16:00 val.
Trečiadienis 14:00 - 16:00 val.
Penktadienis 14:00 - 16:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:30 - 18:00 val.
Trečiadienis 16:30 - 18:00 val.
Penktadienis 16:30 - 18:00 val.

Treneris: Marius Pavlovskis, 8 677 47606

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

2005 m. gimusius vaikinus kviečiame treniruotis

Lentvaris (Povilas Gancevičius)

I srautas - 12:00 - 13:00 II srautas - 13:00 - 14:00

Lentvaris VitirON

Vieta: Lentvario M. Šimelionio gimnazija (Klevų al. 26)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 12:00 - 14:00 val.
Trečiadienis 12:00 - 14:00 val.
Penktadienis 12:00 - 14:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:30 - 17:00 val.
Trečiadienis 15:30 - 17:00 val.
Penktadienis 20:00 - 21:30 val.

Treneris: Povilas Gancevičius, +370 6924 9282

Kaina be NU: 48 € / su NU: 35 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Naujininkai (Mantas Mudėnas)

Naujininkai VitirON

Vieta: Juventos gimnazija (Kapsų g. 4)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:00 - 16:45 val.
Trečiadienis 16:00 - 16:45 val.
Penktadienis 16:00 - 16:45 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 18:00 - 19:30 val.
Ketvirtadienis 18:00 - 19:30 val.
Šeštadienis 08:30 - 10:00 val.

Treneris: Mantas Mudėnas, 8 674 29689

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Nemenčinė (Povilas Kirdeika)

Nemenčinė VitirON

Vieta: Nemenčinės Gedimino gimnazija (Ežero g. 14)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:30 - 18:00 val.
Trečiadienis 16:30 - 18:00 val.
Penktadienis 16:30 - 18:00 val.

Treneris: Povilas Kirdeika, 8 618 39 444

Kaina be NU: 42 € / su NU: bus patikslinta po rugsėjo 15 d. €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Salininkai (Aivaras Girčys)

Salininkai VitirON

Vieta: Vilniaus Salininkų gimnazija (Vaikų g. 16A)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 10:30 - 11:15 val.
Antradienis 10:30 - 11:15 val.
Ketvirtadienis 10:30 - 11:15 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 19:30 - 21:00 val.
Antradienis 19:30 - 21:00 val.
Ketvirtadienis 19:30 - 21:00 val.

Treneris: Aivaras Girčys, +370 6832 7265

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Šeškinė (Paulius Balčiūnas)

Šeškinė VitirON

Vieta: S. Kovalevskajos vid. mokykla (Dūkštų g. 30)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 16:30 - 17:45 val.
Ketvirtadienis 16:30 - 18:30 val.
Šeštadienis 10:30 - 12:00 val.

Treneris: Paulius Balčiūnas, +370 622 33374

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Šeškinė (Karolis Čyžius)

Šeškinė MKL

Vieta: Maironio progimnazija (Čiobiškio g. 1)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:00 - 16:00 val. (VGTU Sporto centras)
Antradienis 15:00 - 16:00 val. (fizinis rengimas) (Ekinsta)
Ketvirtadienis 15:00 - 16:00 val.
Penktadienis 15:00 - 16:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:50 - 17:50 val. (VGTU Sporto centras)
Antradienis 15:00 - 17:00 val. (fizinis rengimas) (Ekinsta)
Trečiadienis 16:30 - 18:00 val.
Penktadienis 16:30 - 18:00 val.
Šeštadienis 13:00 - 15:00 val. (VGTU Sporto centras)

Treneris: Karolis Čyžius, 8 614 41643

Kaina be NU: 65 € / su NU: 50 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Žirmūnai (Ignas Pagalys)

Žirmūnai MKL

Vieta: Šv. Kristoforo gimnazija (Kazliškių g. 4)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 19:00 - 20:30 val. (fizinis rengimas)
Antradienis 17:30 - 19:00 val.
Trečiadienis 17:30 - 19:00 val.
Penktadienis 17:00 - 18:30 val.
Šeštadienis 11:00 - 12:30 val.

Treneris: Ignas Pagalys, 8 677 80593

Kaina be NU: 60 € / su NU: 45 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Šiaurės miestelis (Donatas Sabaliauskas)

Šiaurės miestelis MKL

Vieta: Sportakas (Verkių g. 29)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:00 - 16:00 val.
Antradienis 15:00 - 16:00 val.
Ketvirtadienis 15:00 - 16:00 val.
Penktadienis 15:00 - 16:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 17:00 - 18:30 val.
Trečiadienis 16:00 - 17:30 val.
Penktadienis 15:00 - 16:30 val.
Šeštadienis 10:00 - 11:30 val.

Treneris: Donatas Sabaliauskas, 8 698 07750

Kaina be NU: 60 € / su NU: 45 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Lazdynai (Antanas Gliožeris)

I srautas - 18:30 - 19:30 II srautas - 19:30 - 20:30

Lazdynai MKL

Vieta: Monetų kalyklos salė (Eigulių g. 16)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 18:30 - 20:30 val.
Antradienis 18:30 - 20:30 val. (fizinis rengimas) (Lietuvos aklųjų ir silpnaregių centras)
Ketvirtadienis 18:30 - 20:30 val.
Penktadienis 18:30 - 20:30 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:30 - 18:00 val.
Antradienis 16:00 - 17:00 val. (fizinis rengimas) (Lietuvos aklųjų ir silpnaregių centras)
Trečiadienis 16:30 - 18:00 val.
Penktadienis 16:30 - 18:00 val.
Šeštadienis 10:30 - 12:00 val.

Treneris: Antanas Gliožeris, 8 621 67 692

Kaina be NU: 60 € / su NU: 45 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Fabijoniškės (Vidas Svetikas)

Fabijoniškės VitirON

Vieta: Ateities vid. mokykla (S. Stanevičiaus g. 98)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 11:00 - 12:00 val. (Lietuvos aklųjų ir silpnaregių centras)
Penktadienis 11:00 - 12:00 val. (Lietuvos aklųjų ir silpnaregių centras)
Šeštadienis 11:00 - 12:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:00 - 18:30 val. (Lietuvos aklųjų ir silpnaregių centras)
Antradienis 18:45 - 20:15 val.
Ketvirtadienis 18:45 - 20:15 val.
Penktadienis 16:30 - 18:00 val. (Lietuvos aklųjų ir silpnaregių centras)

Treneris: Vidas Svetikas, 8 662 05360, 8 672 50600

Kaina be NU: 54 € / su NU: 39 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Antakalnis (Artūras Leščinskas)

Antakalnis VitirON

Vieta: VGTU Licėjus (Antakalnio g. 120)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:00 - 16:00 val.
Trečiadienis 15:00 - 16:00 val.
Penktadienis 15:00 - 16:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Trečiadienis 18:30 - 20:00 val.
Penktadienis 16:30 - 18:00 val.
Šeštadienis 10:30 - 12:00 val.

Treneris: Artūras Leščinskas, 8 607 74456

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Grigiškės (Marius Pavlovskis)

I srautas - 14:00 - 15:00 II srautas 15:00 - 16:00

Grigiškės VitirON

Vieta: Vilniaus sav. Grigiškių gimnazija (Kovo 11-osios g. 21)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 14:00 - 16:00 val.
Trečiadienis 14:00 - 16:00 val.
Penktadienis 14:00 - 16:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:30 - 18:00 val.
Trečiadienis 16:30 - 18:00 val.
Penktadienis 16:30 - 18:00 val.

Treneris: Marius Pavlovskis, 8 677 47606

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

2006 m. gimusius vaikinus kviečiame treniruotis

Antakalnis (Arvydas Menkevičius)

Antakalnis MKL

Vieta: Antakalnio gimnazija (Antakalnio g. 29)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 12:00 - 13:00 val. (fizinis rengimas) (Maironio progimnazija)
Antradienis 12:00 - 13:00 val.
Ketvirtadienis 12:00 - 13:00 val.
Penktadienis 12:00 - 13:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:00 - 17:00 val. (fizinis rengimas) (Maironio progimnazija)
Antradienis 18:30 - 20:00 val.
Trečiadienis 16:30 - 18:00 val.
Penktadienis 16:30 - 18:00 val.
Šeštadienis 9:00 - 10:30 val.

Treneris: Arvydas Menkevičius, 8 671 00683

Kaina be NU: 65 € / su NU: 50 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Antakalnis (Deividas Aukštuolis)

I srautas: 16:30 - 17:15 II srautas: 18:10 - 18:55

Antakalnis VitirON

Vieta: Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija (Antakalnio g. 54)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 16:30 - 18:55 val.
Ketvirtadienis 16:30 - 18:55 val.
Penktadienis 16:30 - 18:55 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 17:30 - 18:50 val.
Ketvirtadienis 17:30 - 18:50 val.
Penktadienis 17:30 - 19:00 val.

Treneris: Deividas Aukštuolis, +370 6460 0385

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Fabijoniškės (Laimonas Velička)

Fabijoniškės MKL

Vieta: S. Stanevičiaus vid. mokykla (S. Stanevičiaus g. 25)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 10:00 - 11:30 val.
Antradienis 10:00 - 11:30 val. (Vilniaus Statybininkų rengimo centras)
Ketvirtadienis 10:00 - 11:30 val. (Vilniaus Statybininkų rengimo centras)
Penktadienis 10:00 - 11:30 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:00 - 17:30 val.
Antradienis 15:30 - 17:00 val. (Vilniaus Statybininkų rengimo centras)
Ketvirtadienis 15:30 - 17:00 val. (Vilniaus Statybininkų rengimo centras)
Šeštadienis 10:30 - 12:00 val.

Treneris: Laimonas Velička, +370 6292 6813

Kaina be NU: 54 € / su NU: 39 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Fabijoniškės (Gintaras Razutis)

Fabijoniškės VitirON

Vieta: Ateities vid. mokykla (S. Stanevičiaus g. 98)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:00 - 17:00 val.
Trečiadienis 16:00 - 17:00 val.
Penktadienis 16:00 - 17:00 val. (Vilniaus Statybininkų rengimo centras)

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Trečiadienis 19:00 - 20:30 val.
Penktadienis 15:30 - 17:00 val. (Vilniaus Statybininkų rengimo centras)
Šeštadienis 10:30 - 12:00 val.

Treneris: Gintaras Razutis, 8 620 71997

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Lentvaris (Povilas Gancevičius)

I srautas - 12:00 - 13:00 II srautas - 13:00 - 14:00

Lentvaris VitirON

Vieta: Lentvario M. Šimelionio gimnazija (Klevų al. 26)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 12:00 - 14:00 val.
Trečiadienis 12:00 - 14:00 val.
Penktadienis 12:00 - 14:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:30 - 17:00 val.
Trečiadienis 15:30 - 17:00 val.
Penktadienis 20:00 - 21:30 val.

Treneris: Povilas Gancevičius, +370 6924 9282

Kaina be NU: 48 € / su NU: 35 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Naujininkai (Mantas Mudėnas)

Naujininkai VitirON

Vieta: Juventos gimnazija (Kapsų g. 4)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:00 - 16:45 val.
Trečiadienis 16:00 - 16:45 val.
Penktadienis 16:00 - 16:45 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 16:30 - 18:00 val.
Ketvirtadienis 16:30 - 18:00 val.
Šeštadienis 10:00 - 11:30 val.

Treneris: Mantas Mudėnas, 8 674 29689

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Naujoji Vilnia (Arūnas Umbrasas)

Naujoji Vilnia VitirON

Vieta: Barboros Radvilaitės pagr. mokykla (Genių g. 8/4)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:30 - 18:30 val.
Trečiadienis 17:30 - 18:30 val.
Penktadienis 17:30 - 18:30 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:30 - 19:00 val.
Trečiadienis 17:30 - 19:00 val.
Penktadienis 17:30 - 19:00 val.

Treneris: Arūnas Umbrasas, 8 611 31487

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Nemenčinė (Povilas Kirdeika)

Nemenčinė VitirON

Vieta: Nemenčinės Gedimino gimnazija (Ežero g. 14)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:30 - 18:00 val.
Trečiadienis 16:30 - 18:00 val.
Penktadienis 16:30 - 18:00 val.

Treneris: Povilas Kirdeika, 8 618 39 444

Kaina be NU: 42 € / su NU: bus patikslinta po rugsėjo 15 d. €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Pilaitė (Deividas Zoruba)

Pilaitė MKL

Vieta: M. Mažvydo progimnazija (Vydūno g. 17A)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 9:30 - 11:00 val.
Antradienis 9:30 - 11:00 val.
Ketvirtadienis 9:30 - 11:00 val.
Penktadienis 9:30 - 11:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:30 - 19:00 val.
Antradienis 17:30 - 19:00 val.
Ketvirtadienis 17:30 - 19:00 val.
Šeštadienis 9:30 - 10:30 val.

Treneris: Deividas Zoruba, 8 60459264

Kaina be NU: 54 € / su NU: 39 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Riešė (Otas Majeras)

Riešė VitirON

Vieta: Riešės gimnazija (Beržų g. 2A)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:00 - 17:15 val.
Antradienis 16:00 - 17:15 val.
Ketvirtadienis 16:00 - 17:15 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 18:45 - 20:00 val.
Antradienis 18:45 - 20:00 val.
Ketvirtadienis 18:45 - 20:00 val.

Treneris: Otas Majeras, 8 611 37649

Kaina be NU: 48 € / su NU: €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Salininkai (Aivaras Girčys)

Salininkai VitirON

Vieta: Vilniaus Salininkų gimnazija (Vaikų g. 16A)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 10:30 - 11:15 val.
Antradienis 10:30 - 11:15 val.
Ketvirtadienis 10:30 - 11:15 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 19:30 - 21:00 val.
Antradienis 19:30 - 21:00 val.
Ketvirtadienis 19:30 - 21:00 val.

Treneris: Aivaras Girčys, +370 6832 7265

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Žirmūnai (Tomas Purlys)

Žirmūnai MKL

Vieta: Santaros gimnazija (A. Juozapavičiaus g. 12)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:00 - 16:00 val. (fizinis rengimas)
Antradienis 15:00 - 16:00 val. (fizinis rengimas) (Ekinsta)
Ketvirtadienis 15:00 - 16:00 val.
Penktadienis 15:00 - 16:00 val.
Šeštadienis 11:00 - 12:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:00 - 17:30 val. (fizinis rengimas)
Trečiadienis 16:00 - 17:30 val.
Penktadienis 16:00 - 17:30 val.
Šeštadienis 14:00 - 16:00 val.

Treneris: Tomas Purlys, 8 699 06333

Kaina be NU: 65 € / su NU: 50 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Šeškinė (Paulius Balčiūnas)

Šeškinė VitirON

Vieta: S. Kovalevskajos vid. mokykla (Dūkštų g. 30)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 14:00 - 15:00 val.
Antradienis 14:00 - 15:00 val.
Ketvirtadienis 14:00 - 15:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:30 - 18:00 val.
Trečiadienis 16:30 - 18:30 val.
Ketvirtadienis 18:55 - 18:55 val.
Šeštadienis 09:00 - 10:30 val.

Treneris: Paulius Balčiūnas, +370 622 33374

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Balsiai (Gediminas Bražionis)

Balsiai VitirON

Vieta: Balsių pagr. mokykla (Bubilo g. 8)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:30 - 17:00 val.
Antradienis 15:30 - 17:00 val.
Trečiadienis 15:30 - 17:00 val.
Penktadienis 15:30 - 17:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:00 - 18:00 val.
Trečiadienis 17:00 - 18:00 val.
Penktadienis 17:00 - 18:00 val.

Treneris: Gediminas Bražionis, 8 655 53103

Kaina be NU: 42 € / su NU: 27 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Grigiškės (Marius Pavlovskis)

I srautas - 16:00 - 17:00 II srautas - 17:00 - 18:00

Grigiškės VitirON

Vieta: Vilniaus sav. Grigiškių gimnazija (Kovo 11-osios g. 21)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:00 - 18:00 val.
Trečiadienis 16:00 - 18:00 val.
Penktadienis 16:00 - 18:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:00 - 16:30 val.
Trečiadienis 15:00 - 16:30 val.
Penktadienis 15:00 - 16:30 val.

Treneris: Marius Pavlovskis, 8 677 47606

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

2007 m. gimusius vaikinus kviečiame treniruotis

Fabijoniškės (Gintautas Vileita)

Fabijoniškės MKL

Vieta: S. Stanevičiaus vid. mokykla (S. Stanevičiaus g. 25)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:00 - 17:00 val. (MRU mažoji salė)
Antradienis 16:00 - 17:00 val.
Ketvirtadienis 16:00 - 17:00 val.
Penktadienis 16:00 - 17:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:30 - 17:00 val. (MRU mažoji salė)
Trečiadienis 16:00 - 17:30 val.
Penktadienis 16:00 - 17:30 val.
Šeštadienis 09:00 - 10:30 val.
Sekmadienis 11:00 - 13:00 val. (MRU mažoji salė)

Treneris: Gintautas Vileita, 8 616 30656

Kaina be NU: 65 € / su NU: 50 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Fabijoniškės (Gintaras Razutis)

Fabijoniškės VitirON

Vieta: Ateities vid. mokykla (S. Stanevičiaus g. 98)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:00 - 17:00 val.
Trečiadienis 16:00 - 17:00 val.
Penktadienis 16:00 - 17:00 val. (Vilniaus Statybininkų rengimo centras)

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Trečiadienis 19:00 - 20:30 val.
Penktadienis 15:30 - 17:00 val. (Vilniaus Statybininkų rengimo centras)
Šeštadienis 10:30 - 12:00 val.

Treneris: Gintaras Razutis, 8 620 71997

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Justiniškės (Arūnas Umbrasas)

Justiniškės VitirON

Vieta: Taikos progimnazija (Taikos g. 157)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 16:00 - 17:00 val.
Ketvirtadienis 16:00 - 17:00 val.
Šeštadienis 16:00 - 17:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 16:00 - 17:30 val.
Ketvirtadienis 15:30 - 17:00 val.
Šeštadienis 9:00 - 10:30 val.

Treneris: Arūnas Umbrasas, 8 611 31487

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Naujininkai (Mantas Mudėnas)

Naujininkai VitirON

Vieta: Juventos gimnazija (Kapsų g. 4)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:00 - 16:45 val.
Trečiadienis 16:00 - 16:45 val.
Penktadienis 16:00 - 16:45 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 16:30 - 18:00 val.
Ketvirtadienis 16:30 - 18:00 val.
Šeštadienis 10:00 - 11:30 val.

Treneris: Mantas Mudėnas, 8 674 29689

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Naujoji Vilnia (Arūnas Umbrasas)

Naujoji Vilnia VitirON

Vieta: Barboros Radvilaitės pagr. mokykla (Genių g. 8/4)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:30 - 18:30 val.
Trečiadienis 17:30 - 18:30 val.
Penktadienis 17:30 - 18:30 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:30 - 19:00 val.
Trečiadienis 17:30 - 19:00 val.
Penktadienis 17:30 - 19:00 val.

Treneris: Arūnas Umbrasas, 8 611 31487

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Nemenčinė (Povilas Kirdeika)

Nemenčinė VitirON

Vieta: Nemenčinės Gedimino gimnazija (Ežero g. 14)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:30 - 16:30 val.
Trečiadienis 15:30 - 16:30 val.
Penktadienis 15:30 - 16:30 val.

Treneris: Povilas Kirdeika, 8 618 39 444

Kaina be NU: 37 € / su NU: bus patikslinta po rugsėjo 15 d. €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Riešė (Otas Majeras)

Riešė VitirON

Vieta: Riešės gimnazija (Beržų g. 2A)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:00 - 17:15 val.
Antradienis 16:00 - 17:15 val.
Ketvirtadienis 16:00 - 17:15 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 18:45 - 20:00 val.
Antradienis 18:45 - 20:00 val.
Ketvirtadienis 18:45 - 20:00 val.

Treneris: Otas Majeras, 8 611 37649

Kaina be NU: 48 € / su NU: €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Salininkai (Aivaras Girčys)

Salininkai VitirON

Vieta: Vilniaus Salininkų gimnazija (Vaikų g. 16A)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 10:30 - 11:15 val.
Antradienis 10:30 - 11:15 val.
Ketvirtadienis 10:30 - 11:15 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 19:30 - 21:00 val.
Antradienis 19:30 - 21:00 val.
Ketvirtadienis 19:30 - 21:00 val.

Treneris: Aivaras Girčys, +370 6832 7265

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Centras (Tomas Urbelionis)

I srautas - 16:00 - 16:45 II srautas - 16:45 - 17:30

Centras MKL

Vieta: Sigmos SC (Lukšio g. 2)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:00 - 17:30 val.
Antradienis 16:00 - 17:30 val. (fizinis rengimas)
Ketvirtadienis 16:00 - 17:30 val.
Penktadienis 16:00 - 17:30 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:00 - 16:30 val.
Antradienis 17:00 - 18:00 val. (fizinis rengimas)
Trečiadienis 16:30 - 18:00 val.
Ketvirtadienis 16:00 - 17:30 val.
Šeštadienis 12:30 - 14:00 val.

Treneris: Tomas Urbelionis, 8 679 50023

Kaina be NU: 65 € / su NU: 50 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Lazdynai (Antanas Gliožeris)

I srautas 16:30 - 17:30 II srautas 17:30 - 18:30

Lazdynai MKL

Vieta: Monetų kalyklos salė (Eigulių g. 16)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:30 - 18:30 val. (fizinis rengimas) (Maironio progimnazija)
Antradienis 16:30 - 18:30 val.
Ketvirtadienis 16:30 - 18:30 val.
Penktadienis 16:30 - 18:30 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:00 - 16:00 val. (fizinis rengimas) (Maironio progimnazija)
Antradienis 16:30 - 18:00 val.
Trečiadienis 15:00 - 16:30 val.
Ketvirtadienis 16:30 - 18:00 val.
Šeštadienis 09:00 - 10:30 val.

Treneris: Antanas Gliožeris, 8 621 67 692

Kaina be NU: 60 € / su NU: 45 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Balsiai (Gediminas Bražionis)

Balsiai VitirON

Vieta: Balsių pagr. mokykla (Bubilo g. 8)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:30 - 17:00 val.
Antradienis 15:30 - 17:00 val.
Trečiadienis 15:30 - 17:00 val.
Penktadienis 15:30 - 17:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:00 - 18:00 val.
Trečiadienis 17:00 - 18:00 val.
Penktadienis 17:00 - 18:00 val.

Treneris: Gediminas Bražionis, 8 655 53103

Kaina be NU: 42 € / su NU: 27 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Šeškinė (Paulius Balčiūnas)

Šeškinė VitirON

Vieta: S. Kovalevskajos vid. mokykla (Dūkštų g. 30)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 14:00 - 15:00 val.
Antradienis 14:00 - 15:00 val.
Ketvirtadienis 14:00 - 15:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:30 - 18:00 val.
Trečiadienis 16:30 - 18:30 val.
Ketvirtadienis 18:55 - 18:55 val.
Šeštadienis 09:00 - 10:30 val.

Treneris: Paulius Balčiūnas, +370 622 33374

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Antakalnis (Deividas Aukštuolis)

Antakalnis VitirON

Vieta: Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija (Antakalnio g. 54)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 16:15 - 17:30 val.
Ketvirtadienis 16:15 - 17:30 val.
Penktadienis 16:15 - 17:30 val.

Treneris: Deividas Aukštuolis, +370 6460 0385

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Grigiškės (Marius Pavlovskis)

I srautas - 16:00 - 17:00 II srautas - 17:00 - 18:00

Grigiškės VitirON

Vieta: Vilniaus sav. Grigiškių gimnazija (Kovo 11-osios g. 21)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:00 - 18:00 val.
Trečiadienis 16:00 - 18:00 val.
Penktadienis 16:00 - 18:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:00 - 16:30 val.
Trečiadienis 15:00 - 16:30 val.
Penktadienis 15:00 - 16:30 val.

Treneris: Marius Pavlovskis, 8 677 47606

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Lentvaris (Povilas Gancevičius)

I srautas - 12:00 - 13:00 II srautas - 13:00 - 14:00

Lentvaris VitirON

Vieta: Lentvario M. Šimelionio gimnazija (Klevų al. 26)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 12:00 - 14:00 val.
Trečiadienis 12:00 - 14:00 val.
Penktadienis 12:00 - 14:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:30 - 17:00 val.
Trečiadienis 15:30 - 17:00 val.
Penktadienis 20:00 - 21:30 val.

Treneris: Povilas Gancevičius, +370 6924 9282

Kaina be NU: 48 € / su NU: 35 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

2008 m. gimusius vaikinus kviečiame treniruotis

Antakalnis (Deividas Aukštuolis)

Antakalnis VitirON

Vieta: Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija (Antakalnio g. 54)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 15:00 - 16:15 val.
Ketvirtadienis 15:00 - 16:15 val.
Penktadienis 15:00 - 16:15 val.

Treneris: Deividas Aukštuolis, +370 6460 0385

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Centras (Algirdas Milonas)

Centras VitirON

Vieta: S. Daukanto progimnazija (Naugarduko g. 7)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 14:00 - 14:50 val.
Antradienis 14:00 - 14:50 val.
Ketvirtadienis 14:00 - 14:50 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:00 - 16:30 val.
Antradienis 15:00 - 16:30 val.
Ketvirtadienis 15:00 - 16:30 val.

Treneris: Algirdas Milonas, 8 698 88744

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Justiniškės (Arūnas Umbrasas)

Justiniškės VitirON

Vieta: Taikos progimnazija (Taikos g. 157)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 16:00 - 17:00 val.
Ketvirtadienis 16:00 - 17:00 val.
Šeštadienis 16:00 - 17:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 16:00 - 17:30 val.
Ketvirtadienis 15:30 - 17:00 val.
Šeštadienis 9:00 - 10:30 val.

Treneris: Arūnas Umbrasas, 8 611 31487

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Lentvaris (Povilas Gancevičius)

I srautas - 12:00 - 13:00 II srautas - 13:00 - 14:00

Lentvaris VitirON

Vieta: Lentvario M. Šimelionio gimnazija (Klevų al. 26)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 12:00 - 14:00 val.
Trečiadienis 12:00 - 14:00 val.
Penktadienis 12:00 - 14:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:00 - 18:00 val.
Trečiadienis 17:00 - 18:00 val.
Penktadienis 18:00 - 19:00 val.

Treneris: Povilas Gancevičius, +370 6924 9282

Kaina be NU: 42 € / su NU: 29 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Naujininkai (Mantas Mudėnas)

Naujininkai VitirON

Vieta: Juventos gimnazija (Kapsų g. 4)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:00 - 16:45 val.
Trečiadienis 16:00 - 16:45 val.
Penktadienis 16:00 - 16:45 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 16:30 - 18:00 val.
Ketvirtadienis 16:30 - 18:00 val.
Šeštadienis 10:00 - 11:30 val.

Treneris: Mantas Mudėnas, 8 674 29689

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Naujoji Vilnia (Arūnas Umbrasas)

Naujoji Vilnia VitirON

Vieta: Barboros Radvilaitės pagr. mokykla (Genių g. 8/4)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:30 - 18:30 val.
Trečiadienis 17:30 - 18:30 val.
Penktadienis 17:30 - 18:30 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:30 - 19:00 val.
Trečiadienis 17:30 - 19:00 val.
Penktadienis 17:30 - 19:00 val.

Treneris: Arūnas Umbrasas, 8 611 31487

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Nemenčinė (Povilas Kirdeika)

Nemenčinė VitirON

Vieta: Nemenčinės Gedimino gimnazija (Ežero g. 14)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:30 - 16:30 val.
Trečiadienis 15:30 - 16:30 val.
Penktadienis 15:30 - 16:30 val.

Treneris: Povilas Kirdeika, 8 618 39 444

Kaina be NU: 37 € / su NU: bus patikslinta po rugsėjo 15 d. €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Riešė (Otas Majeras)

Riešė VitirON

Vieta: Riešės gimnazija (Beržų g. 2A)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:15 - 18:30 val.
Antradienis 17:15 - 18:30 val.
Ketvirtadienis 17:15 - 18:30 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:30 - 18:45 val.
Antradienis 17:30 - 18:45 val.
Ketvirtadienis 17:30 - 18:45 val.

Treneris: Otas Majeras, 8 611 37649

Kaina be NU: 48 € / su NU: €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Salininkai (Aivaras Girčys)

Salininkai VitirON

Vieta: Vilniaus Salininkų gimnazija (Vaikų g. 16A)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 10:30 - 11:15 val.
Antradienis 10:30 - 11:15 val.
Ketvirtadienis 10:30 - 11:15 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 19:30 - 21:00 val.
Antradienis 19:30 - 21:00 val.
Ketvirtadienis 19:30 - 21:00 val.

Treneris: Aivaras Girčys, +370 6832 7265

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Šiaurės miestelis (Donatas Sabaliauskas)

Šiaurės miestelis MKL

Vieta: Sportakas (Verkių g. 29)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:00 - 18:00 val.
Antradienis 17:00 - 18:00 val.
Ketvirtadienis 17:00 - 18:00 val.
Penktadienis 17:00 - 18:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:00 - 17:30 val.
Antradienis 15:30 - 17:00 val.
Ketvirtadienis 16:00 - 17:30 val.
Penktadienis 16:30 - 18:00 val.
Šeštadienis 11:30 - 13:00 val.

Treneris: Donatas Sabaliauskas, 8 698 07750

Kaina be NU: 65 € / su NU: 50 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Šiaurės miestelis (Rokas Kasparavičius)

ONLINE TRENIRUOTĖS I srautas - 11:30 - 12:30 II srautas - 12:30 - 13:30  

Šiaurės miestelis MKL

Vieta: S. Daukanto progimnazija (Naugarduko g. 7)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 11:30 - 13:30 val.
Antradienis 11:30 - 13:30 val. (fizinis rengimas)
Ketvirtadienis 11:30 - 13:30 val.
Penktadienis 11:30 - 13:30 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 18:30 - 20:00 val.
Antradienis 17:00 - 18:00 val. (fizinis rengimas)
Trečiadienis 18:30 - 20:00 val.
Penktadienis 18:30 - 20:00 val.
Šeštadienis 10:30 - 12:30 val. (Sigmos SC)

Treneris: Rokas Kasparavičius, 8 683 41100

Kaina be NU: 60 € / su NU: 45 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Balsiai (Gediminas Bražionis)

Balsiai VitirON

Vieta: Balsių pagr. mokykla (Bubilo g. 8)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:30 - 17:00 val.
Antradienis 15:30 - 17:00 val.
Trečiadienis 15:30 - 17:00 val.
Penktadienis 15:30 - 17:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:00 - 18:00 val.
Trečiadienis 17:00 - 18:00 val.
Penktadienis 17:00 - 18:00 val.

Treneris: Gediminas Bražionis, 8 655 53103

Kaina be NU: 42 € / su NU: 27 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Šeškinė (Donatas Sauliūnas)

Šeškinė VitirON

Vieta: Ozo gimnazija (Ozo g. 39)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:00 - 17:00 val.
Trečiadienis 16:00 - 17:00 val.
Penktadienis 16:00 - 17:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 15:30 - 17:00 val.
Ketvirtadienis 15:30 - 17:00 val.
Penktadienis 15:30 - 17:00 val.

Treneris: Donatas Sauliūnas, 864833842

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Fabijoniškės (Ervinas Stankevič)

Fabijoniškės VitirON

Vieta: Ateities vid. mokykla (S. Stanevičiaus g. 98)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:00 - 16:00 val.
Trečiadienis 15:00 - 16:00 val.
Penktadienis 15:00 - 16:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:30 - 19:00 val.
Trečiadienis 17:30 - 19:00 val.
Penktadienis 17:30 - 19:00 val.

Treneris: Ervinas Stankevič, 860187206

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Antakalnis (Artūras Leščinskas)

Antakalnis MKL

Vieta: VGTU Licėjus (Antakalnio g. 120)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:00 - 17:00 val. (fizinis rengimas) (Maironio progimnazija)
Antradienis 16:00 - 17:00 val.
Trečiadienis 18:55 - 18:55 val.
Ketvirtadienis 16:00 - 17:15 val.
Penktadienis 16:00 - 17:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:00 - 17:00 val. (fizinis rengimas) (Maironio progimnazija)
Antradienis 16:30 - 18:00 val.
Ketvirtadienis 16:30 - 18:00 val.
Penktadienis 18:00 - 19:30 val.
Šeštadienis 09:00 - 10:30 val.

Treneris: Artūras Leščinskas, 8 607 74456

Kaina be NU: 54 € / su NU: 39 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Grigiškės (Marius Pavlovskis)

I srautas - 16:00 - 17:00 II srautas - 17:00 - 18:00

Grigiškės VitirON

Vieta: Vilniaus sav. Grigiškių gimnazija (Kovo 11-osios g. 21)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:00 - 18:00 val.
Trečiadienis 16:00 - 18:00 val.
Penktadienis 16:00 - 18:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:00 - 16:30 val.
Trečiadienis 15:00 - 16:30 val.
Penktadienis 15:00 - 16:30 val.

Treneris: Marius Pavlovskis, 8 677 47606

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

2009 m. gimusius vaikinus kviečiame treniruotis

Antakalnis (Deividas Aukštuolis)

Antakalnis VitirON

Vieta: Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija (Antakalnio g. 54)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 15:00 - 16:15 val.
Ketvirtadienis 15:00 - 16:15 val.
Penktadienis 15:00 - 16:15 val.

Treneris: Deividas Aukštuolis, +370 6460 0385

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Centras (Algirdas Milonas)

Centras VitirON

Vieta: S. Daukanto progimnazija (Naugarduko g. 7)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 14:00 - 14:50 val.
Antradienis 14:00 - 14:50 val.
Ketvirtadienis 14:00 - 14:50 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:00 - 16:30 val.
Antradienis 15:00 - 16:30 val.
Ketvirtadienis 15:00 - 16:30 val.

Treneris: Algirdas Milonas, 8 698 88744

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Fabijoniškės (Gintaras Razutis)

Fabijoniškės MKL

Vieta: Ateities vid. mokykla (S. Stanevičiaus g. 98)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:00 - 17:00 val.
Antradienis 15:00 - 17:00 val.
Ketvirtadienis 15:00 - 17:00 val.
Penktadienis 15:00 - 17:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:00 - 18:30 val.
Antradienis 15:15 - 16:45 val.
Ketvirtadienis 15:15 - 16:45 val.
Penktadienis 17:00 - 18:30 val.
Šeštadienis 09:00 - 10:30 val.

Treneris: Gintaras Razutis, 8 620 71997

Kaina be NU: 60 € / su NU: 45 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Justiniškės (Arūnas Umbrasas)

Justiniškės VitirON

Vieta: Taikos progimnazija (Taikos g. 157)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 16:00 - 17:00 val.
Ketvirtadienis 16:00 - 17:00 val.
Šeštadienis 16:00 - 17:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 16:00 - 17:30 val.
Ketvirtadienis 15:30 - 17:00 val.
Šeštadienis 9:00 - 10:30 val.

Treneris: Arūnas Umbrasas, 8 611 31487

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Lentvaris (Povilas Gancevičius)

I srautas - 12:00 - 13:00 II srautas - 13:00 - 14:00

Lentvaris VitirON

Vieta: Lentvario M. Šimelionio gimnazija (Klevų al. 26)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 12:00 - 14:00 val.
Trečiadienis 12:00 - 14:00 val.
Penktadienis 12:00 - 14:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:00 - 18:00 val.
Trečiadienis 17:00 - 18:00 val.
Penktadienis 18:00 - 19:00 val.

Treneris: Povilas Gancevičius, +370 6924 9282

Kaina be NU: 42 € / su NU: 29 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Naujininkai (Mantas Mudėnas)

Naujininkai VitirON

Vieta: Naujininkų vid. mokykla (Šaltkavių g. 32)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 14:00 - 14:45 val.
Trečiadienis 14:00 - 14:45 val.
Penktadienis 14:00 - 14:45 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:00 - 16:30 val.
Trečiadienis 15:00 - 16:30 val.
Penktadienis 15:00 - 16:30 val.

Treneris: Mantas Mudėnas, 8 674 29689

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Naujoji Vilnia (Arūnas Umbrasas)

Naujoji Vilnia VitirON

Vieta: Barboros Radvilaitės pagr. mokykla (Genių g. 8/4)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:30 - 18:30 val.
Trečiadienis 17:30 - 18:30 val.
Penktadienis 17:30 - 18:30 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:30 - 19:00 val.
Trečiadienis 17:30 - 19:00 val.
Penktadienis 17:30 - 19:00 val.

Treneris: Arūnas Umbrasas, 8 611 31487

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Nemenčinė (Povilas Kirdeika)

Nemenčinė VitirON

Vieta: Nemenčinės Gedimino gimnazija (Ežero g. 14)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:30 - 16:30 val.
Trečiadienis 15:30 - 16:30 val.
Penktadienis 15:30 - 16:30 val.

Treneris: Povilas Kirdeika, 8 618 39 444

Kaina be NU: 37 € / su NU: bus patikslinta po rugsėjo 15 d. €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Pilaitė (Deividas Zoruba)

Pilaitė VitirON

Vieta: M. Mažvydo progimnazija (Vydūno g. 17A)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Trečiadienis 17:30 - 19:00 val.
Penktadienis 17:30 - 19:00 val.
Šeštadienis 12:00 - 13:30 val.

Treneris: Deividas Zoruba, 8 60459264

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Riešė (Otas Majeras)

Riešė VitirON

Vieta: Riešės gimnazija (Beržų g. 2A)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:15 - 18:30 val.
Antradienis 17:15 - 18:30 val.
Ketvirtadienis 17:15 - 18:30 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:30 - 18:45 val.
Antradienis 17:30 - 18:45 val.
Ketvirtadienis 17:30 - 18:45 val.

Treneris: Otas Majeras, 8 611 37649

Kaina be NU: 48 € / su NU: €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Salininkai (Aivaras Girčys)

Salininkai VitirON

Vieta: Vilniaus Salininkų gimnazija (Vaikų g. 16A)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 14:30 - 15:15 val.
Antradienis 14:30 - 15:15 val.
Ketvirtadienis 14:30 - 15:15 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 18:00 - 19:30 val.
Antradienis 18:00 - 19:30 val.
Ketvirtadienis 18:00 - 19:30 val.

Treneris: Aivaras Girčys, +370 6832 7265

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Šiaurės miestelis (Arvydas Menkevičius)

Šiaurės miestelis VitirON

Vieta: Sigmos SC (Lukšio g. 2)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:00 - 16:00 val.
Trečiadienis 15:00 - 16:00 val.
Penktadienis 15:00 - 16:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 14:00 - 15:30 val.
Trečiadienis 15:00 - 16:30 val.
Ketvirtadienis 14:30 - 16:00 val.
Penktadienis 17:10 - 17:10 val.

Treneris: Arvydas Menkevičius, 8 671 00683

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Užupis (Dainius Jurgutis)

Užupis VitirON

Vieta: P. Vileišio progimnazija (Filaretų g. 3)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:00 - 16:00 val.
Trečiadienis 15:00 - 16:00 val.
Penktadienis 15:00 - 16:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:00 - 18:15 val.
Trečiadienis 15:45 - 17:30 val.
Penktadienis 16:30 - 17:30 val.

Treneris: Dainius Jurgutis, 8696 02836

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Žvėrynas (Gediminas Bražionis)

Žvėrynas MKL

Vieta: VIKO mažoji sporto salė (Studentų g. 39)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:00 - 18:30 val.
Trečiadienis 17:00 - 18:30 val. (fizinis rengimas) (MRU didžioji salė)
Ketvirtadienis 17:00 - 18:30 val.
Penktadienis 17:00 - 18:30 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 19:00 - 20:30 val.
Antradienis 15:30 - 17:00 val.
Trečiadienis 15:00 - 16:00 val. (fizinis rengimas) (MRU didžioji salė)
Ketvirtadienis 15:30 - 17:00 val.
Penktadienis 19:00 - 20:30 val.

Treneris: Gediminas Bražionis, 8 655 53103

Kaina be NU: 65 € / su NU: 50 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Antakalnis (Mindaugas Noreika)

Antakalnis MKL

Vieta: VGTU Sporto centras (Saulėtekio g. 28)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:00 - 18:00 val. (fizinis rengimas) (Šv. Kristoforo gimnazija)
Antradienis 16:00 - 18:00 val.
Ketvirtadienis 16:00 - 18:00 val. (Maironio progimnazija)
Penktadienis 16:00 - 18:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:30 - 19:00 val. (fizinis rengimas) (Šv. Kristoforo gimnazija)
Antradienis 15:50 - 17:20 val.
Trečiadienis 15:00 - 16:30 val. (Maironio progimnazija)
Ketvirtadienis 15:00 - 16:30 val. (Maironio progimnazija)
Penktadienis 15:30 - 17:00 val.

Treneris: Mindaugas Noreika, 8 656 12377

Kaina be NU: 65 € / su NU: 50 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Lazdynai (Antanas Gliožeris)

I srautas - 14:30 - 15:30 II srautas 15:30 - 16:30

Lazdynai VitirON

Vieta: Monetų kalyklos salė (Eigulių g. 16)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 14:30 - 16:30 val.
Antradienis 14:30 - 16:30 val.
Ketvirtadienis 14:30 - 16:30 val.
Penktadienis 14:30 - 16:30 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:00 - 16:30 val.
Antradienis 15:00 - 16:30 val.
Ketvirtadienis 15:00 - 16:30 val.
Penktadienis 15:00 - 16:30 val.

Treneris: Antanas Gliožeris, 8 621 67 692

Kaina be NU: 54 € / su NU: 39 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Balsiai (Gediminas Bražionis)

Balsiai VitirON

Vieta: Balsių pagr. mokykla (Bubilo g. 8)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:30 - 17:00 val.
Antradienis 15:30 - 17:00 val.
Trečiadienis 15:30 - 17:00 val.
Penktadienis 15:30 - 17:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:00 - 17:00 val.
Trečiadienis 17:00 - 18:00 val.
Penktadienis 15:30 - 17:00 val.

Treneris: Gediminas Bražionis, 8 655 53103

Kaina be NU: 42 € / su NU: 27 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Šeškinė (Donatas Sauliūnas)

Šeškinė VitirON

Vieta: Ozo gimnazija (Ozo g. 39)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:00 - 17:00 val.
Trečiadienis 16:00 - 17:00 val.
Penktadienis 16:00 - 17:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 15:30 - 17:00 val.
Ketvirtadienis 15:30 - 17:00 val.
Penktadienis 15:30 - 17:00 val.

Treneris: Donatas Sauliūnas, 864833842

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Centras (Lukas Virozerovas)

I srautas - 12:00 - 13:00 II srautas - 17:00 - 18:00

Centras VitirON

Vieta: Kunigaikščio Gedimino progimnazija (Lukiškių skg. 5)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 12:00 - 18:00 val.
Trečiadienis 12:00 - 18:00 val.
Penktadienis 12:00 - 18:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 18:00 - 19:00 val.
Penktadienis 17:00 - 18:00 val.
Šeštadienis 10:00 - 11:00 val.

Treneris: Lukas Virozerovas, +370 6772 7853

Kaina be NU: 42 € / su NU: 27 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Fabijoniškės (Ervinas Stankevič)

Fabijoniškės VitirON

Vieta: Ateities vid. mokykla (S. Stanevičiaus g. 98)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:00 - 16:00 val.
Trečiadienis 15:00 - 16:00 val.
Penktadienis 15:00 - 16:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:30 - 19:00 val.
Trečiadienis 17:30 - 19:00 val.
Penktadienis 17:30 - 19:00 val.

Treneris: Ervinas Stankevič, 860187206

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

2010 m. gimusius vaikinus kviečiame treniruotis

Centras (Deividas Kibildis)

Pirmas srautas - 15:30 - 16:15 Antras srautas - 16:15 - 17:00

Centras VitirON

Vieta: Karaliaus Mindaugo mokykla (Mindaugo g. 9)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:30 - 17:00 val.
Trečiadienis 15:30 - 17:00 val.
Penktadienis 15:30 - 17:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:00 - 17:30 val.
Trečiadienis 16:00 - 17:30 val.
Penktadienis 16:00 - 17:30 val.

Treneris: Deividas Kibildis, +370 6228 4185

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Centras (Algirdas Milonas)

Centras VitirON

Vieta: S. Daukanto progimnazija (Naugarduko g. 7)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:00 - 16:50 val.
Antradienis 15:00 - 16:50 val.
Trečiadienis 17:10 - 17:10 val.
Ketvirtadienis 15:00 - 16:50 val.
Penktadienis 15:00 - 16:50 val.
Šeštadienis 17:10 - 17:10 val.
Sekmadienis 17:10 - 17:10 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:30 - 18:00 val.
Antradienis 16:30 - 18:00 val.
Trečiadienis 17:10 - 17:10 val.
Ketvirtadienis 16:30 - 18:00 val.
Penktadienis 15:30 - 17:00 val.
Šeštadienis 17:10 - 17:10 val.
Sekmadienis 17:10 - 17:10 val.

Treneris: Algirdas Milonas, 8 698 88744

Kaina be NU: 54 € / su NU: 39 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Justiniškės (Arūnas Umbrasas)

Justiniškės VitirON

Vieta: Taikos progimnazija (Taikos g. 157)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 17:30 - 18:30 val.
Ketvirtadienis 17:30 - 18:30 val.
Šeštadienis 16:00 - 17:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 17:30 - 19:00 val.
Ketvirtadienis 17:00 - 18:30 val.
Šeštadienis 10:30 - 12:00 val.

Treneris: Arūnas Umbrasas, 8 611 31487

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Naujininkai (Mantas Mudėnas)

Naujininkai VitirON

Vieta: Naujininkų vid. mokykla (Šaltkavių g. 32)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 14:00 - 14:45 val.
Trečiadienis 14:00 - 14:45 val.
Penktadienis 14:00 - 14:45 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:00 - 16:30 val.
Trečiadienis 15:00 - 16:30 val.
Penktadienis 15:00 - 16:30 val.

Treneris: Mantas Mudėnas, 8 674 29689

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Naujoji Vilnia (Arūnas Umbrasas)

Naujoji Vilnia VitirON

Vieta: Barboros Radvilaitės pagr. mokykla (Genių g. 8/4)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 16:00 - 17:00 val.
Ketvirtadienis 16:00 - 17:00 val.
Šeštadienis 16:00 - 17:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:30 - 17:30 val.
Trečiadienis 16:30 - 17:30 val.
Penktadienis 16:30 - 17:30 val.

Treneris: Arūnas Umbrasas, 8 611 31487

Kaina be NU: 42 € / su NU: 27 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Nemenčinė (Povilas Kirdeika)

Nemenčinė VitirON

Vieta: Nemenčinės Gedimino gimnazija (Ežero g. 14)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:30 - 16:30 val.
Trečiadienis 15:30 - 16:30 val.
Penktadienis 15:30 - 16:30 val.

Treneris: Povilas Kirdeika, 8 618 39 444

Kaina be NU: 37 € / su NU: bus patikslinta po rugsėjo 15 d. €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Pavilnys (Karolis Antanaitis)

Pavilnys VitirON

Vieta: Vilnies pagrindinė mokykla (Švarioji g. 33)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:00 - 16:00 val.
Trečiadienis 15:00 - 16:00 val.
Penktadienis 15:00 - 16:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Trečiadienis 18:05 - 19:05 val.
Penktadienis 17:35 - 18:35 val.

Treneris: Karolis Antanaitis, 867307145

Kaina be NU: 35 € / su NU: 20 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Pilaitė (Deividas Zoruba)

Pilaitė VitirON

Vieta: M. Mažvydo progimnazija (Vydūno g. 17A)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Trečiadienis 17:30 - 19:00 val.
Penktadienis 17:30 - 19:00 val.
Šeštadienis 12:00 - 13:30 val.

Treneris: Deividas Zoruba, 8 60459264

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Riešė (Otas Majeras)

Riešė VitirON

Vieta: Riešės gimnazija (Beržų g. 2A)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 18:00 - 19:15 val.
Antradienis 18:00 - 19:15 val.
Ketvirtadienis 18:00 - 19:15 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:30 - 17:30 val.
Antradienis 16:30 - 17:30 val.
Ketvirtadienis 16:30 - 17:30 val.

Treneris: Otas Majeras, 8 611 37649

Kaina be NU: 42 € / su NU: €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Salininkai (Aivaras Girčys)

Salininkai VitirON

Vieta: Vilniaus Salininkų gimnazija (Vaikų g. 16A)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 14:30 - 15:15 val.
Antradienis 14:30 - 15:15 val.
Ketvirtadienis 14:30 - 15:15 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 18:00 - 19:30 val.
Antradienis 18:00 - 19:30 val.
Ketvirtadienis 18:00 - 19:30 val.

Treneris: Aivaras Girčys, +370 6832 7265

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Šeškinė (Karolis Čyžius)

Šeškinė MKL

Vieta: Maironio progimnazija (Čiobiškio g. 1)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 15:30 - 17:00 val.
Trečiadienis 18:00 - 19:30 val.
Penktadienis 18:00 - 19:30 val.
Šeštadienis 10:30 - 12:00 val.

Treneris: Karolis Čyžius, 8 614 41643

Kaina be NU: 54 € / su NU: 39 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Šeškinė (Ignas Pagalys)

Šeškinė VitirON

Vieta: Vilniaus Statybininkų rengimo centras (Laisvės pr. 53)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:30 - 17:00 val.
Trečiadienis 15:30 - 17:00 val.
Penktadienis 15:30 - 17:00 val.

Treneris: Ignas Pagalys, 8 677 80593

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Šiaurės miestelis (Arvydas Menkevičius)

Šiaurės miestelis VitirON

Vieta: Sigmos SC (Lukšio g. 2)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:00 - 16:00 val.
Trečiadienis 15:00 - 16:00 val.
Penktadienis 15:00 - 16:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 14:00 - 15:30 val.
Trečiadienis 15:00 - 16:30 val.
Ketvirtadienis 14:30 - 16:00 val.
Penktadienis 17:10 - 17:10 val.

Treneris: Arvydas Menkevičius, 8 671 00683

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Užupis (Dainius Jurgutis)

Užupis VitirON

Vieta: P. Vileišio progimnazija (Filaretų g. 3)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:00 - 16:00 val.
Trečiadienis 15:00 - 16:00 val.
Penktadienis 15:00 - 16:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:00 - 18:15 val.
Trečiadienis 15:45 - 17:30 val.
Penktadienis 16:30 - 17:30 val.

Treneris: Dainius Jurgutis, 8696 02836

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Balsiai (Gediminas Bražionis)

Balsiai VitirON

Vieta: Balsių pagr. mokykla (Bubilo g. 8)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:30 - 17:00 val.
Antradienis 15:30 - 17:00 val.
Trečiadienis 15:30 - 17:00 val.
Penktadienis 15:30 - 17:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:00 - 17:00 val.
Trečiadienis 17:00 - 18:00 val.
Penktadienis 15:30 - 17:00 val.

Treneris: Gediminas Bražionis, 8 655 53103

Kaina be NU: 42 € / su NU: 27 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Centras (Lukas Virozerovas)

I srautas - 12:00 - 13:00 II srautas - 17:00 - 18:00

Centras VitirON

Vieta: Kunigaikščio Gedimino progimnazija (Lukiškių skg. 5)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 12:00 - 18:00 val.
Trečiadienis 12:00 - 18:00 val.
Penktadienis 12:00 - 18:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 18:00 - 19:00 val.
Penktadienis 17:00 - 18:00 val.
Šeštadienis 10:00 - 11:00 val.

Treneris: Lukas Virozerovas, +370 6772 7853

Kaina be NU: 42 € / su NU: 27 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Paneriai (Mantas Ambraška)

ANTRADIENIS I srautas – 13:00 val. – 14:00 val. II srautas – 14:00 val. – 15:00 val. KETVIRTADIENIS I srautas – 13:00 val. – 14:00 val. II srautas – 14:00 val. – 15:00 val.

Paneriai VitirON

Vieta: Vaduvos darželis-mokykla (Vaduvos g. 14)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 11:00 - 12:00 val.
Trečiadienis 11:00 - 12:00 val.
Penktadienis 11:00 - 12:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 13:00 - 15:00 val.
Trečiadienis 17:45 - 18:45 val.
Ketvirtadienis 13:00 - 15:00 val.
Penktadienis 18:55 - 18:55 val.

Treneris: Mantas Ambraška, 8 615 55060

Kaina be NU: 42 € / su NU: 27 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Pašilaičiai (Mantas Ambraška)

PIRMADIENIS 1 srautas 13:30 - 14:30 val. 2 srautas 15:30 - 16:30 val. TREČIADIENIS 1 srautas 13:30 - 14:30 val. 2 srautas 15:30 - 16:30 val. ŠEŠTADIENIS 1-2 klasės 9:00 - 10:00 val.

Pašilaičiai VitirON

Vieta: Vilniaus „Aušros” mokykla-darželis (Medeinos g. 5)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 11:00 - 12:00 val.
Trečiadienis 11:00 - 12:00 val.
Penktadienis 11:00 - 12:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 13:30 - 16:30 val.
Trečiadienis 13:30 - 16:30 val.
Šeštadienis 9:00 - 11:00 val. (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)

Treneris: Mantas Ambraška, 8 615 55060

Kaina be NU: 42 € / su NU: 27 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Jeruzalė (Mantas Ambraška)

Jeruzalė VitirON

Vieta: Jeruzalės vid. mokykla (Mokyklos g. 9)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 11:00 - 12:00 val.
Trečiadienis 11:00 - 12:00 val.
Penktadienis 11:00 - 12:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 16:40 - 17:40 val.
Ketvirtadienis 17:00 - 18:00 val.
Šeštadienis 10:00 - 11:00 val.

Treneris: Mantas Ambraška, 8 615 55060

Kaina be NU: 42 € / su NU: 27 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Lazdynai (Žilvinas Grušas)

I srautas - 16:00 - 17:00 II srautas - 17:00 - 18:00

Lazdynai MKL

Vieta: Lazdynų vid. mokykla (Žėručio g. 4)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:00 - 18:00 val.
Antradienis 16:00 - 18:00 val.
Ketvirtadienis 16:00 - 18:00 val.
Penktadienis 16:00 - 18:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:30 - 19:00 val.
Trečiadienis 16:00 - 17:30 val.
Ketvirtadienis 16:00 - 17:30 val.
Penktadienis 17:00 - 18:30 val.

Treneris: Žilvinas Grušas, 8 605 68068

Kaina be NU: 54 € / su NU: 39 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Bukiškės (Lukas Šalkauskas)

Bukiškės VitirON

Vieta: Riešės gimnazijos Bukiškio filialas (Mokyklos g. 1, Bukiškės)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 14:30 - 15:15 val.
Trečiadienis 14:30 - 15:15 val.
Penktadienis 14:30 - 15:15 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 13:30 - 15:00 val.
Trečiadienis 13:30 - 15:00 val.
Penktadienis 13:30 - 15:00 val.

Treneris: Lukas Šalkauskas, +370 (643) 27 623

Kaina be NU: 42 € / su NU: 27 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Šeškinė (Paulius Balčiūnas)

Šeškinė VitirON

Vieta: S. Kovalevskajos vid. mokykla (Dūkštų g. 30)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:30 - 17:30 val.
Antradienis 16:30 - 17:30 val.
Ketvirtadienis 16:30 - 17:30 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 18:00 - 19:30 val.
Antradienis 17:45 - 19:00 val.
Penktadienis 18:00 - 19:30 val.

Treneris: Paulius Balčiūnas, +370 622 33374

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Lentvaris (Povilas Gancevičius)

I srautas - 12:00 - 13:00 II srautas - 13:00 - 14:00

Lentvaris VitirON

Vieta: Lentvario M. Šimelionio gimnazija (Klevų al. 26)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 12:00 - 14:00 val.
Trečiadienis 12:00 - 14:00 val.
Penktadienis 12:00 - 14:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:00 - 18:00 val.
Trečiadienis 17:00 - 18:00 val.
Penktadienis 18:00 - 19:00 val.

Treneris: Povilas Gancevičius, +370 6924 9282

Kaina be NU: 42 € / su NU: 29 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

2011 m. gimusius vaikinus kviečiame treniruotis

Naujininkai (Mantas Mudėnas)

Naujininkai VitirON

Vieta: Naujininkų vid. mokykla (Šaltkavių g. 32)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:30 - 17:30 val.
Trečiadienis 16:30 - 17:30 val.
Penktadienis 16:30 - 17:30 val.

Treneris: Mantas Mudėnas, 8 674 29689

Kaina be NU: 42 € / su NU: 27 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Nemenčinė (Povilas Kirdeika)

Nemenčinė VitirON

Vieta: Nemenčinės Gedimino gimnazija (Ežero g. 14)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:30 - 16:30 val.
Trečiadienis 15:30 - 16:30 val.
Penktadienis 15:30 - 16:30 val.

Treneris: Povilas Kirdeika, 8 618 39 444

Kaina be NU: 37 € / su NU: bus patikslinta po rugsėjo 15 d. €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Pilaitė (Deividas Zoruba)

Pilaitė VitirON

Vieta: M. Mažvydo progimnazija (Vydūno g. 17A)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 16:00 - 17:30 val.
Ketvirtadienis 16:00 - 17:30 val.
Šeštadienis 10:30 - 12:00 val.

Treneris: Deividas Zoruba, 8 60459264

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

2012 m. gimusius vaikinus kviečiame treniruotis

Centras (Deividas Kibildis)

Pirmas srautas 17:10 - 18:00. Antras srautas 18:00 - 18:45

Centras VitirON

Vieta: Karaliaus Mindaugo mokykla (Mindaugo g. 9)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:10 - 18:45 val.
Trečiadienis 17:10 - 18:45 val.
Penktadienis 17:10 - 18:45 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:30 - 19:00 val.
Trečiadienis 17:30 - 19:00 val.
Penktadienis 17:30 - 19:00 val.

Treneris: Deividas Kibildis, +370 6228 4185

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Fabijoniškės (Gintaras Razutis)

Fabijoniškės VitirON

Vieta: Fabijoniškių gimnazija (P. Žadeikos g. 2)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:00 - 18:00 val.
Trečiadienis 17:00 - 18:00 val.
Penktadienis 17:00 - 18:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 18:30 - 19:00 val.
Trečiadienis 17:00 - 18:30 val.
Penktadienis 18:00 - 20:00 val.

Treneris: Gintaras Razutis, 8 620 71997

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Justiniškės (Arūnas Umbrasas)

Justiniškės VitirON

Vieta: Taikos progimnazija (Taikos g. 157)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 17:30 - 18:30 val.
Ketvirtadienis 17:30 - 18:30 val.
Šeštadienis 16:00 - 17:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 17:30 - 19:00 val.
Ketvirtadienis 17:00 - 18:30 val.
Šeštadienis 10:30 - 12:00 val.

Treneris: Arūnas Umbrasas, 8 611 31487

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Justiniškės (Rokas Jankūnas)

I srautas nuo 14:00 iki 15:00 II srautas nuo 18:00 iki 19:00

Justiniškės VitirON

Vieta: Jono Pauliaus progimnazija (Rygos g. 10)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 14:00 - 19:00 val.
Antradienis 14:00 - 19:00 val.
Trečiadienis 14:00 - 19:00 val.
Ketvirtadienis 14:00 - 19:00 val.
Penktadienis 14:00 - 19:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 18:30 - 20:00 val.
Trečiadienis 18:30 - 20:00 val.
Penktadienis 18:30 - 20:00 val.

Treneris: Rokas Jankūnas, 867 940 403

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Karoliniškės (Artūras Seržantas)

Karoliniškės VitirON

Vieta: V. Kačialovo gimnazija (A.J. Povilaičio g. 1)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 18:30 - 20:00 val.
Ketvirtadienis 18:15 - 19:45 val.
Šeštadienis 10:30 - 12:00 val.

Treneris: Artūras Seržantas, 860217724

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Lazdynai (Žilvinas Grušas)

Lazdynai VitirON

Vieta: Lazdynų vid. mokykla (Žėručio g. 4)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 16:00 - 17:30 val.
Ketvirtadienis 17:30 - 19:00 val.
Šeštadienis 12:30 - 14:00 val.

Treneris: Žilvinas Grušas, 8 605 68068

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Lentvaris (Povilas Gancevičius)

Lentvaris VitirON

Vieta: Lentvario M. Šimelionio gimnazija (Klevų al. 26)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 14:00 - 16:00 val.
Trečiadienis 14:00 - 16:00 val.
Penktadienis 14:00 - 16:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 18:00 - 19:00 val.
Trečiadienis 18:00 - 19:00 val.
Penktadienis 19:00 - 20:00 val.

Treneris: Povilas Gancevičius, +370 6924 9282

Kaina be NU: 42 € / su NU: 29 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Naujininkai (Mantas Mudėnas)

Naujininkai VitirON

Vieta: Naujininkų vid. mokykla (Šaltkavių g. 32)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:30 - 17:30 val.
Trečiadienis 16:30 - 17:30 val.
Penktadienis 16:30 - 17:30 val.

Treneris: Mantas Mudėnas, 8 674 29689

Kaina be NU: 42 € / su NU: 27 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Naujoji Vilnia (Arūnas Umbrasas)

Naujoji Vilnia VitirON

Vieta: Barboros Radvilaitės pagr. mokykla (Genių g. 8/4)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 16:00 - 17:00 val.
Ketvirtadienis 16:00 - 17:00 val.
Šeštadienis 16:00 - 17:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:30 - 17:30 val.
Trečiadienis 16:30 - 17:30 val.
Penktadienis 16:30 - 17:30 val.

Treneris: Arūnas Umbrasas, 8 611 31487

Kaina be NU: 42 € / su NU: 27 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Pilaitė (Deividas Zoruba)

Pilaitė VitirON

Vieta: M. Mažvydo progimnazija (Vydūno g. 17A)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:00 - 17:30 val.
Trečiadienis 16:00 - 17:30 val.
Penktadienis 16:00 - 17:30 val.

Treneris: Deividas Zoruba, 8 60459264

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Riešė (Otas Majeras)

Riešė VitirON

Vieta: Riešės gimnazija (Beržų g. 2A)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 18:00 - 19:15 val.
Antradienis 18:00 - 19:15 val.
Ketvirtadienis 18:00 - 19:15 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:30 - 16:30 val.
Antradienis 15:30 - 16:30 val.
Ketvirtadienis 15:30 - 16:30 val.

Treneris: Otas Majeras, 8 611 37649

Kaina be NU: 42 € / su NU: €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Salininkai (Aivaras Girčys)

Salininkai VitirON

Vieta: Vilniaus Salininkų gimnazija (Vaikų g. 16A)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 14:30 - 15:15 val.
Antradienis 14:30 - 15:15 val.
Ketvirtadienis 14:30 - 15:15 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 18:00 - 19:30 val.
Antradienis 18:00 - 19:30 val.
Ketvirtadienis 18:00 - 19:30 val.

Treneris: Aivaras Girčys, +370 6832 7265

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Šeškinė (Laimonas Velička)

Šeškinė VitirON

Vieta: Maironio progimnazija (Čiobiškio g. 1)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 11:30 - 13:00 val.
Trečiadienis 11:30 - 13:00 val.
Penktadienis 11:30 - 13:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 18:00 - 19:30 val.
Ketvirtadienis 18:00 - 19:30 val.
Penktadienis 15:00 - 16:30 val.

Treneris: Laimonas Velička, +370 6292 6813

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Šiaurės miestelis (Arvydas Menkevičius)

Šiaurės miestelis VitirON

Vieta: Sigmos SC (Lukšio g. 2)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:00 - 16:00 val.
Trečiadienis 15:00 - 16:00 val.
Penktadienis 15:00 - 16:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 14:00 - 15:30 val.
Trečiadienis 15:00 - 16:30 val.
Ketvirtadienis 14:30 - 16:00 val.
Penktadienis 17:10 - 17:10 val.

Treneris: Arvydas Menkevičius, 8 671 00683

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Užupis (Dainius Jurgutis)

Užupis VitirON

Vieta: P. Vileišio progimnazija (Filaretų g. 3)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 14:00 - 15:00 val.
Trečiadienis 14:00 - 15:00 val.
Penktadienis 14:00 - 15:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:30 - 16:30 val.
Trečiadienis 14:45 - 15:45 val.
Penktadienis 15:30 - 16:30 val.

Treneris: Dainius Jurgutis, 8696 02836

Kaina be NU: 42 € / su NU: 27 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Jeruzalė (Mantas Ambraška)

Jeruzalė VitirON

Vieta: Jeruzalės vid. mokykla (Mokyklos g. 9)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 11:00 - 12:00 val.
Trečiadienis 11:00 - 12:00 val.
Penktadienis 11:00 - 12:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:15 - 18:15 val.
Ketvirtadienis 17:00 - 18:00 val.
Šeštadienis 09:00 - 10:00 val.

Treneris: Mantas Ambraška, 8 615 55060

Kaina be NU: 42 € / su NU: 27 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Antakalnis (Artūras Leščinskas)

Antakalnis VitirON

Vieta: VGTU Licėjus (Antakalnio g. 120)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 17:00 - 18:30 val. (mažoji salė)
Trečiadienis 17:00 - 18:30 val. (mažoji salė)
Penktadienis 15:00 - 16:30 val.

Treneris: Artūras Leščinskas, 8 607 74456

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Balsiai (Gediminas Bražionis)

Balsiai VitirON

Vieta: Balsių pagr. mokykla (Bubilo g. 8)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:30 - 17:00 val.
Antradienis 15:30 - 17:00 val.
Trečiadienis 15:30 - 17:00 val.
Penktadienis 15:30 - 17:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 15:00 - 16:00 val.
Trečiadienis 16:00 - 17:00 val.
Penktadienis 14:00 - 15:30 val.

Treneris: Gediminas Bražionis, 8 655 53103

Kaina be NU: 42 € / su NU: 27 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Centras (Lukas Virozerovas)

I srautas nuo 13:00 iki 14:00 II srautas nuo 17:00 iki 18:00

Centras VitirON

Vieta: Kunigaikščio Gedimino progimnazija (Lukiškių skg. 5)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 13:00 - 18:00 val.
Trečiadienis 13:00 - 18:00 val.
Penktadienis 13:00 - 18:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 17:00 - 18:00 val.
Penktadienis 16:00 - 17:00 val.
Šeštadienis 09:00 - 10:00 val.

Treneris: Lukas Virozerovas, +370 6772 7853

Kaina be NU: 42 € / su NU: 27 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Paneriai (Mantas Ambraška)

ANTRADIENIS I srautas – 13:00 val. – 14:00 val. II srautas – 14:00 val. – 15:00 val. KETVIRTADIENIS I srautas – 13:00 val. – 14:00 val. II srautas – 14:00 val. – 15:00 val.

Paneriai VitirON

Vieta: Vaduvos darželis-mokykla (Vaduvos g. 14)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 11:00 - 12:00 val.
Trečiadienis 11:00 - 12:00 val.
Penktadienis 11:00 - 12:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Antradienis 13:00 - 15:00 val.
Trečiadienis 17:45 - 18:45 val.
Ketvirtadienis 13:00 - 15:00 val.
Penktadienis 18:55 - 18:55 val.

Treneris: Mantas Ambraška, 8 615 55060

Kaina be NU: 42 € / su NU: 27 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Pašilaičiai (Mantas Ambraška)

PIRMADIENIS 1 srautas 13:30 - 14:30 val. 2 srautas 15:30 - 16:30 val. TREČIADIENIS 1 srautas 13:30 - 14:30 val. 2 srautas 15:30 - 16:30 val. ŠEŠTADIENIS 1-2 klasės 9:00 - 10:00 val.

Pašilaičiai VitirON

Vieta: Vilniaus „Aušros” mokykla-darželis (Medeinos g. 5)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 11:00 - 12:00 val.
Trečiadienis 11:00 - 12:00 val.
Penktadienis 11:00 - 12:00 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 13:30 - 16:30 val.
Trečiadienis 13:30 - 16:30 val.
Šeštadienis 9:00 - 11:00 val. (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)

Treneris: Mantas Ambraška, 8 615 55060

Kaina be NU: 42 € / su NU: 27 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Bukiškės (Lukas Šalkauskas)

Bukiškės VitirON

Vieta: Riešės gimnazijos Bukiškio filialas (Mokyklos g. 1, Bukiškės)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 14:30 - 15:15 val.
Trečiadienis 14:30 - 15:15 val.
Penktadienis 14:30 - 15:15 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 13:30 - 15:00 val.
Trečiadienis 13:30 - 15:00 val.
Penktadienis 13:30 - 15:00 val.

Treneris: Lukas Šalkauskas, +370 (643) 27 623

Kaina be NU: 42 € / su NU: 27 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Šeškinė (Paulius Balčiūnas)

Šeškinė VitirON

Vieta: S. Kovalevskajos vid. mokykla (Dūkštų g. 30)

Nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 16:30 - 17:30 val.
Antradienis 16:30 - 17:30 val.
Ketvirtadienis 16:30 - 17:30 val.

Įprastų treniruočių tvarkaraštis

Pirmadienis 18:00 - 19:30 val.
Antradienis 17:45 - 19:00 val.
Penktadienis 18:00 - 19:30 val.

Treneris: Paulius Balčiūnas, +370 622 33374

Kaina be NU: 48 € / su NU: 33 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Pažengusios komandos

Antakalnis 2008 MKL (A. Leščinskas)

Antakalnis MKL

Vieta: VGTU Licėjus (Antakalnio g. 120)

Grafikas

Pirmadienis 16:00 - 17:00 val. (fizinis rengimas) (Maironio progimnazija)
Antradienis 16:30 - 18:00 val.
Ketvirtadienis 16:30 - 18:00 val.
Penktadienis 18:00 - 19:30 val.
Šeštadienis 09:00 - 10:30 val.

Treneris: Artūras Leščinskas, 8 607 74456

Kaina be NU: 54 € / su NU: 39 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Lazdynai 2010 III (Ž. Grušas)

I srautas - 16:00 - 17:00 II srautas - 17:00 - 18:00

Lazdynai MKL

Vieta: Lazdynų vid. mokykla (Žėručio g. 4)

Grafikas

Pirmadienis 17:30 - 19:00 val.
Trečiadienis 16:00 - 17:30 val.
Ketvirtadienis 16:00 - 17:30 val.
Penktadienis 17:00 - 18:30 val.

Treneris: Žilvinas Grušas, 8 605 68068

Kaina be NU: 54 € / su NU: 39 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Šeškinė 2005 I (K.Čyžius)

Šeškinė MKL

Vieta: Maironio progimnazija (Čiobiškio g. 1)

Grafikas

Pirmadienis 15:50 - 17:50 val. (VGTU Sporto centras)
Antradienis 15:00 - 17:00 val. (fizinis rengimas) (Ekinsta)
Trečiadienis 16:30 - 18:00 val.
Penktadienis 16:30 - 18:00 val.
Šeštadienis 13:00 - 15:00 val. (VGTU Sporto centras)

Treneris: Karolis Čyžius, 8 614 41643

Kaina be NU: 65 € / su NU: 50 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Šeškinė 2010 II (K.Čyžius)

Šeškinė MKL

Vieta: Maironio progimnazija (Čiobiškio g. 1)

Grafikas

Antradienis 15:30 - 17:00 val.
Trečiadienis 18:00 - 19:30 val.
Penktadienis 18:00 - 19:30 val.
Šeštadienis 10:30 - 12:00 val.

Treneris: Karolis Čyžius, 8 614 41643

Kaina be NU: 54 € / su NU: 39 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Žirmūnai 2002 I MKL (T. Purlys)

Žirmūnai MKL

Vieta: Santaros gimnazija (A. Juozapavičiaus g. 12)

Grafikas

Pirmadienis 17:30 - 19:00 val.
Antradienis 00:00 - 00:00 val. (fizinis rengimas) (MRU didžioji salė)
Trečiadienis 17:30 - 19:00 val.
Ketvirtadienis 00:00 - 00:00 val. (fizinis rengimas) (Ekinsta)
Penktadienis 17:30 - 19:00 val. (MRU didžioji salė)
Šeštadienis 10:00 - 12:00 val.

Treneris: Tomas Purlys, 8 699 06333

Kaina be NU: 65 € / su NU: 50 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Karoliniškės 2002 III MKL (A. Seržantas)

Karoliniškės MKL

Vieta: V. Kačialovo gimnazija (A.J. Povilaičio g. 1)

Grafikas

Antradienis 17:00 - 18:30 val.
Ketvirtadienis 16:45 - 18:15 val.
Penktadienis 16:30 - 18:00 val. (S. Kovalevskajos vid. mokykla)
Šeštadienis 09:00 - 10:30 val.

Treneris: Artūras Seržantas, 860217724

Kaina be NU: 54 € / su NU: 39 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Justiniškės 2002 II MKL (R. Jankūnas)

Justiniškės MKL

Vieta: Jono Pauliaus progimnazija (Rygos g. 10)

Grafikas

Pirmadienis 17:00 - 18:30 val.
Trečiadienis 20:00 - 21:30 val.
Penktadienis 20:00 - 21:30 val.
Šeštadienis 11:00 - 12:30 val.

Treneris: Rokas Jankūnas, 867 940 403

Kaina be NU: 54 € / su NU: 39 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Antakalnis 2003 I MKL (M. Noreika)

Antakalnis MKL

Vieta: VGTU Sporto centras (Saulėtekio g. 28)

Grafikas

Pirmadienis 19:00 - 20:00 val. (fizinis rengimas) (Ekinsta)
Antradienis 17:20 - 19:00 val.
Ketvirtadienis 16:30 - 18:00 val. (Maironio progimnazija)
Penktadienis 17:00 - 19:00 val.

Treneris: Mindaugas Noreika, 8 656 12377

Kaina be NU: 60 € / su NU: 45 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Žirmūnai 2003 II MKL (I. Pagalys)

Žirmūnai MKL

Vieta: Šv. Kristoforo gimnazija (Kazliškių g. 4)

Grafikas

Pirmadienis 17:00 - 18:00 val. (fizinis rengimas) (Maironio progimnazija)
Antradienis 17:30 - 19:00 val.
Ketvirtadienis 17:30 - 19:00 val.
Penktadienis 18:30 - 20:00 val.
Šeštadienis 12:30 - 14:00 val.

Treneris: Ignas Pagalys, 8 677 80593

Kaina be NU: 60 € / su NU: 45 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Lazdynai 2003 III MKL (Ž. Grušas)

Lazdynai MKL

Vieta: Lazdynų vid. mokykla (Žėručio g. 4)

Grafikas

Pirmadienis 16:00 - 17:30 val.
Antradienis 17:30 - 19:00 val.
Trečiadienis 17:30 - 19:00 val.
Penktadienis 18:30 - 20:00 val.
Šeštadienis 11:00 - 12:30 val.

Treneris: Žilvinas Grušas, 8 605 68068

Kaina be NU: 60 € / su NU: 45 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Centras 2004 I (A. Milonas)

Centras MKL

Vieta: S. Daukanto progimnazija (Naugarduko g. 7)

Grafikas

Pirmadienis 17:00 - 19:00 val. (fizinis rengimas) (Ekinsta)
Antradienis 18:00 - 20:00 val.
Trečiadienis 16:10 - 18:10 val. (VGTU Licėjus)
Ketvirtadienis 18:00 - 20:00 val.
Penktadienis 17:00 - 18:30 val.

Treneris: Algirdas Milonas, 8 698 88744

Kaina be NU: 65 € / su NU: 50 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Šiaurės miestelis 2004 II MKL (R. Kasparavičius)

Šiaurės miestelis MKL

Vieta: Sigmos SC (Lukšio g. 2)

Grafikas

Pirmadienis 16:30 - 18:00 val.
Antradienis 18:00 - 19:00 val. (fizinis rengimas)
Trečiadienis 17:00 - 18:30 val. (S. Daukanto progimnazija)
Penktadienis 16:00 - 17:30 val.
Šeštadienis 09:00 - 10:30 val.

Treneris: Rokas Kasparavičius, 8 683 41100

Kaina be NU: 65 € / su NU: 50 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Žvėrynas 2004 III MKL (G. Bražionis)

Žvėrynas MKL

Vieta: VIKO mažoji sporto salė (Studentų g. 39)

Grafikas

Antradienis 17:00 - 18:30 val.
Trečiadienis 16:00 - 17:00 val. (fizinis rengimas) (MRU didžioji salė)
Ketvirtadienis 17:00 - 18:30 val.
Šeštadienis 13:00 - 14:30 val.

Treneris: Gediminas Bražionis, 8 655 53103

Kaina be NU: 60 € / su NU: 45 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Žirmūnai 2005 II MKL (I. Pagalys)

Žirmūnai MKL

Vieta: Šv. Kristoforo gimnazija (Kazliškių g. 4)

Grafikas

Pirmadienis 19:00 - 20:30 val. (fizinis rengimas)
Antradienis 17:30 - 19:00 val.
Trečiadienis 17:30 - 19:00 val.
Penktadienis 17:00 - 18:30 val.
Šeštadienis 11:00 - 12:30 val.

Treneris: Ignas Pagalys, 8 677 80593

Kaina be NU: 60 € / su NU: 45 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Šiaurės miestelis 2005 IV (D. Sabaliauskas)

Šiaurės miestelis MKL

Vieta: Sportakas (Verkių g. 29)

Grafikas

Antradienis 17:00 - 18:30 val.
Trečiadienis 16:00 - 17:30 val.
Penktadienis 15:00 - 16:30 val.
Šeštadienis 10:00 - 11:30 val.

Treneris: Donatas Sabaliauskas, 8 698 07750

Kaina be NU: 60 € / su NU: 45 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Lazdynai 2005 III MKL (A. Gliožeris)

I srautas - 18:30 - 19:30 II srautas - 19:30 - 20:30

Lazdynai MKL

Vieta: Monetų kalyklos salė (Eigulių g. 16)

Grafikas

Pirmadienis 16:30 - 18:00 val.
Antradienis 16:00 - 17:00 val. (fizinis rengimas) (Lietuvos aklųjų ir silpnaregių centras)
Trečiadienis 16:30 - 18:00 val.
Penktadienis 16:30 - 18:00 val.
Šeštadienis 10:30 - 12:00 val.

Treneris: Antanas Gliožeris, 8 621 67 692

Kaina be NU: 60 € / su NU: 45 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Žirmūnai 2006 I MKL (T. Purlys)

Žirmūnai MKL

Vieta: Santaros gimnazija (A. Juozapavičiaus g. 12)

Grafikas

Pirmadienis 16:00 - 17:30 val. (fizinis rengimas)
Trečiadienis 16:00 - 17:30 val.
Penktadienis 16:00 - 17:30 val.
Šeštadienis 14:00 - 16:00 val.

Treneris: Tomas Purlys, 8 699 06333

Kaina be NU: 65 € / su NU: 50 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Pilaitė 2006 (D. Zoruba)

Pilaitė MKL

Vieta: M. Mažvydo progimnazija (Vydūno g. 17A)

Grafikas

Pirmadienis 17:30 - 19:00 val.
Antradienis 17:30 - 19:00 val.
Ketvirtadienis 17:30 - 19:00 val.
Šeštadienis 9:30 - 10:30 val.

Treneris: Deividas Zoruba, 8 60459264

Kaina be NU: 54 € / su NU: 39 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Antakalnis 2006 II MKL (A. Menkevičius)

Antakalnis MKL

Vieta: Antakalnio gimnazija (Antakalnio g. 29)

Grafikas

Pirmadienis 16:00 - 17:00 val. (fizinis rengimas) (Maironio progimnazija)
Antradienis 18:30 - 20:00 val.
Trečiadienis 16:30 - 18:00 val.
Penktadienis 16:30 - 18:00 val.
Šeštadienis 9:00 - 10:30 val.

Treneris: Arvydas Menkevičius, 8 671 00683

Kaina be NU: 65 € / su NU: 50 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Fabijoniškės 2006 IV (L. Velička)

Fabijoniškės MKL

Vieta: S. Stanevičiaus vid. mokykla (S. Stanevičiaus g. 25)

Grafikas

Pirmadienis 16:00 - 17:30 val.
Antradienis 15:30 - 17:00 val. (Vilniaus Statybininkų rengimo centras)
Ketvirtadienis 15:30 - 17:00 val. (Vilniaus Statybininkų rengimo centras)
Šeštadienis 10:30 - 12:00 val.

Treneris: Laimonas Velička, +370 6292 6813

Kaina be NU: 54 € / su NU: 39 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Centras 2007 MKL (T. Urbelionis)

I srautas - 16:00 - 16:45 II srautas - 16:45 - 17:30

Centras MKL

Vieta: Sigmos SC (Lukšio g. 2)

Grafikas

Pirmadienis 15:00 - 16:30 val.
Antradienis 17:00 - 18:00 val. (fizinis rengimas)
Trečiadienis 16:30 - 18:00 val.
Ketvirtadienis 16:00 - 17:30 val.
Šeštadienis 12:30 - 14:00 val.

Treneris: Tomas Urbelionis, 8 679 50023

Kaina be NU: 65 € / su NU: 50 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Fabijoniškės 2007 II (G. Vileita)

Fabijoniškės MKL

Vieta: S. Stanevičiaus vid. mokykla (S. Stanevičiaus g. 25)

Grafikas

Pirmadienis 15:30 - 17:00 val. (MRU mažoji salė)
Trečiadienis 16:00 - 17:30 val.
Penktadienis 16:00 - 17:30 val.
Šeštadienis 09:00 - 10:30 val.
Sekmadienis 11:00 - 13:00 val. (MRU mažoji salė)

Treneris: Gintautas Vileita, 8 616 30656

Kaina be NU: 65 € / su NU: 50 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Lazdynai 2007 III MKL (A. Gliožeris)

I srautas 16:30 - 17:30 II srautas 17:30 - 18:30

Lazdynai MKL

Vieta: Monetų kalyklos salė (Eigulių g. 16)

Grafikas

Pirmadienis 15:00 - 16:00 val. (fizinis rengimas) (Maironio progimnazija)
Antradienis 16:30 - 18:00 val.
Trečiadienis 15:00 - 16:30 val.
Ketvirtadienis 16:30 - 18:00 val.
Šeštadienis 09:00 - 10:30 val.

Treneris: Antanas Gliožeris, 8 621 67 692

Kaina be NU: 60 € / su NU: 45 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Šiaurės miestelis 2008 MKL (R. Kasparavičius)

ONLINE TRENIRUOTĖS I srautas - 11:30 - 12:30 II srautas - 12:30 - 13:30  

Šiaurės miestelis MKL

Vieta: S. Daukanto progimnazija (Naugarduko g. 7)

Grafikas

Pirmadienis 18:30 - 20:00 val.
Antradienis 17:00 - 18:00 val. (fizinis rengimas)
Trečiadienis 18:30 - 20:00 val.
Penktadienis 18:30 - 20:00 val.
Šeštadienis 10:30 - 12:30 val. (Sigmos SC)

Treneris: Rokas Kasparavičius, 8 683 41100

Kaina be NU: 60 € / su NU: 45 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Šiaurės miestelis 2008 II (D. Sabaliauskas)

Šiaurės miestelis MKL

Vieta: Sportakas (Verkių g. 29)

Grafikas

Pirmadienis 16:00 - 17:30 val.
Antradienis 15:30 - 17:00 val.
Ketvirtadienis 16:00 - 17:30 val.
Penktadienis 16:30 - 18:00 val.
Šeštadienis 11:30 - 13:00 val.

Treneris: Donatas Sabaliauskas, 8 698 07750

Kaina be NU: 65 € / su NU: 50 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Fabijoniškės 2009 II MKL (G. Razutis)

Fabijoniškės MKL

Vieta: Ateities vid. mokykla (S. Stanevičiaus g. 98)

Grafikas

Pirmadienis 17:00 - 18:30 val.
Antradienis 15:15 - 16:45 val.
Ketvirtadienis 15:15 - 16:45 val.
Penktadienis 17:00 - 18:30 val.
Šeštadienis 09:00 - 10:30 val.

Treneris: Gintaras Razutis, 8 620 71997

Kaina be NU: 60 € / su NU: 45 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Antakalnis 2009 I (M. Noreika)

Antakalnis MKL

Vieta: VGTU Sporto centras (Saulėtekio g. 28)

Grafikas

Pirmadienis 17:30 - 19:00 val. (fizinis rengimas) (Šv. Kristoforo gimnazija)
Antradienis 15:50 - 17:20 val.
Trečiadienis 15:00 - 16:30 val. (Maironio progimnazija)
Ketvirtadienis 15:00 - 16:30 val. (Maironio progimnazija)
Penktadienis 15:30 - 17:00 val.

Treneris: Mindaugas Noreika, 8 656 12377

Kaina be NU: 65 € / su NU: 50 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.

Žvėrynas 2009 (G. Bražionis)

Žvėrynas MKL

Vieta: VIKO mažoji sporto salė (Studentų g. 39)

Grafikas

Pirmadienis 19:00 - 20:30 val.
Antradienis 15:30 - 17:00 val.
Trečiadienis 15:00 - 16:00 val. (fizinis rengimas) (MRU didžioji salė)
Ketvirtadienis 15:30 - 17:00 val.
Penktadienis 19:00 - 20:30 val.

Treneris: Gediminas Bražionis, 8 655 53103

Kaina be NU: 65 € / su NU: 50 €

*NU - neformalaus ugdymo krepšelis.